Modern Warfare 3 bez commando. Co z quick scope?

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

K0TAKU

Banned
Użytkownik



Robert Bowling potwierdził oficjalnie, to co już od pewnego czasu wiedzieliśmy - w Modern Wartfare 3 nie będzie perka commando. "Wszystko zostało zbalnsowane a perk commando nie występuje w grze. Na więcej detali musicie poczekać" - napisał Bowling na Twitterze. Udzielił on również krótkiego wywiadu, z którego możemy się dowiedzieć, co z quick scope'ami. Odpowiedź znajdziecie na poniższym materiale. [info: Larala, Pawlos, #Orange, bioshock]


źródło : http://www.modernwar.pl/modern-warfare-3-bez-commando-co-z-quick-scope.html
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
super, na to czekałem :) europa powinna jako jedyna dostac wersję w ktorej mozna robic qsy, bo hamburgery tego i tak nie potrafią więc robią trickshoty..
 

QwerTaj

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
QS'ów w ogóle nie powinno być. MW3 miałoby wtedy dodatkowego + do multi, a tak?
 

razor7

Użytkownik
Użytkownik
QS'ów w ogóle nie powinno być. MW3 miałoby wtedy dodatkowego + do multi, a tak?
Niby czemu? Przecież od tego jest arcadowe multi w CoDzie.
 

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Czemu pod zdjęciem oddziałów GROM dano podpis "Modern Warfare 3" Jak już wykorzystujesz zdjęcia do których nie masz najmniejszych praw i je kradniesz to chociaż podpisz właściwie albo nie podpisuj wcale, niestety zauważyłem to już kolejny raz, z forum usunięto dział download żeby forum było legalne a i tak pełno ludzi umieszcza kradzione zdjęcia, ehh to piractwo i to.
 

K0TAKU

Banned
Użytkownik
Nie wydaję mi się, że podpisanie tego zdjęcia 'Modern Warfare 3' jest w jakimś stopniu kradzieżą czy piractwem. Zdjęcie zostało podpisane w taki sposób w celach wyłącznie humorystycznych, bo chyba widać od razu, że nie jest to screen z gry, więc nie wiem po co ta spina. Nie mniej jednak, podpis usuwam, bo ludzi z twoim problem może się jeszcze kilku znaleźć.
 

KuBaNPL

Użytkownik
Użytkownik
Nie wydaję mi się, że podpisanie tego zdjęcia 'Modern Warfare 3' jest w jakimś stopniu kradzieżą czy piractwem. Zdjęcie zostało podpisane w taki sposób w celach wyłącznie humorystycznych, bo chyba widać od razu, że nie jest to screen z gry, więc nie wiem po co ta spina. Nie mniej jednak, podpis usuwam, bo ludzi z twoim problem może się jeszcze kilku znaleźć.
Wybacz ale mnie to jakoś nie rozśmieszyło...
Mam nadzieję, że utrudnią trochę te qs. Może nie aż w takim stopniu jak w BLOPS ale tak żeby potrafili je wykonywać tylko najlepsi i najbardziej doświadczeni gracze. DREAMS!
 

K0TAKU

Banned
Użytkownik
Jak dla mnie quickskopów mogło by nie byc, jest to strasznie denerwujące. Niech snajperzy robią to co do nich należy, a nie biegną w pierwszej linii szturmu niczym Rambo.
 

TheDarkKnight

Użytkownik
Użytkownik
Czy będzie kapitan Price?
-Nie mogę powiedzieć. To spoiler.

Czy będzie quickscoping?
-Tak, będzie.

Czy będą dedykowane lobby dla sniperów?
-Wszystko zależy od gracza [...] TAK (czyli że niby będą:))

Czy będą perki typu "Druga Szansa"?
-Nie mogę powiedzieć

Czy będą mniejsze mapy?
-Tak

Czy chciałbyś zobaczyć jak seria Call of Duty wraca do drugiej wojny światowej?
-Nie mogę powiedzieć
Ale czy TY byś chciał?
-brak odpowiedzi

Czy Ghost jest wciąż żywy?
-Nie (?)

Czy MW3 rozpozna wcześniejsze osiągnięcia z poprzednich odsłon Modern Warfare?
-Nie mogę powiedzieć

Czy w MW3 będzie funkcja, by raportować cheaterów, glitche itd.?
-Tak

Czy będą zmiany w walce wręcz?
-Tak

Czy w MW3 będzie można odstrzeliwać kończyny żołnierzy?
-Nie

Wiem, że większość osób ogarnia angielski i rozumie o co biega, ale z czystych chęci przetłumaczyłem dialog między Bowlingiem i 'reporterem'. Jeśli ktoś zauważy błąd to proszę mnie poprawić :)

A co do samego qs to jeśli już ma być, to niech będzie taki, aby wymagał dużej wprawy i aby go umieli tylko najlepsi (ja do nich nie należę), bo widząc dzieciaki latające ze snajperkami ładujące jak z M16 to mi sie nie dobrze robi.
 

Don Joinciano

Użytkownik
Użytkownik
Czy spin-off Ghosta nadal żyje (w zamyśle - jest w produkcji)?
-Nigdy nie istniał.
Tam, naprawiłem. :)
 

Kuzarek

Użytkownik
Użytkownik
rok nie grałem w mw2 o co chodziło z commando?
 

TheDarkKnight

Użytkownik
Użytkownik
@2xup To troche kontrowersyjne zdanie jeśli by tłumaczyć na j.polski, też tak zrozumiałem ale napisałem bardziej 'ogólnie' cały dialog. Dzięki za poprawke;)

Kuzarek dzięki Commando można zabić kolesia w walce wręcz z większego dystansu :)
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Czy będą mniejsze mapy?
-Tak
Jeszcze mniejsze mapy niech dadzą ;) Może przynajmniej pseudo-snajperów na smyczy będą trzymać ;)
 

krosfajer

Użytkownik
Użytkownik
Czy będą perki typu "Druga Szansa"?
-Nie mogę powiedzieć

.
Niby miało nie być w ogóle drugiej szansy. Jeśli będzie to musi być koniecznie taka jak w MW2, czyli akimbo + granaty/klamy, bo w ****k Opsie było tylko durne podnoszenie i dłuższe życie, a z jednej pukawki było strasznie trudno wycelować w typa.
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
jakby zdjęli aim assista na snajpe to 3/4 ludzi przestałoby nią grac.. i dobrze :)

marzy mi się PROmod na konsoli oraz jakieś tryby bez aim assista
 

Kuzarek

Użytkownik
Użytkownik
@2xup To troche kontrowersyjne zdanie jeśli by tłumaczyć na j.polski, też tak zrozumiałem ale napisałem bardziej 'ogólnie' cały dialog. Dzięki za poprawke;)

Kuzarek dzięki Commando można zabić kolesia w walce wręcz z większego dystansu :)

Dzięki teraz już pamiętam i sam go używałem :p
 

NikoBellic91

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Boże niech potwierdzą, że dadzą dedyki dla konsol...
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
dzięki Commando można zabić kolesia w walce wręcz z większego dystansu :)
dodam jeszcze ze ten wiekszy dystans to czasami i 5 metrów, i gościa ktory ma komando teleportuje do tego ktorego chce zabic, a w czasie tej teleportacji jest oczywiście nieśmiertelny. dobrze ze tego perka nie bedzie. powinni jeszcze cos zrobic zeby ograniczyc dostępnosc tej gry dla 11-14 latków, bo takich graczy jest o wiele za dużo i psują multi
 

K0TAKU

Banned
Użytkownik
Niby jak powinni to ograniczyc? Gdyby nawet jakoś to ograniczyli, CoD nie sprzedał by się w na poziomie 20 mln sztuk, tylko ledwo 10 mln by dobił. Taka grupa wiekowa przeważa w prawie każdej grze multi, i nic na to nie poradzisz :)
 

QwerTaj

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Niby jak powinni to ograniczyc? Gdyby nawet jakoś to ograniczyli, CoD nie sprzedał by się w na poziomie 20 mln sztuk, tylko ledwo 10 mln by dobił. Taka grupa wiekowa przeważa w prawie każdej grze multi, i nic na to nie poradzisz :)
Kurde, K0TAKU, tak patrzę, to coraz częściej mówisz z sensem :D
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom