Modern Warfare 3 ,,BŁĄD GRY"

wilos

Użytkownik
Użytkownik
Nie czyta nowej ORYGINALNEJ płyty Modern Warfare 3 na konsoli Jasper z 2009 roku. . Po uruchomieniu na ekranie MENU pojawia sie komunikat ,,Bład gry". Po ostatniej aktualizacji czyli ok 20 czerwca.

Wszystkie inne gry działają bez problemu.
 

MrDraiger

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Na chłopski rozum: próbowałeś usunąć aktualizacje z dysku ? Usunięcie wszelkich aktualizacji, gry z hdd, wyczyszczenie cache (save raczej tu niczego nie zepsują, więc mogą zostać) i zainstalowanie na nowo może zadziała ?
 

Piotrek ELO

Użytkownik
Użytkownik
W ostatnim jego temacie wszystko mu podałem wyczyścić cache, usunąć grę i jeszcze raz zainstalować,usunąć save ostatnią rzeczą jaką mogę mu polecić to format dysku lub wymiana się z kumplem
 

wilos

Użytkownik
Użytkownik
Nic nie pomaga - prawdopodobnie ostatnia aktualizacja. Po usunieciu z HDD ostatniej aktualizacji gra w kampani lub MULTI działa 15 sek to juz sukces.
Prawdopodobnie kilka konsol z mojej daty produkcji nie ma możliwości gry w MW3 - tak twierdzi MIKROSOFT.

Dysk nie ma znaczenia - bo bez HDD takze gra chodzi tylko 6 sek
 

Piotrek ELO

Użytkownik
Użytkownik
No to jak masz możliwość to pożycz od kumpla MW3 i zainstaluj a następnie zobacz czy od kumpla działa a jak nie no to zostaje ci sprzedaż albo oprawienie w ramkę i na półkę
 

wilos

Użytkownik
Użytkownik
Nie dział u mnie MW3, nie ma znaczenia czy inna kopia.
Sprzedaje Konsole.
 

psilon

Użytkownik
Użytkownik
A tak z ciekawości zapytam-próbowałeś uruchomić te grę odłączając wcześniej całkowicie dysk twardy od konsoli ? Ja tak z jedną gra miałem, że bez dysku śmigała, a z dyskiem wcale nie chciała się uruchomić.
 

wilos

Użytkownik
Użytkownik
Próbowałem, powiem ci wszystkiego - tego także. Gra działa po załadowaniu planszy np. kampani 6 sek.

Gry lepsze graficznie takie jak MAX PAYNE 3, DIRT 3 działają bez problemowo. Non stop gram w PEs 2012 także nie ma problemu.


Konsultant z Microsoftu był bezradny, jest szansa że konsole wymienią mi na nową.
 

CSpec

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Podaj date produkcji konsoli.
Nie masz mozliwosci sprawdzenia plyty np. U znajomego?

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2
 

Piotrek ELO

Użytkownik
Użytkownik
We wcześniejszym temacie pisał że płyta mu działa u kumpla
 

wilos

Użytkownik
Użytkownik
Gra jest nowa (wymieniona pare dni temu) działa u kolegów - data produkcji konsoli 29.07.2009.
 

Do góry Bottom