1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Modern Warfare 3 – garść szczegółów na temat trybu Survival

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez K0TAKU, Czerwiec 11, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    E3 w swych ostatnich podrygach przyniosło nam nowe informacje na temat Modern Warfare 3 – dotyczą one kooperacji dwóch graczy w trybie Survival. Tak, dwóch graczy.

Aby się nie poplątać w zeznaniach, wypunktuje informacje, które pojawiły się na jednym z for poświęconych MW. Użytkownik Trickeryzz zebrał informacje rozsiane po sieci w jedno miejsce – my podajemy dalej:

-każda mapa z multiplayera może być użyta w trybie Survival;
    -maksymalnie w kooperacji zagra dwóch graczy;
    -tak jak w rozgrywce multi, w Survival będzie system awansów;
    -gracz zaczyna z pistoletem. W odróżnieniu od trybu zombie z Black Ops, sprzęt nie będzie rozsiany na mapie – każda mapa będzie zawierać „stacje” - w nich -dozbroimy się, kupimy amunicję i wyposażenie (miny, granaty, wieżyczki obronne, upgrade'y broni). Będą trzy rodzaje stacji, w tym jeden specjalny – za odpowiednia cenę pozwoli nam ona wezwać oddział sojuszników (żołnierze Delty przypuszczających desant z helikoptera, chłopaki z tarczami) lub ataki z powietrza itp.;
    -Przeciwnicy – pierwsze ich fale nie będą wymagające, ale wraz z postępem w rozgrywce przyjdą silniejsi – lepiej opancerzeni i wyposażeni (ich broń będzie można podnieść). Pojawią się psy i kozacy z C4. Przewidziano także walki z „bossami” - Trickeryzz wyróżnił helikoptery i silnie opancerzone oddziały z tarczami;

Brzmi naprawdę interesująco, nawet nieco bardziej, niż tryb z zombiakami z siostrzanego Black Ops i zdecydowanie bardziej niż kampania, w której na nic nowego się na razie nie zanosi (łącznie z jej długością...). Tryb Survival może być mocnym punktem Modern Warfare 3 – jakie jest wasze zdanie?

źródło : •• Modern Warfare 3 – garść szczegółów na temat trybu Survival | => Gamezilla.pl

2. Lotnik421 Xbox One

3. SoTeR

SoTeR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bytom
    No wydaję się bardziej interesujące od trybu z zombiakami, na pewno coś nowego :)

4. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Mi też się bardzo podoba. Jednakże mimo wszystko wolałbym kampanie w trybie kooperacyjnym niż taki tryb. No ale... :)

5. KuBaNPL

KuBaNPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    poniemieckiej kamienicy
    Modern Warfare 3.
    Ciekawy jestem jak to będzie się prezentować, osobiście wolę Zombie.

6. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Ja też wolę zombie. Mogliby umieścic osobną kampanię poświęconą tylko Zombie - to byłoby coś... Coś nowego. Ale znając życie Activision na to nie pozwoli, bo to by opóźniło premierę a CoDy trzeba hurtowo robic.

7. Skolud

Skolud Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Mysłowice
    Zawsze lubiłem gry w których trzeba przetrwać fale, ostatnie bastiony (nie perk ;p) itp więc coś dla mnie ;)
    Mam nadzieję, że nie skopią tej gry tak jak MW3 ;)

8. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Modern Warfare 2.5

Ten Survival to chyba pierwsza pozytywna informacja o 'nowym' Call of Duty.

9. Don Joinciano

Don Joinciano Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Biała Podlaska / Warszawa
    Ciekaw jestem ile z informacji podanych wyżej okaże się nieprawdą, albo ktoś z Acti za parę tygodni im zaprzeczy.

10. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    'Bobby Kotick twierdzi, że źle zinterpretowano słowa jego pracowników, ponieważ ujawniali oni nowości, których NIE zobaczymy w ich nowej produkcji!' :D

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum