1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Modern Warfare 3 jest w fazie alfa?

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Nikolai, Styczeń 14, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Nikolai

Nikolai Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Plotki, kto ich nie kocha? No dobra, pewnie wśród Was jest wiele osób, które ich nienawidzą, ale ja je lubię, bo zawsze można się pobawić w zgadywanie, czym autor plotki się odurza.

Ja mam właśnie taką plotkę, która pięknie nadaje się do naszej zabawy w prawda czy fałsz. Chodzi o to, że zrobiono screena jak gracz o nicku "egonadrian" (chyba jakiś Ormianin) chwali się, że właśnie gra w Modern Warfare 3, które podobno ma być w fazie alfa.

Oczywiście to może być efekt działania sprawnego umysłu hakera (czyt. fake jak stąd do Erywania), a może to prawda. I tu na scenę wkraczacie Wy drodzy czytelnicy moich wypocin. W imieniu wielkiego wodza "zapytaj mnie czy to prawda czy fałsz, a jak odpowiesz źle to spadnie na ciebie gniew leżącego byka", pytam: co o tym myślicie?

PS Pamiętajcie o gniewie leżącego byka! No i czym odurza się autor (nie chodzi o mnie)?

źródło : •• Prawda czy fałsz: Modern Warfare 3 jest w fazie alfa? | => Gamezilla.pl

2. Lotnik421 Xbox One

3. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    To oczywiste że alpha juz jest, ale takich rzeczy nie odpala się na konsoli podpiętej do internetu.
    Dla mnie fake jak stąd do Andromedy

4. MastreDziku

MastreDziku Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    śląsk
    Nie ma CoD:MW3 i jeszcze długo nie będzie nawet w domniemanej fazie Alpha! Dajcie sobie spokój. Zaśmiecanie forum powinno być zabronione :D

5. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    CFW i wszystko jest możliwe, czyli fake :D

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.