Modern Warfare 3, Mountain Dew, Nachos i podwójne XP

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Lusus

Użytkownik
Użytkownik


Amerykańscy gracze będą mieli okazję skorzystać z promocji pozwalającej otrzymać podwójne XP w Modern Warfare 3. Wystarczy że kupią jeden z promocyjnych zestawów Mountain Dew i Doritos. Każdy zestaw będzie zawierał kod pozwalający zdobywać podwójna ilość XP przez 15 do 90 minut.



Szczegółly promocji pod adresem: DewXP - Rank Up Your Game - Coming Soon

zródło: Forbes


Ciekawe co następne, nowe bronie w zestawach w McDonaldzie? ;)
 

Shibby

Użytkownik
Użytkownik
Hehe w końcu ktoś pomyślał o burgerach ;D
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Hahaha chyba sobie jaja robią :D
 

K0TAKU

Banned
Użytkownik
Ahaha, co za ŻENADA! Activision - sięgnęliście dna. Czyli jakiś amerykanin kupi sobie Mountain Dew, i może zdobyc 90 minut Podwójnego XP? Bardzo sprawiedliwe w stosunku do krajów w których ta promocja nie będzie dostępna - Polska też się do tych krajów zalicza. Niech jeszcze dadzą broń strzelającą burgerami z McDonald's oraz snajperkę o nazwie (i specjalizacji) 'Quickscoping', wtedy Amerykańscy gracze rozniosą sklepy gdzie sprzedają M&D i Nachos równo. Dno.
 

DJ.Bart

Użytkownik
Użytkownik
Lecą na kasę jak al kaida na kurs pilotażu.
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
a potem będą biegac 13 latki z max lvlami w dzień po premierze gry, gratulacje dla Acti :)
 

Daniello09

Użytkownik
Użytkownik
Czepiacie się :D
Jak dla mnie bardzo dobry pomysł na reklamę i zachęcanie graczy do zakupu tego czegoś :D
A wy już co Activizion nie zrobi to od razu wiadomo, że chodzi im tylko o kasę...
 

TheDarkKnight

Użytkownik
Użytkownik
@up dla producentów Mountain Dew i tych nachosów to na pewno dobra sprawa, ale jak dla nas (przynajmniej dla mnie) to jest totalna ŻENADA. Nic więcej nie trzeba pisać
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Mogło by to też być i u Nas. U nas ten MD stoi na regałach już chyba 3 miesiąc, nikt tego shit* nie kupuje..

A tak by było jasne że to gracze biorą i wdało by się rozmowę bądź umówiło na jakiś battle a tak to MD classic grzej regał :D
 

DJ.Bart

Użytkownik
Użytkownik
Lubię grać w CoD ale to już przesada oni będą nabijać xp jak głupcy a my ??? straszna lipa się robi.
 

MrDraiger

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Żeby to chociaż woda mineralna i wafle ryżowe były, ale niee, mountain dew i nachos i tyjcie amerykanie.
 

krosfajer

Użytkownik
Użytkownik
Ludzie nie martwcie się tak. To, że ktoś ma wyższy level wcale nie znaczy, że jest lepszy. Może sobie nakupić chipsów i napojów, ale to nie zmienia faktu, że dalej gra jak pi*da.
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
a potem będą biegac 13 latki z max lvlami w dzień po premierze gry, gratulacje dla Acti :)
Dwa plusy za jednym razem :D Nażre sie, bemben urośnie i level też hahahaha. Żal mi ich :D
 

Dogg

Użytkownik
Użytkownik
Nie. No nie.

Heh, to już śmieszne jest. Nie dość, że w Ameryce co drugie dziecko ma nadwagę, to teraz jeszcze jest to promowane :| Poza tym, jakie szanse będą mieli gracze z Europy, którzy dostępu do tej śmiesznej promocji nie mają?

Ja MW3 za nic nie kupię. Nie dość, że są Ci śmieszni QuickScoperzy (ach, te epickie akcje, burger ze snajpą stoi metr ode mnie i trzy razy nie trafia, a ja go z famasa jedną serią - bo na You Tubie fajnie wygląda), noobskie perki typu Commando, czy Danger Close, tuby, wkurzające streaki i wiele więcej, bo nie zapowiadają się w tym względzie zmiany. Zostaję przy Black Opsie.
 

TheDarkKnight

Użytkownik
Użytkownik
@Up Źebyś chciał wiedzieć... obecnie w MW2 można tylko niekiedy pograć normalnie. Jak napisałeś - tuby, quickscoperzy, kampiące nooby... gracze sami zniszczyli tą grę. Mogliby zrobić jak w Black Opsie - żadnych qs. Ale nie no, jakoś trzeba zachęcić grube dzieciaki z USA i nabić nowy rekord sprzedaży. ;/
 

Dr.Analos

Użytkownik
Użytkownik
niedługo będą sprzedawać samochody z nalepką COD i dostaniesz za to god mode ;P
 

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Nie no padłem śmiechem, activision robi już takie tandetne akcje że aż szkoda mi ich, mnie tylko odstraszają takie rzeczy od gry bo niby dlaczego amerykanie którzy jedzą tego tony mają jechać z podwójnym xp a ja nic ?? Tego w cod nie lubię jeśli płacisz jesteś lepszy nie płacisz jesteś gorszy, nie ma tu abonamentu ale tymi akcjami robią sobie płatności, żenada.

Up Tralala kurde no nie potrafię nie zatrzymać się na twoim poście przez "twoje" dziewczyny.
 

Tallkido

Użytkownik
Użytkownik
Teraz jeszcze grubsi beda lol
 

Bebzu

Użytkownik
Użytkownik
Po raz kolejny utwierdzam sie ze najlepsze co mogliby zrobic dla tej gry i Wszystkich graczy to dodanie opcji: nie zezwalac na laczenie hamburgerow do "mojej" gry. I byloby po sprawie, 90% mniej spiewajacych do headseta dzieci, 90% mniej QS 99% mniej oszustow...
 

raph

Użytkownik
Użytkownik
Polskie dzieci ubolewają i wyzywaja amerykańców od grubasów z zazdrości, a sami by z promocji skorzystali. Ludzie to tylko marne (max) 90min. w CoDa sie gra miesiacami i powiedz co Ty stracisz polski zawistny graczu ?
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom