1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Modern Warfare 3 Multiplayer trailer

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez NikoBellic91, Wrzesień 2, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Właśnie nie dawno pojawił się nieoficjalnie trailer multiplayera w Modern Warfare 3. Radzę jak najszybciej oglądać, bo pewnie Activision zacznie kasować.

Jak dla mnie trailer świetny(W sumie każdy trailer CoDa był fajny, więc nie powinno was to dziwić), tylko teraz czekać na właściwy gameplay.

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Nie podoba mi się. To wszystko wygląda jak jakiś fanowski zlepek gameplayów z Modern Warfare 2. Nic ciekawego.

4. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    No tak, nie podoba się bo oni pokazują grę w trailerach tak, jak będzie wyglądać na naszej konsoli, a nie jak EA że dają gameplaye na komputerze z NASA.
    Mnie zaskoczyły modele postaci, widać postępy graficzne, chociaż nie jakieś rewolucyjne to jednak ogólnie fajnie ta gra wygląda.

5. szem0

szem0 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    to co lubie najbardziej w codach czyli szybka akcja i ************ na całego
    dla mnie bomba

6. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    graficznie dla mnie bomba :) jednyne co mi się nie podoba to tuba, no ale co zrobic, gra robiona pod hamburgerów. od 3:31 widac, ze możliwe będzie robienie double -Y, oraz qsów. mam tylko nadzieję, że nie będzie to tak łatwe jak w mw2..

7. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Człowieku, skończ. Wywołujesz kolejną wojnę. Czy gdziekolwiek w tym temacie napisałem, że podoba mi się sposób, w jaki DICE pokazuje trailery? Nie. Więc proszę Cię, dorośnij i skończ porównywać w każdym temacie Call of Duty do Battlefielda.

Ogranicz się do postów w stylu drugiej części Twojej powyższej wypowiedzi - do swojej opinii. Od porównywania gier jest temat Call of Duty vs. Battlefield.

8. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Ja się podpisuję pod tą wypowiedzią pewnego usera z innego serwisu :)

9. cptMichaaX

cptMichaaX XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Ropczyce
    podoba mi się mina wylatująca w powietrze, podoba mi się wygląd wrogów, podobają mi się mapy, podoba mi się strzelający samochodzik, podoba mi się wyrzutnia niszcząca pociski, JAK ZAWSZE COD MNIE NIE ZAWIEDZIE!!

10. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    *ZIEW* trochę nudny ten trailer nie obejrzałem go do końca, ponieważ widziałem już to we wcześniejszych Modern Warfare... DLC do Modern Warfare 2, Activision to mistrzowie marketingu oraz manipulacji.

11. scorpion22

scorpion22 Banned

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Jak dla mnie wygląda świetnie i chyba kupię tę grę na pc(na xie nie gram na multi). Wg mnie multi pobije wszystkie inne części a single zobaczymy :). Lubię tą grę bardziej niż bf bo bf trochę za duży jak dla mnie (moje zdanie,nie wywołuję wojny).
    Szkoda że gra nie jest w tpp bo z trailera widzę że grałoby się naprawdę rewelacyjnie.

12. Bebzu

Bebzu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szczecin
    Byloby swietnie jesli faktycznie mozna bedzie rozwijac postac w konkretnym kierunku, np. sila, zwinnosc itp. lub skill w broni kotkiej albo mele :D
    Trailer faktycznie (jak napisal "QwerTaj") wyglada jak zlepek kawalkow mw2 i jest nuuudny ale uwielbiam multi w kazdym CoD wiec juz zacieram rece.
    PreOrder zrobiny :D

13. Lucky Strike

Lucky Strike Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Widać, że grafikę znacznie poprawili. Już nie mogę się doczekać, żeby poucierać nosy nubkom. :) SUPER!

14. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Hahaha, nie no nieźle się uśmiałem. Nie wiem czy ty lunatykujesz, masz sklerozę czy udajesz, ale jak widać nie wiesz sam co piszesz wcześniej, także skończ już po prostu pisać że Ci sie Call of Duty nie podoba bo to nawet pewnie już Kaczyński wie.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum