1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Modern Warfare 3: Nowe tryby rozgrywki w drodze

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Iner, Grudzień 16, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Iner

Iner Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Niedawno pisaliśmy o poważnych problemach z systemem matchmakingu w Call of Duty: Modern Warfare 3 na X360, który sprawia, że wyszukiwanie graczy trwa bardzo długo.

Infinity Ward ujawniło, że pracuje nad rozwiązaniem tego problemu. A także obiecało, że już jutro zaprezentowane zostaną nowe tryby rozgrywki.

Kilka dni temu pisaliśmy o problemie gracza z Chorwacji, który skarżył się, że wyszukiwanie graczy do wspólnej rozgrywki w Call of Duty: Modern Warfare 3 na Xboksie 360 trwa bardzo długo. Początkowo przedstawiciele Microsoftu i Infinity Ward zarzekali się, że błąd ten pojawia się tylko w krajach, gdzie usługa Xbox Live nie jest oficjalnie wspierana. Wspomniany jednak gracz twierdził, że jest inaczej, powołując się na podobne przypadki u osób z państw, gdzie XBL uruchomiono.

Wygląda na to, że Infinity Ward postanowiło dłużej nie bronić swojej teorii - na oficjalnym forum Call of Duty: Modern Warfare 3 przedstawiciel studia ukrywający się pod pseudonimem G IH A IN ID II przyznał, że developerzy pracują nad rozwiązaniem tego błędu. Dodał też, że pojawia się on w krajach, gdzie jest - o czym już wiedzieliśmy - niewielka liczba grających w najnowszego CoD-a. System matchmakingu nie potrafi bowiem poszerzyć obszaru poszukiwań na inne państwa, dlatego kojarzenie graczy tak długo trwa.

Z kolei Robert Bowling z Infinity Ward oznajmił na swoim Twitterze, że jeszcze dziś poznamy szczegóły dotyczące nowych trybów rozgrywki w Call of Duty: Modern Warfare 3. Nowe warianty zabawy mają pojawić się w ten weekend.
    Update:

Zgodnie z obietnicą Infinity Ward dodało nowy tryb rozgrywki do Call of Duty: Modern Warfare 3. Studio zapowiedziało także, że w ciągu weekendu wprowadzi też kolejny wariant zabawy.

Na oficjalnym forum Call of Duty: Modern Warfare 3 Robert Bowling odpowiedzialny w Infinity Ward za kontakty ze społecznością fanów poinformował, że dzisiaj dodano Community Playlists - listę, na której będą pojawiać się popularne lub unikatowe tryby rozgrywki z prywatnych sesji. Dzięki temu będzie można prowadzić w nich rankingowe mecze.

Na pierwszy ogień na nową listę trafił wariant Hardcore HQ Ricochet - trudniejsza wersja trybu HQ (m.in. pozbawiona interfejsu), w którym zadaniem graczy jest walka o przejęcie baz przeciwnika lub ich zniszczenie. Słówko Ricochet oznacza też, że ktokolwiek będzie strzelał do swoich sojuszników z drużyny, pociski zamiast w cel trafią w strzelającego. Ponadto "rykoszetu" doczekały się wszystkie tryby w wersji Hardcore.

Z kolei w czasie weekendu dodany zostanie drugi nowy tryb zabawy - Drop Zone. Zadaniem graczy będzie przedostanie się do strefy zrzutu. Gdy nasza drużyna sprawuje nad nią kontrolę, za każdą sekundę przebywania w jej obszarze członkowie zespołu otrzymują po 20 punktów. Wygrywa ta ekipa, która zdobędzie ich 7500.

Ponadto, jeśli będziemy okupować strefę zrzutu, co 15 sekund zrzucany będzie pakiet medyczny. Pointstreaki będzie można zdobyć tylko poprzez kradzież apteczek, inne sposoby ich gromadzenia zostają w tym trybie wyłączone.

Źródło: http://gry.interia.pl/ps3/news/modern-warfare-3-nowe-tryby-rozgrywki-w-drodze,1735219

2. Lotnik421 Xbox One

3. Makavel

Makavel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    75
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Drawsko Pomorskie
    Tej części Call of Duty już nic nie uratuje.

4. DJ.Bart

DJ.Bart Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tczew
    Tak racja, mydlą oczy z nowymi trybami ale i tak wiemy że gra ma problem zresztą oni też i to widać i słychać.

5. seazonpl

seazonpl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Czerwionka-Leszczyny
    U nas może nie uratuje, ale burgerów już nic od tej gry nie oderwie :D. Ja sam się bardzo zawiodłem na tej części i postanowiłem wymienić na BF'a, który okazał się o niebo lepszy(proszę bez żadnych fanboyowych tekstów). MW3 moim zdaniem to istny "rozpier*alator dnia". Nie można znaleźć meczu (przy necie 50mbit/s?!) i przede wszystkim nasza kochana, kampiąca społeczność...

6. jakubkameleon

jakubkameleon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    System mechingu to porażka rano żeby sobie zagrać Deathmach trzeba być w czepku urodzonym :(. Ciekawe jak wyjdą DLC po co kupować jak na normalnych mapach ciężko do lobby się załapać, szkoda bo gra fajna.

7. The_Human

The_Human Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Biauyyyystok
    hm, od kiedy prędkość internetu jest ważna przy grze online?
    No chyba że chcesz hostować.

Ale jak sie nie wie jak nat otworzyc...

8. norbert910

norbert910 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    A skąd niby wiesz, że nie ma otwartego NATA? Zresztą ty chyba nie czytałeś newsa. Ty myślisz, że długo im wyszukuje bo mają umiarkowanego NATA? Tak wynika z twojej wypowiedzi więc jeśli się mylę to popraw mnie lub siebie.

9. lawenda

lawenda Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Na FFA lub TDM czasem jeszcze znajdzie ale na searchu za chiny wbić nie mogę. Oczywiście nat mam otwarty.

10. seazonpl

seazonpl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Czerwionka-Leszczyny
    Dobijają mnie tacy ludzie... Skąd wiesz, że nie mam otwartego natu? Mieszkasz ze mną? Może powiesz mi parę rzeczy o których nie wiem, bo widzę, że znasz mnie lepiej, niż ja sam.

11. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Hahaha od razu kiedy przeczytałem parę dni temu że dadzą nowe tryby, to po prostu WIEDZIAŁEM, że będą to te z prywatnych meczy, gdzie jest np. tryb Kolos lub własnie ta Strefa Zrzutu. Coś tam przynajmniej robią, ale te tryby to nic wielkiego. Strefa Zrzutu mi sie kompletnie nie podoba... Niech lepiej dadzą coś... unikatowego?

12. cptMichaaX

cptMichaaX XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Ropczyce
    jedziecie wszyscy po tym codzie ale nie wiem po co gracie i jeśli jest tak strasznie słaby to dlaczego tyle ludzi w nego gra i kupuje!!

13. i.T

i.T Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Nie wiem po co wypisujecie, że match-making jest słaby, skoro news jest o tym, że zostanie to naprawione. Jeżeli nie macie nic ciekawego do napisania, to nie piszcie nic.

14. Border

Border Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    ruchnął bym

DOG29:
    +4

15. CSpec

CSpec V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    579
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    K-PAX
    hmm to ustaw sobie limity łącza na 10/10 albo 5/5kB przy 24 graczach , w końcu to nie ma znaczenia.

Call of duty?

16. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Za coś 'unikatowego' w CoDzie trzeba zapłacić 1200 MSP :) Chyba nie myślisz, że wujo Bobby da coś za darmo?
    Jak dla mnie te nowe tryby to chwilowe odwrócenie uwagi od prawdziwych problemów z którymi boryka się ta gra ...Nawet jeśli naprawili by matchmaking (w co bardzo wątpie, no chyba że za kilka miesięcy) to i tak pozostaje kilkadziesiąt innych rzeczy do poprawki ;)

17. Simo

Simo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Co wy chcecie od tej gry jeszcze ?? Żeby wam życzenia spełaniała, browara stawiała czy co ?? Bo ględzicie wiecznie że to takie srakie czy nijakie **** nie grać w te grę to będziecie mieli spokój. Już normalnie czytać się tego nie da ględzicie jak stare baby pod kościołem że tu mnie boli tam mnie strzyka. Jak ci nie pasuje jeden z drugim to sam se napisz taką grę która będzie ci pasować a nie w kółko i wiecznie to samo przy każdym temacie od CoD. No rzesz k.. ile można ?

OMfg...

18. bartas225

bartas225 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Wam to się nie da dogodzić... Dają płatne mapy - źle. Daję darmowe tryby - źle. Wydają nową grę - źle. Wszystko źle...

19. veins

veins Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    36
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Katowice
    Ja się nie dziwię, że ludzie tak narzekają.
    Gdybym wydał ok. 200zł za grę, w którą zbytnio się grać nie da (a miała być taka wypasiona itd...), to chyba by mnie coś trafiło... :p
    Niech jeszcze teraz zrobią patche za MSP i już w ogóle będzie git...

Sent from my U20i using Tapatalk

20. Simo

Simo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    W którą zbytnio nie da się grać???? Co ty tu pierniczysz. Dobra zrobię to, jeśli dla wszystkich którzy narzekają tutaj tylko i wyłącznie na tę wyszukiwanie graczy to taki wielki problem to co mają powiedzieć ludzie grający w BF3 gdzie latarka od spluwy wali światłem o mocy conajmniej 500W heheh.

Po za tym wydaje mi się że te 200zł napewno opłacało się dać za takiego FPS'a bo jeśli nie to napisz mi który FPS jest lepszy od COD ??? BF3 ?? To wystaw na allegro tą ****....ną dla ciebie gre MW3 i kup se tego BF3 i będzie po problemie.

21. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    Wszystkie te posty i tak prowadzą głównie do jednego:
    Do wielkiej awantury na forum.
    Takie info powinno się wstawiać i od razu zamykać, z tego co wypisujecie i tak nie poprawicie faktycznego stanu a wkurzacie tylko innych użytkowników

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum