1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Modern Warfare 3 oparte o Call Of Duty 4

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Szpaner94, Lipiec 15, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Szpaner94

Szpaner94 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0

Robert Bowling z Infinity Ward w wywiadzie dla MTV ujawnił kilka detali z trybu multiplayer nadchodzącego Moder Warfare 3. Powróci "party chat", funkcja zablokowana w Modern Warfare 2, która to pozwala na rozmowy z graczami, nawet z tymi z przeciwnej drużyny. Wyjątkiem będzie tryb Znajdź i Zniszcz, gdzie chat będzie niedostępny, by uniemożliwić nadużycia i oszustwa.

Natomiast Kotaku dowiedziało się od Bowlinga, że MW3 powraca do korzeni i rozwiązań znanych z uważanej przez wielu za najlepszą część z serii - Call Of Duty 4.

"Styl Modern Warfare to szybkie tempo - i mówię tu też o płynności i 60 fps - w walkach ulicznych. MW3 skupia się na rozgrywce broń przeciw broni. Odeszliśmy od tego w MW2, kładąc nacisk na wsparciu z powietrza, seriach zabić, perkach itp. Modern Warfare 3 w dużym stopniu jest budowane na tym co widzieliście w Call Of Duty 4." - powiedział Bowling.​

Źródło : Modern Warfare 3 oparte o Call Of Duty 4 - ModernWar.pl - serwis maniaków Call Of Duty

2. Lotnik421 Xbox One

3. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Czyli 3 killstreaki i 3-4 dodatki do broni? Może od razu dajcie 6 sztywnych klas i wróćmy do CoD2? Klasyka klasyką ale postęp jest ważny a tutaj mamy raczej cofanie się.

4. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    O Call of Duty 4 to oparta jest każda część wzwyż ;) Przydałyby się innowacje, a nie to co już widzieliśmy. Chyba nie mają zbytnio pomysłów.

5. Skolud

Skolud Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Mysłowice
    Super! Jak dla mnie bomba... CoD4 był najlepszą częścią. Jeśli uda im się i zrobią odświeżoną i ulepszoną "czwóreczkę" to będę w 7 niebie ;) tylko mapki mi się nie podobały ;p w mw2 były lepsze ;]

6. neo937

neo937 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    No i tak powinno być. W czwórce te 3 killstreaki są wystarczające, a w MW2 to po prostu był natłok wszystkiego. Jedyny plus streaków w MW2 to było kolejkowanie. Miejmy nadzieję, że z killstreakami wrócą do czwórki, ale z kolejkowaniem z szóstki.

7. Uped

Uped Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Fajnie, że się tak wzorują na Modern Warfare ale mogliby zastosować nowy silnik niż ten sprzed 4 lat

8. Chris von D

Chris von D Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    No jeżeli to prawda, to może pogram nareszcie w jakiegoś nowego CoD-a po sieci. Bo po czwórce, która była i jest świetna jeśli chodzi o tryb multi, pozostałe części mnie odrzucały

9. PoPierwszeZwiększMase

PoPierwszeZwiększMase Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Nasielsk
    W 4 grałem tylko u kumpla i mi się podobało. Mam nadzieje że nie spartaczą tej części :>

10. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Brawo Activision! Multiplayer oparty o ten sprzed 4 lat, grafika oparta na silnik sprzed 8 lat, fabuła podobnie - po prostu jesteście genialni! Nie ma co, zostańmy przy MW jeszcze tak przez 4 kolejne Call of Duty! To się robi żałosne, zero postępu, czerpanie z łatwowierności graczy i tego, co się już sprawdziło.

11. scorpion22

scorpion22 Banned

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    jak dla mnie multi w cod 4 było świetne . Natomiast faworytem w codowych kampaniach dla pojedynczego gracza jest black ops ;d ten klimat i dorosłość poza tym wyraźnie zarysowane charaktery bohaterów :) ale z multi w black ops nie miałem styczności :/

12. Marf

Marf Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Nidgy nie zrobią już czegoś tak super jak cod4.
    To najlepsza część serii,niestety teraz jest niegrywalna bo kazdy cheatuje.
    Co do gry zobaczymy ale wątpie,że jeszcze kiedyś opadnie mi tak szczęka jak przy codzie4 szkoda mi IW bo się cofają,jak jebneli coda4 zgarnieli kokosy to im się popierniczyło w głowie..
    I tak pewnie więcej czasu spędze przy nowym BF'ie..

13. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Skąd wiesz, że nie będzie lepszego CoDa od MW? Dla mnie MW2 jest lepsze, a MW3... może śmiało być najlepsze w całej serii. Ja MW3 kupie na pewno, chociaż poczekam aż trochę stanieje, bo w tym okresie co wychodzi CoD zrobiłem miejsce dla innych gier.

14. Skolud

Skolud Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Mysłowice
    Popieram oby dwóch panów nade mną ;]
    ps. tylko może troszkę mniej wulgarnie ;d

15. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    C-C-C-C-C-C-C-Combo breaker ! .

A tak na serio to Wy wszyscy dajcie na luz, bo w tej chwili zachowujecie się jakby dla was BF3 (Albo MW3) to było wasze całe życie. Co Wy żeście założyli jakąś sektę czy co ? MW3 i BF3 to tylko gry, a gry są po to, żeby się przy nich dobrze bawić. Innemu pasuje bardziej rozrywka rodem z Battlefielda, a innym z CoDa(Mi się podoba w obu z tych gier styl rozgrywki i się strasznie cieszę, że nie mam takich problemów jak niektórzy). Uwierzcie mi niektórzy, że nie musicie pisać prawie że w każdym temacie, po 50 razy, że kupicie tą grę a nie tamtą, bo tamta ma ****to i tamto i wgl jest do bani. Ehhh po co ja to w ogóle piszę, jak i tak to nic nie zmieni. Przy najbliższym nowym temacie dotyczącym którąś z tych gier i tak dalej będą wywyższać(heh co ja piszę... FANBOYOWAĆ) swoją grę nad tą drugą (I to czasami w bezczelny sposób, obrażając innych).

16. bgszef!

bgszef! Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    w Miescie
    I wiecznie ta gadka 60fps. Quake3 tyle mi na telefonie wyciaga takza nie ma co sie jarac. Cod sie skonczyl na czesci czwartej

17. Prevell

Prevell Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Te oświadczenie to tylko zagrywka. Widzą spadek zainteresowania MW3 to piszą takie coś, żeby zagorzali fani wrócili do produkcji.

18. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    po co poprawiac coś co jest idealne? niech wydadzą nowego CoDa4 z lepszą grafiką, będzie lepszy niż wszystkie CoDy razem wzięte

19. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    CoD4 z lepszą grafiką masz na pc, więc nawet nie muszą wydawać :p

Kolejny news który potwierdza, że CoD stoi w miejscu.

20. Grom

Grom Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szczecin
    Robia wszystko prawie ze na 1 silniku graficznym, teraz to bedzie Cod4 z patchem na dodatkowe misje i mapy hahaha :D smiechu warte jest to call of duty, kto kupil Cod 4 moze w nia grac i grac, bo multi sie pewnie dalej nic nie zmieni.

21. kufer111

kufer111 Banned

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zdolny Śląsk
    chyba raczej nic więcej nie wyciągną z tego ""idealnego"" silnika pod względem graficznym- ""stare dobre czasy

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum