1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Modern Warfare 3 otworzył E3

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Groszq, Czerwiec 6, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Groszq

Groszq Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Robert Bowling pięknie otworzył konferencję Microsoftu, prezentując grywalny kod najnowszej odsłony Call of Duty: Modern Warfare 3. Wrażenia można mieć mieszane. Niektórych urzeknie klimat, jaki stworzyły walące się budynku Manhatanu i wspaniale wydesignowana podróż pontonem pod stałym ostrzałem wroga. Innych odrzucą skrypty, towarzyszące wybuchom i elementom otoczenia. Chwilę temu zaprezentowano również grywalną scenę z najnowszej odsłony Tomb Raidera (Umarłem! Takiej graiki, odwzorowania gry światła i cienia oraz przejść z FMV do gry właściwej dawno nie widziałem) oraz Mass Effect 3, obsługiwanego za pomocą Kinecta.

Więcej o E3 na XBOX Magazyn

2. Lotnik421 Xbox One

3. KuBaNPL

KuBaNPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    poniemieckiej kamienicy
    Znalazłem nagranie z E3, ogólnie to gra źle się nie prezentuje choć symulator to to na pewno nie jest.

EDIT:
    Zamieszczam jeszcze pełny gameplay, i niestety muszę stwierdzić, że gra nie robi na mnie już żadnego wrażenia (jak w przypadku MW1/2, BO a nawet CoD 2). Jedno wielkie DEJA-VU!

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  4. czesiofan

czesiofan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Katowice
    Wiesz jak nudny byłby symulator?

5. EndiM

EndiM Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Mi tam się podoba.. Czekam na następne trailerki.:p Z MW3 ... I oczekuje na BF3

6. i.T

i.T Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Bardzo fajnie. Po to jest kampania w singlu, by było mnóstwo fajerwerków i wartkiej akcji. Jak dla mnie wielki plus!

7. KuBaNPL

KuBaNPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    poniemieckiej kamienicy
    Zależy do jakiego odbiorcy by trafił, ja osobiście wolę gry właśnie w stylu Call of Duty - przepełnione akcją.

8. SoTeR

SoTeR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bytom
    Są ludzie którzy nie lubią symulatorów i właśnie dla takich ludzi jest CoD.
    Ja osobiście wolę symulatory :)

9. Triszu

Triszu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Przed chwilą widziałem cały game play jaki pokazali na E3 i powiem że gra źle nie wygląda, ale nadal ciężko powiedzieć czy to nie będzie odsmażony kotlet

10. HIF PL

HIF PL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Dokładnie, ja natomiast strzelając z najmocniejszego karabinu snajperskiego nie chciał bym pozostawiać last stand'ów :]. Osoby grające w CoD'a 5 kojarzą pewnie PTRS'ke która urywała kończyny. Strzelając z Barrett'a w MW1 oraz MW2 i z L96A1 w BO myślałem, że będzie podobnie jednak się zawiodłem ;). Wiem, że czepiam się szczegółów, ale właśnie takie pierdółki potrafią wkurzyć najbardziej :].

11. Micki

Micki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Błonie
    Dzięki za filmik bo akurat przegapiłem MW3. Zapowiada się ciekawie, jak zwykle... Gdyby być złośliwym to tytuł tematu brzmiał by "Modern Warfare otworzył E3, a później był tylko kinect..."

12. neo937

neo937 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Kolejna tytuł z serii "Pobijamy rekord świata w ilości upchniętych skryptów" Graficznie poziom roku '07, fizyki nie ma (skrypty), czyli technologicznie gra leży. Fabułę też pewnie rozciągną na epickie 5 godzin... Niby miały być dedyki - nie będzie. Niech jeszcze powiedzą że Zimmer nie będzie robił muzyki do tej gry to nawet tej gry nie spiracę.

13. SoTeR

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bytom
    Szkoda płyty :D

14. arkadiusz_89

arkadiusz_89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polska
    za kilka minut GT będzie transmitować nowy gameplay z MW3

15. SoTeR

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bytom
    Jak chcecie szybciej gameplay to włączcie sobie MW2 misje inne ale tak to wszystko to samo :D

16. DJ.Bart

DJ.Bart Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tczew
  17. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Bez kitu, co to jest, MW 2.5? NIC nie zmienili, wszystko - od czcionek, po style... skryptów są z MW2, nawet głosy są podobne do tych z poprzedniczki. Nawet menu pauzowania jest identyczne. Grafika lepsza? Identyczna jak w MW2. Nic się nie zmieniło. Zagram, bo kampania da mi jakieś 6-8 godzin dobrej rozrywki, będę się na pewno dobrze bawił, ale wkurza mnie niezmiernie, jak oni podchodzą do nas, graczy. Przecież te całe 'MW3' mogłoby być spokojnie jako DLC do MW2. To tak, jakby DICE wydało BC2 Vietnam jako oddzielną grę.

Wyśmiewam Activision i szczerze śmieje się z idiotów, którzy zamówią preorder lub kupią w dniu premiery. Zagram, spiracę, bo chcę być obiektywny porównując MW3 do BF3, ale nigdy nie kupiłbym tej gry mając do wyboru mnóstwo NOWYCH gier, nie ULEPSZONYCH, NOWYCH. To dwa różne słowa, które powinniście przemyśleć.

18. RSA

RSA Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Przestan pier%$^$c.

19. SoTeR

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bytom
    Jesteś jak moja babcia która nie lubi zmian, dalej będziesz kupował DODATKOWE MAPY I MISJĘ W CENIE GRY i będziesz się jarał że wychodzi nowy CoD

20. freeq_

freeq_ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kędzierzyn-Koźle
    Poczułem sie jak w MW2, z CHOCHLĄ skryptów i średnio zjadliwej grafiki (w zasadzie tylko na to już patrze w tej "grze" (zaznaczam, że jest to moja SUBIEKTYWNA opinia) bo już nic innego w niej nie ma), tak więc, otrzymamy kolejny odgrzewany kotlet, który coraz bardziej przysparza mnie o napady czkawki pod tytułem "Battlefield 3".

21. RSA

RSA Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jezeli bedzie mi to sprawialo przyjemnosc to czemu nie, Ty jaraj sie BC3 i problem zalatwiony a co do babci to .... pozdrow ja.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum