1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Modern Warfare 3 przeciw "kamperom"

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez razor7, Lipiec 16, 2011.

1. razor7

razor7 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Wszyscy nienawidzący tzw. "kamperów", którzy dośc mocno potrafili napsuć krwi w Modern Warfare 2, z pewnością ucieszą się na wieść, że Infinity Ward podjęło odpowiednie kroki by zminimalizować możliwość uprawiania tego niecnego procederu w Modern Warfare 3.

W MW2 na każdej mapie występowało wiele punktów (tzw. hotspot), które Ci mało ruchliwi gracze lubili okupować w oczekiwaniu na wroga. Robert Bowling zdradził, że w MW3 będzie zdecydowanie mniej hotspotów, bo tylko po 5 na mapę, także gracze będą mieli zdecydowanie mniej szans na kampienie.

"Nie będzie miejsc do ukrycia, co zniszczy mentalność kampera, która zbyt często dawała o sobie znać na mapach w Modern Warfare 2" - powiedział Bowling. Ta informacja plus obietnice powrótu do typu rozgrywki znanego z COD4 zapowiadają, że walki w trybie multi będą miały duże tempo...

Źródło: Modern Warfare 3 przeciw "kamperom" - ModernWar.pl - serwis maniaków Call Of Duty

2. Lotnik421 Xbox One

3. Baca

Baca Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Częstochowa
    Wszystko fajnie i pięknie ale pokazaliby w końcu filmik z multiplayera a nie wychwalają jaka to ich gra nie będzie a wyjdzie to co zawsze, ja w te ich słodkie bajki nie wieżę.

4. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Ta już to widzę. Kamperzy na pewno znajdą sposób i miejsce, by przykampić.

5. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Jak jest jeden kamper to jeszcze pół biedy, ale ile razy spotkałem się z 2/3 kamperami w jednym miejscu, to już przesada. Te 5 'hotspotów' to tylko miejsca, które twórcy 'przygotowali' dla kamperów, ale jak już kolega wyżej powiedział - nowych miejsc nigdy brak ;)

6. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Kamper i tak znajdzie zawsze swoje miejsce :D

7. Rider112

Rider112 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Padłem jak zobaczyłem tytuł topica :p

Jak im zabraknie miejsc to zrobią piramidkę :D

8. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
  9. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Dlatego wolę battlefielda te małe mapy w codzie są śmieszne, klasa snajper w multi player w Codzie to jest pomyłka, przecież na tym polega jego praca czekać na wroga w miejscu.

10. Bebzu

Bebzu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szczecin
    O wlasnie!!! ich brak denerwowal mnie duuuzo bardziej od kamperow

11. Bebzu

Bebzu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szczecin
    Jak wolisz BF to na h... wchodzisz do tematu CoD i spamujesz?

12. Rider112

Rider112 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    1. "Na h..." piszesz posta pod postem...
    2. Każdy ma prawo wyrażać swoją opinię, to forum publiczne.
    3. Kolega Altres ma rację.

-----------------------------------

Sory za offtop

13. Skolud

Skolud Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Mysłowice
    mylisz pojęcia ;] Czekać na przeciwnika gdy wiesz że np za chwilę wyjdzie, a siedzieć w rogu mapy cały mecz to dwie różne rzeczy ;]
    Ja np nie rozumiem jak można czerpać radość z gry siedząc 10minut w jednym miejscu z celownikiem przy oku? No ja bym chyba usnął przed monitorem.

A wolę małe mapy w CoD bo przynajmniej nie muszę biec 5min przez mape i dostać od snajpera z krzaków jak to było w BC2 ;)

14. kreeet84

kreeet84 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    up tak jest;) ja nie wiem jak mozna kampic zadnego wyniku w ten sposob nie osiognie zaden gracz siedzacy caly czas w jednym miejscu

15. Firioth

Firioth Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    No i kilka/kilkanaście dni temu był podobny news dotyczący battlefield 3, że też będą likwidować kamperów tylko w nieco inny sposób(podobno w BF3 ma błyskać luneta). No tutaj trochę hmm... no tak jak wyżej pisaliście. Kamper i tak znajdzie miejsce do kampienia. Moim zdaniem nie tędy droga w zmniejszaniu ilości miejsc do kampienia.

16. Jarek8821

Jarek8821 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bełchatów
    Rush i quickscope inaczej klasa snajpera nie ma sensu w Call of duty:)

17. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Wole kamperów niż walonych quickscoperow którzy naogolądali się youtube i myślą że są MLG PRO. Jak ja nie nawidze jak mnie taki patafian ściągnie, krew mnie zalewa.

18. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Wg mnie w Call of Duty powinni zrobić osobny tryb, coś w stylu "Sniper Zone", gdzie byłyby duże mapy i 'kamperzy' oraz 'snajperzy' mieliby pole do popisu. Bo w takim Black Opsie nie wiem po co są w ogóle snajperki :)

19. mitek96

mitek96 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tarnów
    Call of duty zawsze miało multi pod 10 latków, którzy latają ze snajpami po mapie i z quickscopów head'y walą : ), cod zniża się do poziomu cs, gdzie małolaty latają z awp przy oku, np: Optic predator l96a1, przez takich odechciewa się gry i od razu napiszę nie chodzi tu o umiejętności, bo to, że ktoś umie quickscopy wcale nie świadczy o tym, że potrafi dobrze grać, a przez to psuję zabawę innym.

Co do kamperów, to nie wiem jak wy, ale ja lubię w bbc2 posiedzieć w krzakach z m95, natomiast grając w cod'a jest to denerwujące. :)

20. KuBaNPL

KuBaNPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    poniemieckiej kamienicy
    To polecam zagrać w Call of Duty 2 na polskim serwerze na przykład z AdmiralModem (a nawet bez żadnych modów), wtedy zmienisz zdanie (oczywiście o starszych CoDach bo z tymi nowszymi, oprócz BO to się z tobą zgodzę). IMO to konsole doprowadziły serię CoD do takiego stanu, jak dzisiaj wygląda np. MW2. Ogrom kamperów, qs, trikshoty i reszta tego badziewia - na porządnym serwerze na PC tego nie ujrzycie (ale znowu mam na myśli tutaj starsze odsłony). I nie, nie faworyzuję tutaj komputerów, po prostu na konsolach brakuje jako takiej administracji w CoDach i każdy robi tam co chce. Ciekawe co wyjdzie z tego MW3, może CoD idealny? Ale ile razy to już nam obiecywano cuda na kiju...

21. mitek96

mitek96 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tarnów
    @Up Co do cod2 to się zgodzę, pamiętam godziny spędzone z kumplem na multi, graliśmy na jednym pc i zmienialiśmy się co mapę :)

Wczytywanie...

Poleć forum