Modern Warfare 3 skupia się na umiejętnościach gracza

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

K0TAKU

Banned
Użytkownik
Wraz z pierwszymi informacjami o trybie multiplayer w Modern Warfare 3, twórcy zapowiedzieli, że w ich produkcji nastąpią pewne zmiany w stosunku do poprzedniej części. Jak pamiętamy, Robert Bowling oświadczył, że MW3 powróci do korzeni serii i będzie czerpać z zasad pierwszego Modern Warfare. Tym razem Michael Condrey ze Sledgehammer Games rzucił nieco więcej światła na tryb wieloosobowy...

Sledgehammer Games gra w multi Modern Warfare 3 każdej nocy. Mamy poczucie, że gra powróciła do korzeni, które zapewniły jej tak wielki sukces. To odnowiony silnik z precyzyjnym podejściem do funkcji. Nasz menedżer ds. społecznościowych Guy Beahm jest zapamiętałym graczem multi z wysokimi umiejętnościami. Uważa on, że MW3 wprowadzi tryb multi na nowy poziom i ja się z nim zgadzam. Jest pewna elegancja w projektach map, z ich przestrzenią i mniejszą pionowością, ponownie nacisk został położony na umiejętność posługiwania się bronią i współpracę zespołu - co stanowi klucz do sukcesu. Dużo mniej znaczy wsparcie powietrzne. Tak się czuję jako fan-boy/deweloper".
źródło : Modern Warfare 3 skupia się na umiejętnościach gracza - ModernWar.pl - serwis maniaków Call Of Duty

#down - odejdź, proszę, wioche robisz. Rozumiem że nie lubisz MW3, ale ku*wa uszanuj tą markę, bo jak wchodzę na temat o CoDzie i patrze że napisałeś ostatniego posta to z miejsca wiem o czym on będzie, już się rzygać chcę jak widzę po raz setny ten sam spam.
 

QwerTaj

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
ponownie nacisk został położony na umiejętność posługiwania się bronią i współpracę zespołu - co stanowi klucz do sukcesu.
 

Shibby

Użytkownik
Użytkownik
Nie tylko w BF'ie trzeba grać zespołowo...
 

norbert910

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Tak jak ^QwerTaj
 

Firioth

Użytkownik
Użytkownik
Mimo że lubię COD to zastanawia mnie jedno. Po co oni kłamią? Niech powiedzą po prostu, że robią grę na tym samym silniku bo jest sprawdzony, że tryb multi będzie podobny do poprzednich części i że nie zrobią nowego silnika, rozwiązań bo (nie mają pomysłów, ochoty, funduszy (;])) Ale po co wciskają kit że teraz większy nacisk na zespołowość jak i tak każdy bardziej obeznany wie, że to będzie to samo od kilku lat. Nie ładnie.
 

NikoBellic91

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
#down - odejdź, proszę, wiochę robisz. Rozumiem że nie lubisz MW3, ale ku*wa uszanuj tą markę, bo jak wchodzę na temat o CoDzie i patrze że napisałeś ostatniego posta to z miejsca wiem o czym on będzie, już się rzygać chcę jak widzę po raz setny ten sam spam.
Nie zwracaj na nich uwagi, to wtedy i oni poluzują portki, a za takie posty Qwertaj'a powinny być warny, bo nic do tematu nie wnoszą.

A co do tematu, mam nadzieję, że to nie są słowa rzucone na wiatr i w takich trybach jak "Dominacja" będą się liczyć tylko przejęte flagi, a nie kille.
 

Tieu

Użytkownik
Użytkownik
Typowe zachowanie dzieci coda. Rudy (Kotick) coś powie, a wy od razu jak grzeczne pieski mu wierzycie.
Cod nigdy nie stawiał na grę zespołową. Ile widziałem meczy, które były wygrywane bo jeden w drużynie był pro...

Przestańcie się ośmieszać.
 

NikoBellic91

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Typowe zachowanie dzieci coda. Rudy (Kotick) coś powie, a wy od razu jak grzeczne pieski mu wierzycie.
Cod nigdy nie stawiał na grę zespołową. Ile widziałem meczy, które były wygrywane bo jeden w drużynie był pro...

Przestańcie się ośmieszać.
A to jest typowe zachowanie dziecka Battlefielda. Ktoś zapoda jakiegoś newsa nt. Modern Warfare 3, a Wy jak pieski musicie oczywiście poszczekać jaki ten CoD jest zły i w ogóle. To Wy przestańcie się (Niektórzy) raczej ośmieszać.
 

Skolud

Użytkownik
Użytkownik
Typowe zachowanie dzieci coda. Rudy (Kotick) coś powie, a wy od razu jak grzeczne pieski mu wierzycie.
Cod nigdy nie stawiał na grę zespołową. Ile widziałem meczy, które były wygrywane bo jeden w drużynie był pro...

Przestańcie się ośmieszać.
jak się gra tylko na publikach to tak jest... ale pograj sobie klanówki to zobaczymy czy coś zdziałasz samemu ;)
 

Konrad3294

Użytkownik
Użytkownik
Dokładnie mam takie samo zdanie jak kolega wyżej !
 

norbert910

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Ha... A ja powiem tak, że średnio lubię i COD'a i Battlefield'a. Gdyby chcieli zrobić grę zespołową to musieli by praktycznie całą grę zmienić.
 

KuBaNPL

Użytkownik
Użytkownik
jak się gra tylko na publikach to tak jest... ale pograj sobie klanówki to zobaczymy czy coś zdziałasz samemu ;)
Potwierdzam! Sam grałem w lidze w Black Ops i poziom na klanówkach jest znacznie wyższy. Bez współpracy i zgranego team'u nie dojdziesz NIGDZIE.
No i bardzo dobrze, że gra wraca do korzeni. Ostatnio grałem w CoDa 4 - czysty Run n Gun, świetna zabawa, nie to co MW2 gdzie większość osiąga dobre wyniki tylko dzięki killstreakom.
Z tymi umiejętnościami posługiwania się bronią to trochę gościu przesadził, bo w jakiej grze trzeba mieć takowe umiejętności? Odpowiedź jest prosta - w żadnej, nawet w tym kochanym, cudnym, niesamowitym, innowacyjnym, dopieszczonym, najlepszym Battlefieldzie.
 

danio040

Użytkownik
Użytkownik
Qwertaj czy jak Ci tam, co to masz za peda*a w avatarze?
 

szymek56

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Typowe zachowanie dzieci coda. Rudy (Kotick) coś powie, a wy od razu jak grzeczne pieski mu wierzycie.
Cod nigdy nie stawiał na grę zespołową. Ile widziałem meczy, które były wygrywane bo jeden w drużynie był pro...

Przestańcie się ośmieszać.
taaa a ja gram z ekipą w Black Opsa i jest zgrana na maxa
w zyciu romana nie wygra sie bo jeden jest pro...
Osłaniamy sie,opracowujemy taktyke i taj wychodzi ze jedziemy 75-20
Czemu?? Bo jestesmy zgrani i się wspieramy...
wiec nie gadaj bzdetów...
nie wierzysz to wbij
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
@QwerTaj znowu błyszczy ale tym razem nie tylko ja pokazuję że chłopak ma kiełbie we łbie, dziecko które nie umie sklecić nic innego tylko żenujące teksty typu "wypie**alać z tym COD, jestem QwerTaj i liczy się tylko BF"


zastanawia mnie tylko, czy tak naprawdę nigdy nie zagrał lub nie zagra w żadnego COD bo nienawiść jaką pała do marki to już zakrawa na fanatyzm. Dziecięcy i nie poparty żadnymi konkretami no ale w końcu pseudo fani zawsze tak mają...
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Temat zamykam, bo nie potraficie bez kłótni żyć.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom