1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Modern Warfare 3 to masówka, a BF3 dla prawdziwych graczy?

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez K0TAKU, Czerwiec 19, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    John Riccitiello, prezes Electronic Arts, udzielił ostatnio wywiadu serwisowi Industry Gamers, w którym poruszył kwestię walki pomiędzy EA a Activision, sprzedaży Call of Duty: Modern Warfare 3 i Battlefielda 3 oraz usługi Elite.

Według Riccitiello, choć Call of Duty: Modern Warfare 3 wciąż jest dobrą grą, jest ona mało realistyczna. (nadesłał:polikerski, PijanyMiszczu)

Jak mówi:

Prezes Electronic Arts uważa również, że choć Call of Duty: Modern Warfare 3 sprzeda się lepiej na rynku „masowym", Battlefield 3 znajdzie więcej nabywców wśród „hardkorowych" graczy:

Riccitiello stwierdził również, że koncern Bobby'ego Koticka powinien był wstrzymać się z ujawnieniem usługi Elite jeszcze przez jakiś czas:

Jak dodaje:

źródło : Modern Warfare 3 to masówka, a BF3 dla prawdziwych graczy? - ModernWar.pl - serwis maniaków Call Of Duty , CDA / CD-ACTION ONLINE - gry komputerowe, ps3, xbox 360, pc, gry samochodowe, przygodowe, strategiczne

2. Lotnik421 Xbox One

3. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Jestem ciekawy jakim prawem on stwierdził, ze BF to gra dla harcorowych graczy... CoD jest wiele bardziej hardcorowy. Nie można przewidziec co i jak się sprzeda, może i BF będzie lepszy, bardziej dopracowany, ładniejszy itd, ale MW ma to coś, tą małą iskierkę zaje*****ści, która właśnie powoduje to, ze CoDy sprzedają się tak dobrze, nawet jeśli są tragicznie słabe (BO..)

4. MTTy2k

MTTy2k Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    Mnie śmieszą rywalizujące ze sobą marki i ludzie opowiadający się po jednej ze stron, dla mnie są to dwie całkiem inne gry, i trudno je ze sobą porównać. Lubię strzelanki więc kupię sobie oba tytuły, i BF i CODa, w Battlefielda będę grał jak będę czuł potrzebę realnych doznań, tam jest całkiem inna rozgrywka, można iść 5 minut przez mapę, dostać od snajpera i spawn, a w Call of Duty zdążylibyśmy już wbić np. choppergunnera. Dwie zróżnicowane gry, i słowo masówka moim zdaniem jest źle użyte, bo jednak CODy różnią się sporo od siebie, i moim zdaniem jest coraz lepiej, od 4, do MW2, potem Black Ops który wciągnął mnie ostatnio, i wiem że MW3 kupię na pewno. Masówką można nazwać Fife, czy NFSa (chociaż tutaj twórcy też już nadrabiają).

5. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Przeczytałem tyle i dalej nie trzeba zwykła kolejna głupia wypowiedź o konkurencyjnej firmie.

6. Jarek8821

Jarek8821 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bełchatów
    Powiem tak.. Mnih nie grałeś w Black ops na multi wiec nie mow ze jest tragicznie słabe. Mam obecnie około 300 godzin w tej grze i moge powiedziec ze silnik sieciowy jest do kitu ponieważ jak hostem jest typ z usa to nie ma co grać ten kto ma lepsze łącze wygrywa a nie powinno tak być. Co do bf'a 3 gra bedzie na bank lepsza od mw3. Nie bronie tutaj bf'a jak i coda nie jestem zadnym funboyem cod'a lub bf'a. Te gry sa różne. COD idzie bardziej na arcade czysta sieka a battlefield idzie bardziej w realistyke i wieksze myślenie. :)

7. KULA

KULA V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Szczecin
    Może dla ciebie CoD jest hardcorowy grałem i czasami gram w MW2 jak dla mnie są za małe mapy i tam w kilka sekund można sporo ludzi rozwalić, albo sporo razy Ciebie rozwalą bo po prostu za dużo się dzieje i dlatego hardcore, ale również bardzo często gram w BF2 i podoba mi się to że grając 32vs32 na dużych mapach można pobiegać i pomyśleć nad taktyką mając jeszcze za sobą kilku ogarniętych ludzi którzy Cię wesprą, ale i tak dla mnie hardcorowe gry to na dwóch pierwszych miejscach ArmA II oraz America's Army 3

8. Krawol

Krawol Banned Użytkownik

Polubienia:
    114
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa | Otwock
    "COD idzie bardziej na arcade czysta sieka a battlefield idzie bardziej w realistyke i wieksze myślenie." ten cytat proszę zapisać na głównej stronie xboxforum :) od zawsze to powtarzam :p

9. Jarek8821

Jarek8821 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bełchatów
    Złe stwierdzenie?!^^

10. Krawol

Krawol Banned Użytkownik

Polubienia:
    114
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa | Otwock
    dobre :D Cod jest jak CS kto pierwszy strzeli z broni wygrywa :)

11. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    niestety grałem w BO po multi, zawiodłem się po całej linii. Dla mnie BO to jak nie CoD, prawdziwe CoDy robi IW, dlatego tak bardzo czekam na ich grę, bo przez cziterow CoD4 jest juz w tej chwili niegrywalny.

12. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Tak jest w prawdziwym życiu więc to jest akurat dobre ale ten kompletny brak taktyki albo taktyka która polega na biegnij do punktu a jest dobijające, np w America's Army taktyka zajmuje średnio 2 kartki a4 każdy ma opisane co jak i gdzie ma się ruszyć co jeśli jego kompan zginie i co jeśli ktoś z innej grupy zginie, jak i kiedy wspierać a w codzie co biegnij i zabijaj.

13. Skolud

Skolud Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Mysłowice
    widzę, że mamy te same myśli ;)
    Dla mnie również CoD 4 i 6 są najlepsze, a BO to nieporozumienie i również z niecierpliwością czekam na MW3 ;)
    Co oczywiście nie zmienia faktu że pre-ordera złożę i na MW3 i na BF3 ;]

14. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Najbardziej hardcorowe jest Maluch Driver i koniec tematu.

15. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Uważam, że bardzo dobrze powiedział. MW 2.5 sprzeda się zapewne o wiele lepiej i kupią je głównie Ci, którzy liczą na 'zmiany', których tak na prawdę nie będzie. MW 2.5 to po prostu nowy wątek i kilka mapek do multi, który równie dobrze mógłby być w formie DLC (coś w stylu Vietnam do BC2). Nie rozumiem tego hype'u na CoD4 i MW2, fakt, kariera była całkiem fajna, ale strasznie stereotypowa i przewidywalna, o humorze nie wspominając, ot 'pseudo' film, w którym biorę udział. Multi jest moim zdaniem kompletnie nie grywalne, idziesz przed siebie i strzelasz, zero taktyki, zero przyjemności z zabijania, zabijając kogoś miałem wrażenie, że to po prostu kwestia szczęścia.

Hatersi - to jest moje zdanie, multi w Call of Duty są równie przyjemne, co sraka o poranku. Battlefield zapewnia mi DRUŻYNOWĄ rozrywkę i wspaniałe wrażenia z gry.

16. coldstan10

coldstan10 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Warszawa
    MW jest zajawkowy można w niego pograć parę miesięcy i się znudzi, a battlefield to gra na Lata

17. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Drużynową jak cholera. 2/4 kampi w krzaczorach a reszta kampi na pojazdy. Samemu paki nie podłoże i wole pograć w CoD gdzie ludzie zazwyczaj grają na zadania.

18. Skolud

Skolud Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Mysłowice
    Każdy ma swoje zdanie ale w Twojej wypowiedzi wyczuwam "nienawiść" do CoD'a.
    I jeśli Ty kupujesz FPS'y do singla no to Twoja sprawa... Dla mnie liczy się multi. Niestety na X'a nie mamy gier typu CS więc trzeba grać w CoD, BF.

No i jeśli uważasz że granie w CoD'a sprowadza się do "idziesz przed siebie i strzelasz, zero taktyki, zero przyjemności z zabijania, zabijając kogoś miałem wrażenie, że to po prostu kwestia szczęścia. " - to gratuluje... Być może to jak grasz i kogoś zabijasz to masz fart a nie skill, ale nie mnie to oceniać ;) Pograłeś pewnie kilka meczy z amerykanami bez komunikacji i teraz tak się wyżywasz na bardzo dobrych tytułach o czym świadczy ilość graczy jaka w nie gra i ilość sprzedanych egzemplarzy...

I jak już ktoś napisał - w BC2 pamiętam tą piękną, drużynową grę... Idziesz pół mapy po to aby oberwać od snajpera z krzaków albo cały mecz wygrywać pojazdem - oo naprawdę wspaniała, drużynowa i taktyczna gra....

Dla mnie tych dwóch gier nie powinno się porównywać! Nie mam zamiaru znów otwierać tematu "MW3 vs BF3" ale sami prowokujecie takimi wypowiedziami...
    A najbardziej irytuje mnie to, że oceniacie gry w które jeszcze nie graliście... Płacą Wam za to? Chyba jedyne wytłumaczenie tak głupich wypowiedzi.

19. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Proszę administrację o wprowadzenie nowego punktu do regulaminu, zakazującego ... kłótni BF vs COD. To naprawdę robi się żałosne. Zrozumcie w końcu, że NIKOGO nie przekonacie do jakieś gry - kto ma grac w CoDa będzie w niego grał, kto ma grac w BF'a będzie w niego grał. Wasze posty nic nie zmienią. Najlepiej poczęstowac wszystkich wykłócających się warnami, bo czy nie może byc jakiegoś normalnego, kulturalnego tematu o CoD'zie i BF'ie?

20. sebawro

sebawro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Przemyśl
    popieram kolegę wyżej. bf i cod to dwie różne gry. chociaż bardziej lubię bf (na multi ok. 200 h) niż cod BO (30 h jak nie mniej) to uważam że jedna i druga gra ma swoje
    zalety. bf jest bardziej taktyczny i zespołowy, można fajnie pograć snajperem i szturmowcem. w cod mapy są małe, często panuje chaos i rozpierd#$@l. gry mają swoje wady i zalety ale chętnie zagram w nowego bf i coda ( chociaż myślę ze bf wciągnie mnie bardziej niż cod) to uważam że obie gry są warte kupienia.

21. Margolll

Margolll Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Szczerze powiedziawszy ostro powiedzial :)

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum