1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Modern Warfare 3 w pełni zintegrowane ze Steam

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez K0TAKU, Sierpień 29, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63

Valve ogłosiło dziś, że Call Of Duty: Modern Warfare 3 będzie w pełni zintegrowane z platformą Steam. Obie wersje gry - cyfrowa i tradycyjna, będą używały Steamworks do auto-update'ów, osiągnięć itp. Jak podkreślono Modern Warfare 3 będzie gotowe na serwery dedykowane z dniem premiery.

źródło : Modern Warfare 3 w pełni zintegrowane ze Steam - ModernWar.pl - serwis maniaków Call Of Duty

2. Lotnik421 Xbox One

3. RaF20B

RaF20B Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Opole
    A na konsole oczywiście dedyki się nie pojawią :mad:

4. neo937

neo937 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Gdyby nie ten steam to bym się zastanowił nad zastanowieniem nad zakupem tej gry ;] Ale ów zbyteczna jak dla mnie platforma przekreśla tą grę na PC.

5. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Jakby nie patrzeć, konsole przynoszą większy dochód za gry niż PC (Tym bardziej, że mowa tu o Call of Duty), ale eksperci z Infinity ward właśnie wolą postawić dedyki na PC i to jeszcze zintegrowane ze steam. <facepalm>

6. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    a co wy mysleliscie... hamburgery nie wiedzą co to dedyki, a stanowią większośc rynku, więc po co IW ma wydawac kase skoro rownie dobrze moze tego nie robic? wku***a mnie taka polityka ale co zrobic...

7. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Twój post w tym momencie jest również kompletnie bezwartościowy, nic nie wnosi do tematu, jeśli chciałeś - mogłeś mu to napisać na PW. Lepiej nie baw się w krytyka i oceniania zachowania innych.

Co do tematu... chyba nikt nie spodziewał się innego zachowania Activision. Każdy dobrze wiedział, jak będzie. Jeśli ktokolwiek łudził się, że będą dedyki na konsole - przykro mi, ale jesteś błędnym optymistą. Activision ponownie udowadnia swoją świetną politykę, kupujcie dalej ich gry, wspierajcie ich, a to na pewno się zmieni.

8. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Ja niestety byłem błędnym optymistą i powoli zaczynam się poważnie zastanawiać nad preorderem. Wkurzają mnie naprawdę tym swoim tokiem myślenia. Czy postawienie dedykowanych serwerów na konsolach aż tak dużo kosztuje? Epic Games na przykład mniej zarobił na Gearsach 1 i 2 a w trójce znajdą się dedykowane serwery (Tak wiem, że to ex, ale to tylko przykład). Więc ja się pytam WTF Activision? -.-

9. Cronos

Cronos Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tczew, Poland
    Nie jest to nic czego nie należało się spodziewać :)
    od MW2 COD jest na Steamie i to się już raczej nie zmieni.

10. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    A Ty nowych słówek się nauczyłeś? W jednym temacie napisałeś że jesteś błędnym optymistą... o_O
    Platforma PC mnie niezbyt interesuje, a jeśli dopracują to 'hostowanie' to mi tam pasuje.

11. KuBaNPL

KuBaNPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    poniemieckiej kamienicy
    Jeżeli będzie dobierało hosta oraz graczy w pobliżu naszego miejsca zamieszkania oraz z dobrym połączeniem to wtedy aż tak bardzo nie odczuje się braku dedyków. Inna sprawa gdy będzie matchmaking rodem z Black Ops wtedy ta gra będzie przekreślona u mnie (chodzi mi o wersje konsolową). Po części fajnie, że będzie zintegrowane ze steamem, a to głównie ze względu na osiągnięcia, bo co jak co ale lubię czasami sobie powbijać achivki a w większości gier na PC po prostu brakuje mi tego.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum