1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Modern Warfare 3: Wersja X360 z błędem

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez buczo_007, Grudzień 14, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. buczo_007

buczo_007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    W sieci pojawiły się informacje, według których Call of Duty: Modern Warfare 3 w wersji na Xboksa 360 posiada poważny błąd w systemie matchmakingu.

Choć problem powinien - według Infinity Ward i Microsoftu - dotyczyć tylko regionów, w których nie funkcjonuje oficjalnie Xbox Live, ponoć kłopotów doświadczają też gracze z innych państw.

John385, gracz z Chorwacji, na swoim blogu donosi, że od dnia zakupu Call of Duty: Modern Warfare 3 w wersji na X360 doświadcza poważnych problemów z matchmakingiem.

Wynikają z tego, że system kojarzenia graczy w trakcie wyszukiwania osób do zabawy nadaje priorytet użytkownikom z tego samego kraju. Teoretycznie powinno to zagwarantować niski ping i brak lagów, ale - jak pisze John385 - w praktyce w tak małym kraju, jakim jest Chorwacja, w którym jest niewielu posiadaczy Call of Duty: Modern Warfare 3 na znalezienie gracza i dołączenie do rozgrywki trzeba czekać bardzo długo.

Nie poddając się, John385 zwrócił się z tym problemem do wsparcia technicznego Xboksa 360 za pomocą Twittera. W odpowiedzi otrzymał informację, że kłopot ten może występować w regionach, w którym Xbox Live nie jest oficjalnie wspierany. A takim jest Chorwacja.

Podobnej odpowiedzi udzielił Robert Bowling odpowiedzialny w Infinity Ward za kontakty ze społecznością Call of Duty. Stwierdził on jednak, że w chwili obecnej nie wiadomo, kiedy błąd zostanie naprawiony, aczkolwiek wciąż jest on badany.

Według Johna385, tłumaczenia takie nie maja sensu - problemu podobno doświadczyli także gracze z Malezji, Portugalii, Norwegii, Grecji, Cypru i Finlandii, czyli państw, gdzie XBL jest wspierane. Problem w tym, że jak na razie w sieci nie pojawiły się doniesienia osób z tych krajów.

A poniżej znajdziecie film, na którym John385 prezentuje problem:

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=vHZTZL0nlsw

Żródło: http://gry.interia.pl/x360/news/modern-warfare-3-wersja-x360-z-bledem,1734069,4046

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jarek8821

Jarek8821 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bełchatów
    To chyba normalne od premiery MW3.. Ja wczoraj chcialem zagrac free for all o godzinie 17 i nie znalazło mi ani jednego meczu. Wielki karny ***** dla Bowling'a :)

4. Bazajaytee

Bazajaytee V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    się znamy?
    Pamiętam jak grałem w MW2 na xboxie. Wówczas występował ten sam problem. Jak widać twórcy nie robią nic w kierunku doskonalenia swoich produkcji.

5. mateuszx20

mateuszx20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miałem ten sam problem. Podczas szukania meczu, a konkretnie SnD nie mogło mi znaleźć nawet jednego meczu. Było to kilka dni po premierze, gdzie według gry było ponad 300 tyś. graczy online, a w samego "sercza" grało ich kilkadziesiąt tysięcy. Dopiero w TDM dało się zagrać, bo tam było więcej Polaków. Reszta europy nie była nawet brana pod uwagę podczas wyszukiwania meczy. Beta testy pewnie by to wyłapały. Zresztą nie ma co się martwić, błąd zapewne zostanie naprawiony... w jednej z następnych części CoD.

6. swiniolak

swiniolak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Ja rowniez mam ten sam problem. W pojedynke moge znalezc tylko mecze na trybie team tactical w hardorze i to wszystko. Zaden inny tryb nie wchodzi i szykanie meczu wyglada dokladnie tak samo jak na filmiku tego kolesia.

7. password

password Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zdolny śląsk
    Amerykańce jak zawsze tylko o sobie

8. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    W Polsce jest praktycznie to samo, są godziny, gdzie wcale nie można zagrać. Powinni zrobić wyszukiwanie regionalne ale objąć teren całej Europy, wtedy nie mieli byśmy burgerów na serwerach i wszyscy by byli zadowoleni bo byłby ładny ping;)

9. JaZz

JaZz PlayStation 4 Ryżownik V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    359
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Ja gram teraz w MW2 i nie występuje problem ze znalezieniem meczu.
    Problem w MW3 jest dlatego że dali priorytet czego w MW2 nie ma. Czyli "coś" zrobili:D

Co do tematu to słyszałem o tym jakiś czas temu. Chcieli dobrze, a spartaczyli. Mam nadzieje że zanim przysiąde do MW3 naprawią ten błąd:p

10. Marf

Marf Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Mi niekiedy popołudniu nawet dominacji nie szuka bo te pipki z polski tylko na TDM kampią.

11. sajdorr

sajdorr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    78
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    P-ce
    a na ps3 czekam sekundę żeby dołączyć do serwera ... :)

12. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Oni to dopiero "Badają". Niech się kur... sprężają, bo ja mam dość grać z tymi zakampionymi Polakami i chcę w końcu pograć w inne tryby niż TDM...

13. malyr

malyr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Trójmiasto
    na to wychodzi, że miliard $ to za mały zarobek żeby dobrze grę zrobić
    na 2h grania półtorej godziny siedzenie w lobby a numerki gry codziennie nowe

14. Patryk SMI

Patryk SMI Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Mikołów
    poki nie bedzie lt 3.0 to problem wiekszosci z nas nie dotyczy :)

zawsze trzeba szukac pozytywow :p

15. KuBaNPL

KuBaNPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    poniemieckiej kamienicy
    Właśnie dlatego pozbyłem się tego "shitu". Coś czuję że już tego nie naprawią i gra umrze w ekspresowym tempie w mniejszych państwach.

16. JaZz

JaZz PlayStation 4 Ryżownik V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    359
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Przesadziłeś. Jestem pewny, że to naprawią.

17. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Jasne, że naprawią. Przypuszczam, że już w Modern Warfare 4 powinno działać w miarę dobrze, a w Modern Warfare 5 już będzie działać naprawdę bardzo dobrze.

18. Hiszpan3lek

Hiszpan3lek Banned Użytkownik

Polubienia:
    67
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Benidorm
    Hah, watpie ze padnie w innych panstwach.
    Polska nie jest pepkiem swiata i nie bedzie (chyba ze jestes jak Kaczynski i myslisz ze moglismy zrobic druga potezna Rosje) :)
    Polsce sprzedal sie lepiej BF3 to nie znaczy ze w innych panstwach jest tak samo, np. w Hiszpanii duzo wieksza czesc gra w MW3.

19. DJ.Bart

DJ.Bart Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tczew
    Umie to samo się dzieje raczej będę zmuszony sprzedać grę bo mam jej dosyć a tak po za tym gra jest rozwalona na maksa i przez graczy również bo nie potrafią grać tylko kampią nawet na likwidacji potwierdzonej. :(

20. KuBaNPL

KuBaNPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    poniemieckiej kamienicy
    Tylko mi chodzi o państwa właśnie jak Chorwacja, Polska, Węgry itp. Widziałem że nawet ludzie ze Szwecji, Norwegii, Belgii mieli ten sam problem.
    MW3 jest zrobione głównie pod rynek UK i USA i niestety nie da się tego ukryć. I proszę, nie wyjeżdżaj mi tu z politykami,ok?
    Tak w ogóle to nie mam pojęcia po jakiego grzyba oni zrobili lokalny matchmaking skoro w poprzednich COD wszystko było w porządku.

21. Don Joinciano

Don Joinciano Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Biała Podlaska / Warszawa
    Żeby ludzie się nie czepiali, że nie ma nic nowego. CoD to jest dla mnie absolutny fenomen. Z reguły twórcy gier z każdą kolejną częścią ulepszają swoje gry, bo wiedzą jakie błędy popełnili lub czego nie dodali, co mogli zrobić inaczej etc... zaś CoD od czwartej części (poza MW2) jest systematycznie rozpie*dalany, a jednak ludzie to kupują, ba, co roku bije rekordy. Powinszować.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum