1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Modern Warfare 3 za mniej jak 2$

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Jechu, Październik 21, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu

Brytyjski GameStop wyszedł do graczy z promocją w której można mieć Modern Warfare 3 za 0,99£. Wystarczy zakupić Battlefield 3, a przy wymianie na MW3 dopłacić różnice w cenie gier + 99p. Taki zabieg na pewno pomoże w i tak sporej sprzedaży nowej części Call of Duty.

Get Modern Warfare 3 for 99p when you trade Battlefield 3

2. Lotnik421 Xbox One

3. szymona96

szymona96 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    *Za mniej niż.

Topic: hahha chamskie lekko

4. Jax9000

Jax9000 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zielona Góra
    Tylko dlaczego MW3 jest droższe?

5. Golonek18

Golonek18 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Haczów
    Widocznie ktoś dobrze myśli w tej firmie że ludzie uwierzą w kłamstwa dice i kupią Bf 3 z nadzieją że to tak wspaniała gra jak przesadnie upiększają twórcy. Kupią, przekonają się że to tylko nadmiernie wychwalany gniot który powstał aby pobić coda mw 3 w sprzedaży i wymienią na mw 3. A prawda jest taka że bardziej camperskiej i nudnej gry nie widziałem. Nie jestem jakim tam wielkim fanem coda ale jak grałem w bete Bf 3 to mi żal dup* ściskał jak można tak mydlić oczy graczom cały rok a później takiego gniota wydać z oszukaną kampanią i grafiką. Podejrzewam że game stop dorobi się na samych zwrotach bo będzie ich bardzo dużo.... The end

6. mlkgmk

mlkgmk Banned

Polubienia:
    56
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Przecież BF3 na konsolach po zainstalowaniu na dysk będzie miał lepszej jakości tekstury niż widziałeś w becie. Tak zarzekają się twórcy nie mówię, że będzie jak na PC ale powinno być lepiej niż widzieliśmy dotąd.

7. Jechu

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Przecież to jest celowa akcja by nabić MW3 sprzedaż. Co do ceny COD zawsze była wyższa od innych gier, dlatego Acti nawet nie myśli nad online pass, bo już na starcie zdziera więcej, a Polska w tym przypadku to ewenement (jak zwykle :p)

8. CSpec

CSpec V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    579
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    K-PAX
    Czyt. Jeszcze większego gniota działającego na wieloletnim silniku.

9. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Pozwól że się z tobą nie zgodzę. Swoje przypuszczenia opieram na analizie serii a ta jak wiadomo z części na część jest coraz gorsza ( wyjątek - część druga która imho była lepsza od poprzedniej). Nie wiem kto jest odpowiedzialny za CODa ale panowie developerzy naprawdę będą musieli postarać się by nie stworzyć gniota na miarę ostatnich części. Co do BF'a - co tu dużo mówić - tak wygląda wojna. Wszyscy kampią i skradają się a nie biegają jak banda dzieciaków po placu zabaw.

10. bartas225

bartas225 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    no tak, ciekawe co DICE mogło ulepszyć w Frostbite 2 przez 1 rok? I w dodatku przy okazji robić grę? CoDa przynajmniej robią różne studia, a bf'a jedno i to samo - DICE
    Po prostu nie możliwe jest napisanie świetnego silnika i świetnej gry przez jedno studio w 1,5 roku. Tyle mam do powiedzenia w tym temacie.
    Aha, i jeszcze jedno - Source ile ma lat? Hm? 7! A jakoś nikt nie psioczy, że stary silnik. Jakaś nagonka na Acti, czy co? Zazdrościcie Kotickowi, że ma kasę?

Rob1n - ty żeś chyba wojny nie widział... Gdzie w BF'owi do symulatora wojny? Jak chcesz gierkę wojenną, to odpal Armę, Operation Flashpoint, czy inne tego typu gry.

11. kmg.al

kmg.al Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Gorzów Wlkp.
    Kolego, tu nie porównujemy CoD do Countera tylko do Bf3. Prawdę mówiąc, DICE z frostbite ma się dobrze , a Acti jedzie na unreal engine od 6 bodajże lat. Co do gier wojennych, to żadna gra nie może oddać realizmu wojny. Chcesz wojny -> idź do wojska do Afganistanu, czy Iraku.

12. bartas225

bartas225 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Wy porównujecie silniki - twierdzicie że skoro silnik MW3 ma kilka lat to jest zły - to ja daję inny przykład, Source, silnik ma 7 lat a nikt się nie czepia że stary.
    " a Acti jedzie na unreal engine od 6 bodajże lat" proszę powiedz, że to żart...
    Poza tym Rob1N mówił, że BF to świetny symulator wojny, a ja mu odpowiadam, że BF do wojny ma się tak, jak ja do fizyki.
    Aha, no i Source to nie tylko Counter Strike. To jeszcze Half-Life 2, Portal 1 i 2, bodajże Team Fortress, i jeszcze kilkanaście innych gier.

13. Jechu

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Teraz jeszcze z BC2 próbują walczyć :D

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.