1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Modern Warfare 3 zrewolucjonizuje FPS-y

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez arkadiusz_89, Maj 25, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. arkadiusz_89

arkadiusz_89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polska
    Nie tak dawno byliśmy świadkami premiery pierwszego, oficjalnego trailera z Call of Duty: Modern Warfare 3. Teraz głos ponownie zabrał Eric Hirshberg z Activision, który jak można się było spodziewać, zapowiedział prawdziwą rewolucję.

"Modern Warfare 3 będzie najbardziej epicką odsłoną w historii serii. Infinity Ward i Sledgehammer Games pracują w pocie czoła nad tym, aby stworzyć Call of Duty na skalę jakiej jeszcze nie widzieliście. Pasja i energia naszych programistów uwidacznia się w każdym elemencie gry. Od innowacyjności, przez kinową intensywność, aż po najbardziej zaawansowaną rozgrywkę online w historii. Modern Warfare 3 podniesie poprzeczkę bardzo wysoko."

2. Lotnik421 Xbox One

3. Bazajaytee

Bazajaytee V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    się znamy?
    Lenistwo i obijanie się naszych programistów uwidacznia się w każdym elemencie gry. Od monotonii, przez gąszcz skryptów, aż po najbardziej dziurawą rozgrywkę online w historii...

4. cptMichaaX

cptMichaaX XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Ropczyce
    nie oceniaj jak nie grałeś. Ja sam nie wiem co to będzie i wole poczekać na premiere i potem oceniać. Szkoda tak pierniczyć!!

5. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1669
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Coś mi się wydaje że będzie to lekko przyprawiony przyprawami stary kotlet. Jak już będzie jakiś gameplay albo coś to sytuację trochę rozjaśni.

@UP
    Ale seria COD'a nie idzie schodami coraz wyżej.. Albo zniża się albo stoi w miejscu. -- Oczywiście takie moje zdanie.

6. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Grałeś już? Nie. Więc tutaj skończmy.
    ps - tak wiem, Battlefield 3 będzie najlepszy, wiesz o nim tyle co o nowym CoDzie, ale i tak będzie najlepszy. I znowu takim postem prowokujesz.

7. Bazajaytee

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    się znamy?
    Dokładnie, podczas gdy konkurencja się rozwija, CoD stoi w miejscu :).

EDIT:
    Wiem wystarczająco dużo by stwierdzić, że BF3 będzie lepszy. Nowy silnik nowe rozwiązania, wszystko nowe. CoD co ma do zaoferowania?

8. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Graficznie na pewno, Frosbite 2.0 naprawdę robi wrażenie. Ale tak jak mówiłem - poczekajmy spokojnie na MW3, zagramy, wydamy opinię. Jeśli fizycznie nie graliśmy w jakąś grę, to logicznie jest to, że nie możemy jej oceniac. Moim zdaniem, porównywanie CoD'a do BF'a jest trochę nie na miejscu. BF bardziej może konkurowac z Operation Flashpoint, a COD z Homefrontem i innymi strzelankami arcade.
    Pozdrawiam.

edit - zauważ tylko, że DICE zamydlił ci oczy grafiką. Może to Battlefield nie będzie miał nic innego do zaoferowania poza mega efektami i waleniem się budynków 2.0? Główny argument fanów BF'a? GRAFIKA!
    CoD do zaoferowania ma tryb zombie, cholernie rozbudowaną kooperacje, dynamiczną rozgrywkę 4fun i wręcz epicki single. O multi nie będę się rozpisywał, bo to arcydzieło.

9. Bazajaytee

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    się znamy?
    BTW. Nie oceniam gry, tylko programistów. Mówią jacy to oni nie są pracowici i pracują w pocie czoła. A widziałem newsa gdzie ewidentnie widać te same skrypty użyte w mw2 i trailerze mw3 :)

EDIT: Grafika nie jest najważniejsza, ale uprzyjemnia chwile spędzone przed konsolą (tak będę grał na PS3:)). Skoro nie grafika to może fabuła będzie lepsza w nowym Codzie, może multi... Z pewnością obie gry będą miały swoich zwolenników. BF - wolniejszy i bardziej taktyczny tryb online. CoD - szybka i dynamiczna akcja. Pod tym względem raczej nie powinno się porównywać obu tytułów :)

10. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Wystarczy logika, by stwierdzić, że MW3 będzie dnem. Nie mógłbym tego stwierdzić, gdybyśmy byli kilka lat wstecz i byłaby premiera MW2, wtedy nikt nie spodziewał się, że dostaną powtórkę z CoD4. Teraz, gdy jesteśmy już po WaW, MW2 i BO wiem, że MW3 wcale nie będzie lepsze. Co więcej, będzie GORSZE. Większość wartościowego zespołu wyemigrowała pod skrzydła EA, w IW zostały tylko jakieś marne płotki. MW3 będzie miało ten sam silnik, te same skrypty i tą samą, nudną fabułę, która opiera się na tych samych stereotypach mega-żołnierza.

Co nam proponuje konkurencja (czyt. Battlefield 3)? NOWY silnik, tutaj zwróć uwagę na NOWY, nie ulepszony - NOWY! Nie dostaniemy kolejnej marnej kontynuacji histori, bo BF2 takowej nie posiadał, tak więc fabuła będzie świeża. Multiplayer będzie totalnie sandboxowy, robisz co chcesz, kiedy chcesz, jak chcesz. Masz do wyboru - rozwalić ten budynek, czy się w nim zaczaić na wroga. Scenariuszy są tysiące. W MW3 będzie jeden, znany z MW2 i MW - idziesz, strzelasz, zabijasz, giniesz i wszystko od nowa. Zero współpracy, każdy pracuje na swoje konto. W BF3 mamy ponownie mechanika, medyka, snajpera i szturmowca. Muszą ze sobą WSPÓŁPRACOWAĆ, żeby osiągnąć sukces. Szturmowiec zabija, medyk go leczy, mechanik naprawia ewentualny pojazd lub niszczy wrogie, a snajper osłania ich z dużej odległości. TO jest prawdziwa rozrywka. TO jest prawdziwy pomysł na grę. Multiplayer, który widzimy w ostatnich częściach CoD jest już taki przejedzony, że aż nie chce się patrzeć.

Co nie zmienia faktu, że zagram. Nie kupię, w życiu, ale zagram, mam nadzieję, że się mylę i CoD wraca do korzeni :)

11. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Proszę Cię, nie przekonuj mnie do Battlefielda, bo w poprzednim temacie pisałem że mam BC2 w swojej kolekcji i jest to jedna z moich ulubionych gier (zaraz po Codzie oczywiśce:))
    Nie chcę tutaj kolejnej, zajmującej 10 stron dyskusji co lepsze - Battlefield czy Call of Duty. Myślę, że wszystko wyjaśniliśmy z Bazajaytee. Ty kupisz BF3 - ja kupie MW3, proste.
    Acha, i zrozum, że Call of Duty nie ma odzwierciedlać prawdziwej wojny. Od tego jest właśnie Battlefield :)

12. Groszq

Groszq Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ludzie wyluzujcie już z kłoceniem się co jest lepsze. To tak jakby czepiać się posiadacza Mercedesa, że nie jeździ BMW gdzie oba auta są bardzo dobre.CoD stawia na dynamiczną rozgrywkę oraz oskryptowaną, epicką kampanię. BF3 i ogólnie seria Battlefield idzie całkowicie w drugą stronę. To tak jakby oceniać Need for Speed Hot Pursuit i Forza Motorsport 3. Oprócz gatunku to dwa różne światy.

13. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1669
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Szczerze powiedziawszy nie zaczynajmy tutaj tematu, który na pewno z biegiem czasu się pojawi typu COD:MW3 VS BF 3.. Mi osobiście jest obojętnie czy BF czy COD. Ważne by to był FPS na poziomie: fajne plenery, fun, ciekawi bohaterowie, misje z dużą oraz małą rozwałką, wiele godzin rozgrywki (nie że we 2-3 dni skończę kampanię dla pojedynczego gracza..), ciekawy MP.

Specjalnie nie czekam na MW3 nie mam jakiś wygórowanych oczekiwań mam tylko nadzieje, że pójdą na przód z serią COD.. (Nadzieja matką głupich.. Ale w końcu każda matka kocha swe dzieci)

PS. Panowie i panie pamiętajcie jutro dzień MATKI

14. KuBaNPL

KuBaNPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    poniemieckiej kamienicy
    Zgadzam się w 100%. Te porównania w ogóle mijają się z celem. Tylko mam jedną prośbę - fanboye BF'a - trzymajcie się z dala od tematów o Call of Duty, bo tylko robicie w nich burdel. Ja tam trzymam kciuki za nowe CoD.

15. lechuszusz

lechuszusz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa

Akcję człowieku, akcję.

16. Bazajaytee

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    się znamy?

Człowieku, czytaj cały temat zanim się wypowiesz :)

17. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Reakcja większości ludzi którzy zobaczyli gameplay z Battlefield 3: OJEEEEEJJJ ! Destrókcja dfa zero ! Bendzie moszna buszydź bódynki ! I do tego grafjka óltra realistycna. Skoda ze nie zobacem takiej grafjiki na konzolah ale i tak bendzie najlepsym ef pe e sem na swiedzie, bo ma najlepsom grafjkem ! A teras chocmy po hejtowadź Modern Warfare 3. - Tak to właśnie wygląda z mojego punktu widzenia. Hejtować grę która ma trochę gorszą grafikę + Brak zniszczeń i nawet gdy jeszcze nie wyszła, to dla mnie rzecz wręcz niedorzeczna i dziecinna za razem.

18. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    No tak, kolejna wojenka... Cóż za niespodzianka. Czepiacie się że CoD jest oskryptowane, a to wy zachowujecie się jak oskryptowane boty.
    LOVE BATTLEFIELD
    HATE CALL OF DUTY
    -_-'

19. jakubkameleon

jakubkameleon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Wypowiadasz się odważnie na temat programistów jesteś programistą? Wiesz jak się piszę skrypt gry od a do z? Ja kiedyś pisałem prostą grę i mnie krew zalewała... Dziurawa rozgrywaka online? Stary powiedz mi gdzie można zagrać i ocenić? Wiesz teraz to jeszcze jak już masz nawet przeciek z multi to są testy mające na celu wyciągnąć jak najwięcej błędów, których i tak nie da się uniknąć. Na twoje pytanie tak jestem stronniczy bo bronie programistów bo wiem ile to jest pracy a uwierz mi, lub może dobrze wiesz, że nie ma gorszego gówz na niż bazowanie na poprzednim kodzie i jego modyfiakcja.... Owszem można użyć bibliotek....

20. Bazajaytee

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    się znamy?
    Po 1. Nie osądzam MW3 tylko poprzednie części.
    Po 2. Dziurawa rozgrywka online. Tego daleko szukać nie trzeba. YouTube - ‪Kanal von Robertslawno‬‏ - filmik usera z forum :).
    Po 3. Gdzie jest ta praca programistów, skoro od lat nic nie zmienia się w serii CoD?

21. jakubkameleon

jakubkameleon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Masz dużo racji nie przeczę ale pewnych rzeczy zmienić sie nie da tak musi być i nic nowego się nie wymyśli to tak jak z samochodem każdy ma cztery koła.... Zmieniają się modele ale zamysł jest ten sam.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum