1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Modio problem connect

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez tactlessczak27, Czerwiec 10, 2010.

1. tactlessczak27

tactlessczak27 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Delete

2. Lotnik421 Xbox One

3. mistrzmtb

mistrzmtb Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Zielona Gora
    To dobrze, że sobie poradziłeś. A odpowiedz na 2 pytanie tak działa ta strona normalnie.

4. tactlessczak27

tactlessczak27 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    heh akorat jak napisalem post odrazu wpadlo mi cos do glowy :d

5. Macia

Macia Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    To ja odkopię temat i zapytam: przy wgrywaniu demek przez Modio na skonfigurowanego penka pojawia mi się błąd: System.OutOfMemoryException. Pojawia się to tylko przy demkach >500 mb. Wideo (ok 100-200mb) arcade (50mb) bezproblemowo się wrzuca. I oczywiście mam wymagane miejsce na penku:) Jakieś pomysły? Pendrive Kingston DataTraveler 8gb.

Wczytywanie...

Poleć forum