1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Modio Prośba

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez tumispada, Wrzesień 11, 2012.

1. tumispada

tumispada Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Modio

Witam,posiadam xkey i mam do was prośbę.
    Z tego co wiem program Modio umożliwia wgranie savey ze odblokuje wszystkie postacie itp.
    wiec tak wiadomo posiadam profil zaóżmy o nazwie "a" i na nim łącze się z netem i gram live,więc jeśli do konta "a"dam save i podłącze live dostane bana.
    Więc czy lepiej dla mnie będzie załozenie profilu "b" gdzie będe offline i tam wgram save? a konto "a" nienaruszone i live?
    savey gdzie muszę wgryać do konsoli? mam 4gb pamięci w slim.

Tak przy okazji poprosze instrukcję obsługi Modio po Polsku co i jak żebym zrozumiał jak obsługiwać,chciałbym odblokować wszystkie postacie np w nigh fight champion.

2. Lotnik421 Xbox One

3. tumispada

tumispada Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Odpiszę ktoś? chciałbym save z gry na x360 wgrać wiem że to można pendrivem zrobić.

Wczytywanie...

Poleć forum