1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Moduł RF do PC

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Nevill, Kwiecień 4, 2012.

1. Nevill

Nevill Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szczecin
    Mam moduł rf i chcę go przerobić tak, aby podłączyć go do pc i synchronizować pada. Zna ktoś może jakieś artykuł na ten temat? Lub może ktoś ma takie coś i wie z czego skorzystać tzw. zwykły regulator z 5v na 3.3v czy pic zaprogramowany? Na razie znalazłem taką stronkę: XBOX360 MANETTE SANS FIL SUR PC - Tutoriaux Gx-mod

2. Lotnik421 Xbox One

3. pirania36

pirania36 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    domu
    Weź 3,3V z zasilacza w kompie lub z kabla sata tam jest pomaranczowy 3,3V tylko daj jakis rezystor. A pada musisz najpierw zsynchronizować w xboxie z tą płytką RF. no i sterowniki odpowiednie do kompa.
    kiedys czytalem na ten temat lecz nie robilem tego bo mialem oryginalny modul rf do pcta teraz jak mi sie zepsul to chce takie cos tez wykonac bo akurat posiadam na stanie wolny modul rf

4. Nevill

Nevill Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szczecin
    Zrobiłem napięcie 3.3v na diodach, pc wykrył urządzenie i zainstalował sterowniki, ale te lampki na panelu nie uruchamiają się. Prawdopodobnie przez to, ze nie zrobiłem synchronizacji, a teraz nie chce mi się otwierać xboxa. Chcę zrobić synchronizacje poza konsolą, tylko jeszcze nigdy nie programowałem pica itp.
    Tu masz link, gdzie wszystko jest pokazane: http://dwl.xbox-scene.com/xbox360pc/nandtools/SyncRF360.zip

5. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Nie widzialem nigdy zew synchronizacji. Lecz ak jest to ok

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk

6. Emilson

Emilson Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Potrzebuje konkretnej pomocy, w zaprogramowaniu synchrnizacji.
    Dolutowałem sobie usb do płytki rf, zainstalowałem sterowniki, system urządzenie wykrywa poprawnie lecz brakuje mu synchronizacji.
    Polutowałem więc sobie programator JDM do PIC 12f629, posiadam plik SyncRF360.HEX i program IC-Prog 1.06C.
    Czy mógłby ktoś wytłumaczyć jak poprawnie przeprowadzić programowanie?

Wczytywanie...

Poleć forum