1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Mody do Skyrim

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Icek10, Kwiecień 2, 2012.

1. Icek10

Icek10 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam, ostatnio przeglądałem na forum wątek o modach do Skyrima - był tam też opis jak postępować z plikami tzn. "co gdzie i jak". Niestety nie mogę go teraz odnaleźć. Prośba o przekierowanie.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
  4. Icek10

Icek10 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nie. W tamtym wątku był linki do modów oraz dokładny opis jak z nimi postępować. Było chyba nawet rozróżnienie na pojedynczy plik i coś tam jeszcze. Zapomniałem dać do ulubionych i teraz tego nie mogę znaleźć. Sprawdzałem to 2-3 dni temu.... Aha... chodziło oczywiście o wgrywanie modów na jtag/rgh ale w tymi dziale też nie mogę tego znaleźć.

5. csjay

csjay Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
Wczytywanie...

Poleć forum