1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

MODy w grach?

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez paradox2604, Luty 13, 2012.

1. paradox2604

paradox2604 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Nie wiem czy w dobrym dziale zalozylem temat ale mam taki problem a wlasdciwie pytanie dotyczace gry GTA 4 badz RDR przez multi mianowicie gralem sobie wczoraj przez multi i bylo dwoch gosci co wogole niedalo ich sie zabic? jak to mozliwe strzelam w nich razem z kumplami a oni zabijali naz golymi rekoma ? czy przez multi mozna wpisywac jakies kody lub cos w tym stylu?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Nikelski

Nikelski Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Wiem, że są mody do coda 4 i coda waw na zombie jak i mp, możliwe, że rdr też ma taką opcję, chociaż bardziej wygląda mi to na bug

4. Veteran

Veteran Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    kody na pewno nie dzialaja na multi

5. paradox2604

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    no to co to jest ? czy goscie poprostu maja jakies programy czy cosw tym stylu ze graja na tak zmodifikowanych postaciach?

6. GKxD

GKxD Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Taka akcja na konsolach to rzadkość. Może byli po prostu zbugowani,albo błąd połączenia lub inne.
    W takiej sytuacji najlepiej wyjść z gry i wystawić im negatywne oceny oraz dodać do graczy unikanych i po kłopocie.

7. paradox2604

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    tylko ze to zdaza sie dosc czesto goscie maja po 50 level i graja tylko wieczorami na YT jest wiele tego typu filmikow ze goscie na multi maja tryb good mode

Wczytywanie...

Poleć forum