Modyfikacja chłodzenia

claudii

Użytkownik
Użytkownik
Trafił mi się taki kolcek


chcę zamontować radiatorki na ramy i mam pytanie czy ten dodatkowy wystający radiator można wywalić?
Być może dorzucę też dodatkowy wiatrak który wstawię też w miejscu tego radiatora.
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
ten radiator jest bardzo wazny - nie ruszaj go. mozesz dac maly wentylator na ten radiatorek na heatpipe.
 

claudii

Użytkownik
Użytkownik
A ten wentylator na mały radiatorek to wyciągający powietrze czy wdmu****ący?
Miał być nadmuch ale teraz to nie wiem jaki lepiej.
I jeszcze pytanko, jak go podpiąć, dać rozgałęźnik na 3pina do obydwóch wiatraków?
A może wymień radiator na CPU? ten od falcona będzie pasował, można go gdzieś kupić?
Bo ten na GPU to chyba niewiele się różni?
 
lepiej jak wyciąga powietrze, zobacz jak jest w kompach, każdy ma ustawiony na wyciąganie.
 

claudii

Użytkownik
Użytkownik
XCM wstawiany w tym miejscu chyba wdmu****e zimne powietrze do tunelu, tylko przyda się dziura w górnej obudowie żeby miał skąd je pobierać.
 

Jarek882

Banned
Użytkownik
 

adidas2009

Użytkownik
Użytkownik
Bardzo dobry mod w ogole na tej aukcji, ladnie wszystko estetycznie wyszlo gosciowi :).
 

claudii

Użytkownik
Użytkownik
może i fajny bajer ale neony by mnie do szału doprowadziły, no i na fotka nie widać w jaki sposób jest zmodyfikowane chłodzenie. Może ktoś obeznany doradzi mi z tymi radiatorami i wiatrakiem.
 

michu282

Użytkownik
Użytkownik
Jak to nie widać jak jest zmodyfikowane chłodzenie? Dołożony jeden wiatrak i zrobiona dziura w "ścianie" konsoli. Wystarczy też wywiercić sobie taki otwór i przykręcić wentylator.

Co do tych radiatorów to na tą kość gdzie zasłania ją heatpipe załóż niższy radiator i tyle.
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
to wyzej to konsola kumpla :p
 

Jarek882

Banned
Użytkownik
Dexter a wiesz moze jak on tak dokladnie wyciął te dziury? :p Moze w przyszlosc zrobie sobie cos takiego w swoim bo diody wiem jak podlaczyc tylko nie wiem jak wyciac tak dokladnie zeby obudowy nie zniszczyc :D
 

claudii

Użytkownik
Użytkownik
też mnie interesuje jak te dziury sprawnie wyciąć i gdzie zdobyć takie "uszczelki" do wstawienia szybki? :)
 

Do góry Bottom