1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Modyfikacja zasilacza X360S

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Vister, Luty 27, 2012.

1. Vister

Vister Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Centrum
    Witam ;)
    Z racji, że mam wadliwą wersje zasilacza (po parunastu minutach o wiele głośniejszy niż konsola... Czyszczony, rozbierany - nic nie dało) chciałbym nieco go zmodyfikować :p

Otóż chciałbym wyjąć boxowy wentylator i zastąpić go 70mm na górze (był taki mod zresztą).
    Jednak mam pare pytań...

Najlepiej wywiercić duży, jeden otwór, czy sporo małych?
    Z racji, że mam owy wentylator pod USB, więc kabelki są ucięte. Czy wchodzi opcja, aby podpiąć się pod kabelki boxowe wentylatora zasilacz? Czy musze przerabiać na 4pin ten wentylator?
    Czy wogóle takie coś zrobi różnice? Czy lepiej zostawić ten "buczący" wentylator?

A! I pod 5v (USB) ten wentylatorek jest dosyć szybki, więc czy można osiągnąć napięcie 7v w zasilaczu?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Dosiapl

Dosiapl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Sanok
    Jak chcesz to robić, to na pewno nie pod USB! Człowieku, 5V nic nie osiągniesz, po za tym 5V, to znajdziesz w zasilaczu. Otwór na górze wywiercisz wiertarkom, a dużo ponoć daje podziurawiona obudowa boczna zasilacza, gdyż jest tam w sumie jeden nieochłodzony radiator, bo nie dociera tam powietrze z wentylatora.(Sam zlokalizuj grzejący się element) Mam ten sam problem, ale chwilowo rozwiązany w taki sposób, że położyłem zasilacz na parapecie, a jest zima, a od okna 10*C i się nie grzeje, ale to lata coś będę musiał wykombinować.

4. mackg1985

mackg1985 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  5. Vister

Vister Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Centrum
    @up
    Nie działa :>

@2xUP

Nie chce podłączyć pod 5v ;) Interesuje mnie "7v", ponieważ przy 5v mój wentylator i tak nieźle zaknaca :p

6. Dosiapl

Dosiapl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Sanok
    xbox 360 psu fan fix power brick supply mod - YouTube

Wczytywanie...

Poleć forum