1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Mogę grać z płyty, ale zainstalować już nie.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez KrzysiuJarzyna, Listopad 21, 2012.

1. KrzysiuJarzyna

KrzysiuJarzyna Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Mam problem jak w temacie, mam DVD-RW LITE-ON iHAS124-19 B SATA OEM Czarna + WGRANY SOFT BURNER MAX! , lt 3.0, płyty Verbatim, najnowszy dash, robie wszystko według instrukcji znalezionej na tym forum "nagrywanie gier pod LT 3.0", podczas wypalania nie wywala żadnego błędu, wkładam płytkę do xboxa, gra się odpala, chodzi normalnie, ale kiedy próbuję ją zainstalować na dysku już jest problem, wyskakuje błąd "nie można odczytać płyty przetrzyj płyte miekka sciereczka..." , orientuje się ktoś na czym ten problem może polegać?
    Pozdrawiam ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. NIKODEMUS

NIKODEMUS Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Żywiec, Poland
    Odp: Mogę grać z płyty, ale zainstalować już nie.

Możliwe że laser pada, a czy paliles płytę z opc? Powyżej 2.4 czyli z prędkością 4 włącz ją możliwe że to jest przyczyną

Wysłane z mojego LG-E610

4. KaBooM

KaBooM XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    109
    Punkty za osiągnięcia:
    43

Laser (w napędzie xboxa)

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2

5. kano123

kano123 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

Ja mam tak samo ale to chyba nie laser bo probowalem juz na 3 i zawsze to samo.

Wysłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk

6. KaBooM

KaBooM XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    109
    Punkty za osiągnięcia:
    43

Na 3 czyli? W przypadku autora tematu to laser pada.

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2

7. kano123

kano123 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

Poprostu mam 2 nowe lasery i 1 stary. Mam ten sam problem orzy nagrywaniu 0 bledow przy weryfikacji tez, mam ihas 124B z wgranym FW pod verbatimy gra odpala ale. Ie instaluje sie.

Wysłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk

8. KrzysiuJarzyna

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    ustawienia prędkości w imgburn mam dokładnie takie jakie są w instrukcji napisane, a ten laser to jakiś poważny problem? mogę grać dalej z płyty i w najbliższym czasie mi nie walnie? czy lepiej go wymienić? możecie mi jakiś polecić? Z kolei trochę mnie to dziwi, że laser padł, mam tą konsolę 2 lata, od roku była 2 razy przerabiana, ale gram naprawdę rzadko, 3-4 godziny tygodniowo bo nie za bardzo mam czas, czym to jest spowodowane?

9. kacperex

kacperex Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poznań
    Jak laser, to niedługo padnie, że nawet nie będziesz z płytki grał. Jaki masz bufor przy nagrywaniu ustawiony? Sprawdzałeś jaka jest jakoś nagrania wypalonej płytki?

10. KrzysiuJarzyna

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
  11. WerJar

WerJar Banned

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódz
    Czasami też warto przeczyścić laser gdyż mógł się zakurzyć. Jak od dwóch lat był nie otwierany tym bardziej.

12. KrzysiuJarzyna

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Mam go od dwóch lat, a od roku go przerabiam, dwa razy był przerabiany w ciągu roku

1 osoba to lubi.
  13. wisnia_86_

wisnia_86_ Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja mam podobnie, z tym że np tydzień temu grałem w nfs nowy (pierwszy raz wtedy odpalony) i wszystko było ok a dziś nie czyta płyty w ogóle przy czym płytka wygląda jak nowa bo była używa drugi raz, podobnie z innymi grami,
    nowo nagrane gry mogę odpalić z dysku ale zainstalować już nie (około 50% błąd ze szmatką)
    Dodam oczywiście ze mam lt3.0 zrobiony jakieś 2 tyg. temu, najnowszy dash a gry nagrywam na verbatimach ihasem,zgodnie ze wszystkimi tutorialami (do tej pory nagrywałem gry tak samo i nie było z nim problemu, pierwsza przestała działać forza horizon, bo była najbardziej porysowana ale od 2 dni dzieje się tak z innymi grami) konsolka to slim kupiona niecały rok temu, ale tak naprawdę zacząłem na niej grać od 3 miesięcy, więc mało prawdopodobne że to uwalony laser.

14. Szczygi92

Szczygi92 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    K-ce
    Jak dalej macie z tym problem zwiększcie bufor nagrywania(od 250 do 512 mb) i nagrywajcie z prędkością x4 z włączoną opcją OPC. Sam miałem ten problem i teraz wszystko działa jak złoto.

15. wisnia_86_

wisnia_86_ Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    bufor zwiększałem nic to nie dało, poza tym przez tydzień grałem w nową forze, a 3 dni temu już nie mogłem jej odpalić, podobnie z innymi grami (nie wszystkimi) np. black ops działa z płyty ale się nie instaluje

16. wirszews

wirszews Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Radzymin

Mam pytanie, moj znajomy nie dawno dal do przerobki konsole slim 2 letniego i ma ten sam komunikat jak wklada plyte bez instalacji to po kilku minutach komunikat tez sie pojawia. U mnie ta sama plyta dziala normalnie. Czy to wina lasrra u niego czy przerobki? Ja mam lt 3 on podobno tez. Dodam ze mu oryginaly smigaja dobrze

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

17. dejwa95

dejwa95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja mam podobnie, gdy gram z płyty to działa, a jak instaluje na dysk to wyskakuje mi BŁĄD AUTORYZACJI DYSKU...mam tak z pierwszą grą, inne działają. Gra przy której wyskakuje ten błąd to Sleeping Dog. Wie ktoś o co chodzi?

Wczytywanie...

Poleć forum