1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

MoH Warfighter Beta - opinie

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez DJDIDO88, Październik 5, 2012.

1. DJDIDO88

DJDIDO88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    77
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Jarosław
    Dzisiaj będziemy mogli uczestniczyć w otwartej becie najnowszego MOH. Piszcie tutaj swoje opinie jak wam się podoba, na razie póki co czekamy na start bety.

Tchnięte z SGS GT-I9000

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Alert Przypominam, że piszemy tu tylko opinie.

4. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska

Info Temat otwarty, pamiętajcie że same opinie...

5. PIKOxPL

PIKOxPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    No to możne ja zacznę właśnie pograłem 15 min w betę i szczerze mówiąc już się znudziła gra na pierwszy rzut oka wygląda lepiej graficznie i wizualnie od poprzedniej części ale grywalność moim zdaniem jest do bani HUD jest zbyt urozmaicony no i nie podoba mi się ze widać przeciwników przez ściany plusem jest ze dużo postaci w tym GROM ale na tym się kończy gra furory nie zrobi ale to tylko moje zdanie na temat multi single ma ponoć być lepszy.

6. Leh

Leh Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No niestety kicha. Liczylem ze multi bardziej mnie wciagnie. W porownaniu do coda lub battlefielda multi wypada bardzo slabo.

7. DJDIDO88

DJDIDO88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    77
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Jarosław
    próbują upodobnić się do COD, ale im to nie wychodzi. Niech lepiej wymyśla coś nowego bo tak sukcesu nie osiągną. Multi słabiutkie, mapa jakaś taka strasznie nie ogarnięta, nie wiadomo co gdzie jest. HUD tragiczny, po zabiciu żeby coś przeczytać to masakra.
    Oby coś zrobili z tym do premiery i to jak najszybciej. Póki co czekam na premierę

8. Oski1919

Oski1919 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    To, może i ja się wypowiem.
    Wczoraj, gdy to włączyłem demo przez pierwsze 1-2 godziny było dobrze, nikt nie znał dokładnie map i wtedy Defensywa miała szansę wygrać z ofensywą. Dziś rano również chwilę pograłem i cóż, niektórzy mają 20 poziom żołnierza i poznali mapę. W tym momencie gra pokazuje jak jest niezrównoważona pod względem rozgrywki, nowi gracze miesiąc po premierze nie będą mieli za dużo do powiedzenia w rozgrywce, ponieważ osoba z przewagą 2-3 godzin gry, zbyt dobrze zna teren i prawie nie możliwa jest taka rywalizacja.

Co do grafiki, estetyki i samej rozgrywki.
    Podczas pierwszego uruchomienia i "wybierania" własnego wojaka, bardzo, ale to bardzo raził brak Antyalising'u, nie mogłem ogarnąć obrazu. Podczas rozgrywki wszystko się zmienia, grafika wygląda naprawdę ładnie, chociaż jest to bardzo prosty chwyt, otrzymaliśmy mapkę, która odgrywa się podczas nocy, więc nie zobaczymy takich niedoskonałości, jak zubożałe tekstury oraz wielu innych rzeczy.

HUD jest w tej grze utrapieniem, po śmierci tak naprawdę nic nie jest "intuicyjne". Od razu pokazuje nam kamerę na naszego zabójcę i pojawia się spowolnione tempo, które jest tak odpychające(według mnie), że miałem chęć wyłączyć grę. Bardzo niepraktyczne jest wybierania miejsca w którym się Zrespawn'ujemy. Możemy wybrać miejsce, gdzie rozpoczynamy rozgrywkę, przy naszym druhu lub jeżeli ktoś wezwie BlackHawka zjechać z niego po linie (Naprawdę efektowne).

Jednak, gdy wybierzemy Respawn na naszym partnerze i nagle wyskoczy mu przed nosem przeciwnik to..... Odliczanie do RESPAWNU ZACZYNA SIĘ NA NOWO. Moim zdaniem bezsensowne.

Klatki przedstawiają się na poziomie 13-36, niestety, ale dolna granica pojawia się dość często w niektórych miejscach oraz przy kilkuosobowej wymianie ognia.

Rozgrywka sprawia naprawdę dużą frajdę, ale sporym problemem jest Wallhack, którzy dali nam sami twórcy. Podczas śmierci naszego kompana, widzimy jego zabójcę, przez ściany, górki i inne osłony.

Ocenę jaką mógłbym wystawić po tych 3-4 godzinach rozgrywki to 3/6. Można pograć, ale nie jest to fenomen, krok milowy, ani nic z tych rzeczy, jak dla mnie strzał w stopę. Taki Battlefield 3 na mniejszych mapach, z większą ilością modyfikacji broni oraz GROM'em, ot tyle. (Naprawdę sporo osób gra naszymi rodakami)

Pozdrawiam

1 osoba to lubi.
  9. LukasznikovPL

LukasznikovPL Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Dębowa
    To może i ja..
    więc tak..tak jak wyżej HUD jest strasznie dupny,też cały SpecVision jest śmieszny,gra jakoś radochy mi nie daje i ogólnie gameplaye mi się nie podoba,ehh chyba jednak BF3 Premium Edition kupie.

10. BuRRRza

BuRRRza Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tarnobrzeg
    Podzielam zdanie panów wyżej. Moim zdaniem kicha pograłem 30 minut i wyłączyłem. Fizyka bardziej przypomina BF no może trochę ma z CoD mapy bardziej podobne do tych z Call Of Duty, ale nie przejmujmy się pełna wersja na pewno będzie lepsza ponieważ jak wiadomo w becie było tylko wprowadzenie do tego co będzie a powinno być lepiej.

11. L3coL

L3coL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A mi się podoba... W porównaniu do 2010 gdzie multi robiło DICE to krok milowy do przodu zrobili ludzie ze studia danger close, i to mi się podoba. Nie ma już mortarów co 2 sec , tylko różne klasy mają różne support actions, i są naprawde efektowne. Ja osobiście zamierzam się na kupno.

12. Hukos

Hukos Banned

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Grałem bite 2 godziny wczoraj u znajomego, bo ja mam bana na xlive... moja opinia jest taka że ta gra ma poziom gier F2P na PC, typu combat arms, A.V.A.
    Wątpie czy coś poprawią bo do premiery mało czasu, ale niestety gniot straszny... w przypadku gry F2P to mozna wybaczyć, a tutaj... płacić tyle za grę i dostać takie coś ??

Ta gra nie wie sama czym chce być, ok COD jest ARCADE i nawalanka , BF3 jakieś tam bardziej symulacyjne i taktyczne, a MOH ?? takie nie wiadomo co...

13. tommyw200

tommyw200 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jeśli ta beta jest podobna do wersji finalnej, to dostaną ode mnie nagrodę Crap of the year. Nie dość, że praktycznie wszystkie animacje są z BF3, interfejs jest zaspamowany i nieczytelny, grafika jest OKROPNA, to na dodatek beta okropnie laguje. Dla mnie to tytuł-zapchajdziura pomiędzy innymi produkcjami.
    Powodzenia w sprzedaży życzę.
    Pozdrawiam

14. szymon217

szymon217 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Okolice Gdańska
    Według mnie ta gra to w miarę dobre połączenie Coda i BF'a. Wiele osób wypowiedziało się na temat HUD i mi również nie do końca się on podoba. Grę pewnie kupię ale nieco później i pewnie na PC.

15. krzem88

krzem88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Południe Polski
    Pograłem chwile i... się wystraszyłem.. co to ma być?? Jaja sobie robią z ludzi? Poszli po bandzie grafika doprowadziła moje oczy to bólu.. Niestety ale wydaje mi się, że niegdyś klasyka Moha spada na psy...

16. Grz3chu92

Grz3chu92 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Beta to zupełna pomyłka, szczególnie drażniły mnie lagi i cały interfejs (wyszukiwanie serwerów, wybór klasy itd.). Zamiast kupować nowego Medala to lepiej wybrać edycje premium BF3.

1 osoba to lubi.
  17. veins

veins Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    36
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Katowice
    Mnie ponad tydzień znajomi namawiali, żebym zagrał... "Nie, dzięki, mam BF'a, CoD'a nie lubię... A to coś pomiędzy nimi jest :p"...
    Przedwczoraj rano z nudów ściągnąłem, odpaliłem... Fakt, całe menu itd jest tak strasznie nieintuicyjne, że aż wali po oczach. Żeby ze znajomymi w jednej drużynie/squadzie/zespole zagrać, to też trzeba się sporo nakombinować :p
    Jak już to ogarnąłem, to zanim się zorientowałem, a już 35 lvl wbity :D Fajnie się gra, ale raczej tego nie kupię :p Kolejne ~200zł... + bankowe PREMIUMY, DLC itd.
    Jak ktoś gra dłużej w BF'a, to zauważy te same błędy sprzed kilku aktualizacji, czy nawet obecnie występujące. A premiera "tuż, tuż"... :p

18. newuser1

newuser1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    94
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Mnie zastanawia jedno, skoro w Medalu świetnie wyeliminowali kiranie się w teksturach, to dlaczego w BF nadal leżą w teksturach aż miło?
    Nie gram już BF'a bo Dice zwyczajnie ma graczy w *****, biorą kupę kasy za DLC i samą grę, a nic konkretnego w niej nie poprawiają, tylko same buffy i nerfy.

wracając do medala, kupię na premierę, bo myślę, że nic lepszego z FPS'ów nie będzie w tym czasie, a BF to tragedia, z każdą łatką gra się stacza.
    Beta, może nie jest ciekawa jeśli chodzi o całość, ale jest na prawdę genialny FUN ze strzelania,killstreaków, grania jako "fireteam". Polecam sprawdzić to ludziom, którzy lubią i BF'a i CoD bo na prawdę warto.

19. ColoringWyso

ColoringWyso Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Bardzo dziwne podejscie.
    Narzekasz na gre i mowisz, ze z kazda latka sie stacza, ze tworcy maja graczy w ***** a potem mowisz ze kupisz inna gre tego samego producenta.
    Nowa gra zmieni podejscie do graczy ?

Inna sprawa, ze wg mnie aktualizacje w bf sa bardzo dobre, gra od premiery stala sie duuzo bardziej grywalna.

20. newuser1

newuser1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    94
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    ad1
    Nie wiedziałem, że Medala robi Dice, cały czas myślałem, że Danger Close... oświeciłeś mnie człowieku.

ad2
    I co takiego te łatki zmieniły? Znerwiły lub zbuffowały tylko bronie, nic więcej! Dalej latają i kradną heli na twoim respie, Dalej leżą w teksturach jak byś grał w jakąś betę, działkiem na czołgu .50 zabijasz puszczając 4 sekundową serię, a magnumem z daleka 2 strzałami, latarki w dzień świecą po gałach gorzej jak w nocy. Długo by wymieniać, nie jestem hejterem tej gry, ani fanbojem CoD, po prostu nie czaję jak można brać tyle pieniędzy od ludzi na grę i dodatki do niej, a nie można naprawić tak istotnych błędów.

Moderatorzy wiem, ze to temat o opiniach dlatego proszę o przeczytanie posta i skasowanie go, a pozostawienie 1szego z moją opinią na temat MoH

21. Colthar

Colthar Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Wg. mnie gra wypada bardzo słabo, Fireteam bym wywalił w cholerę i dał możliwość drużyn po max 4 osoby. Wallhack po tym jak ktoś zabije naszego sojusznika w fireteam też strasznie psuje zabawę. Grafika jest naprawdę słaba, nie widzę nic co by pozwoliło mi pozostać przy tej grze na dłużej. Jedynym plusem oczywiście jest możliwość wybrania naszej narodowej jednostki specjalnej grom i tyle.

Wczytywanie...

Poleć forum