1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

MoH Warfighter - liczba graczy

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Oxygar, Marzec 8, 2014.

1. Oxygar

Oxygar Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Polska
    Witam. Chciałbym, się dowiedziec czy jest sens teraz kupic wymienioną w temacie grę? Czy ludzie grają jeszcze na Xbox live?

2. Lotnik421 Xbox One

3. PAWLACZEK

PAWLACZEK Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Napewno! ludzie grają w starsz gry a tym bardziej w w moha

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2

4. Mathers

Mathers Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Nie wprowadzaj ludzi w błąd, bo w MoH Warfighter gra bardzo znikoma ilość graczy i czasami ciężko znaleźć mecz, tym bardziej jak nie ma się dodatku, aczkolwiek gra sama w sobie mi się bardzo podobała.

1 osoba to lubi.
  5. Oxygar

Oxygar Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Polska
    Ehh...szkoda. Beta zrobiła na mnie piorunujące wrażenie, zaakceptowałbym grę mimo błędów, na które narzekali gracze, ale skoro wielu ich po sieci już nie gra no to trudno. Dla samego singla nie kupię tej gry. Dobra, dziękuję za odpowiedź.

Wczytywanie...

Poleć forum