1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Mój bład

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Rzepa, Grudzień 18, 2010.

1. Rzepa

Rzepa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Siedlisko Bezprawia
    Witam, zaktualizowałem konsole 3 dashami, jednak postanowiłem podłączyć konsole do Live i po podłączeniu do live już Assassins nie działa czy teraz zostaje mi tylko opcja LT 1.1 + ?
    I mam konsole oflagowaną ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. eXtrim

eXtrim Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  4. Rzepa

Rzepa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Siedlisko Bezprawia
    Zostałem niestety oflagowany przez moją głupotę, ale i tak nie korzystam z live więc nic nie straciłem.
    Tylko tyle że muszę pobrać nowego Assasyna i przerobić na LT + ??
    nowe gry które będą wychodziły będą posiadały nowsze zabezpieczenia tak ? nie te same ?

5. eXtrim

eXtrim Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nie musisz ściągać obrazu jeszcze raz, jeżeli masz nagrany spaczowany obraz.
    Jeżeli nie paczowałeś obrazu przed nagraniem musisz ściągnąć AC:B jeszcze raz. Pamiętaj, że patch jest tylko do release GLOBAL.
    Przygotowanie Obrazu ISO do gry na LT+

Póki co nie zapowiada się (nic nie wiadomo) o nowszych zabezpieczeniach od MS niż AP25. Nie wszystkie nowe gry mają AP25 (na daną chwilę tylko trzy gry mają AP25: NFS:HP / Fable 3 / AC:B)

Wczytywanie...

Poleć forum