1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Mój "dziadek" Xenon Premium (bez HDMI) wciąż śmiga.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez TranceEX, Wrzesień 15, 2013.

1. TranceEX

TranceEX Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Polkowice
    Witam chciałbym się pochwalić, że konsola kupiona w maju 2006 roku wciąż ma się świetnie.
    W 2007 oczywiście był RROD ale jak tylko się pierwsze symptomy pojawiły to wysłałem do serwisu w Szczecinie "Iksboks Service" (chyba... jak dobrze pamiętam)

W tym czasie frimware w napędzie zmieniałem ze 3 razy :) Ostatnio wymieniłem pasty na CPU i GPU. I wmontowałem dysk WD BEVS 250GB

Obecnie:
    FW LT 2.01 Napęd Samsung
    Cały czas gram na Xbox Live.

Gry nagrywam na Ihas Lite-on (nagrywarka ze zmienionym fw) + Img Burn

Wielki szacun dla oryginalnych akumulatorków w Padach które nadal długo trzymają.

Oby Xbox ONE też mi tak długo służył :)))

Pozdro i do zobaczenia w Los Santos.

2. Lotnik421 Xbox One

3. dadas123456789

dadas123456789 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    to dowód na to że jak się dba tak się ma ;). a na forum znajdziesz tylko wypowiedzi kup jaspera, falcon zaraz padnie, okazuje sie że xenon potrafi dzielnie słuzyc

4. Krycha1987

Krycha1987 Banned

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Według mnie to dowód na to że serwis się dobrze spisał wymienił bezołowiowe spoiwo na dobre. Bezołowiowa "cyna" topi się po mocnym nagrzaniu GPU w X'e i powstają zimne luty a nawet zwarcia między BGA. Gdyby nie unia i w klockach była dobra cyna to awaryjność byłą by może mniej niż 10% w późniejszych modelach płyt zmniejszano proces technologiczny co przyczyniło się do spadku temperatury a za tym awaryjności.

Dobrze jest po wyjściu z gry poczekać tę minutkę w dashu by ostygła po woli a nie gwałtownie.

5. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Mój Xenon też śmiga. Z jtagiem,po siedmiu rrodach. Rrod zawsze wygrzewany w kocu. To istny cud.

6. f1older

f1older Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    183
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Evergreen Terrace 742
    TranceEX, kolejnych wielu lat życia dla konsolki. rewelacyjna maszynka, gratki szczere! ;)

Wczytywanie...

Poleć forum