1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Mój Painting konsoli :) Oceniajcie

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez MrDraiger, Październik 12, 2010.

1. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Heya, ostatnio naszła mnie nieodparta chęć na przyozdobienie swojej konsoli, najpierw zrobiłem logo Asasynów przy pomocy szablonu, (wydrukowałem, wyciąłem nożem elementy które miałem zamalować, przykleiłem na konsolę i jazda z farbką) a za pare dni przyszła chęć na Ezio, więc znowu, drukarka, wycięcie jego figury, przylepka, odrysowanie, i uwaga, kolorowanie heh, zrobiłem to pastelą olejną, wiem że lepiej by wyglądało jakbym użył tej farbki co w logo, ale obawiałem się że nie zszedłby tak łatwo ten Ezio i zostałby ślad. Mogłem to jeszcze zalakierować, ale też tego nie zrobiłem, bo pewnie za jakiś czas mi się odwidzi, i będę chciał mieć znowu gładką czarnulę :p Także jestem ciekaw waszych opini, jak to wygląda w waszych oczach. Wiem że jest sporo niedociągnięć i mogło by wyjść bardziej dokładnie, ale starałem się jak mogłem, pozatym z miejsca w którym siedzę grając w Xa, wszystko wygląda ok :) A o to mi chodziło :) Pozdro!

A, i sory za lekkie rozmazanie, ale rąk ze stali nie mam, a stary samsung stabilizatora obrazu też nie :p

2. Lotnik421 Xbox One

3. Vassi

Vassi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    Fajny , podoba mi się ten pomysł z tym że nie jest to farba. Może niedługo sam coś podobnego zrobię bo też mam czarnule. A wyszło Ci to bardzo fajnie tylko obrazek jest trochę pomazany. Po lewej stronie widać się nie przyłożyłeś do Ezio i jego strój wygląda brzydko. Ogólnie fajny pomysł + wykonanie 4/5

4. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Nic ciekawego, w m,oim mniemaniu to szpeci konsole.
    Wykonanie dosyc dobre.

5. Daros

Daros Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Logo fajnie wyszło, Ezio jest słaby, farbką pewnie byłby ok. Ogólnie dobrze wygląda, ale sam bym sobie nie zrobił czegoś takiego na swoim xbox'ie. Wolę nieskazitelną biel :D

6. bembenos

bembenos V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    51
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    http://xboxforum.pl/sprzetu-f11/tuning-xboxa-360-temat-zbiorczy-49068.html

Polecam ten wątek. Temat kosz.

Wczytywanie...

Poleć forum