1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Mój pierwszy RRoD

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez mojer, Marzec 12, 2011.

1. mojer

mojer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam
    No w końcu, już prawie rok konsolę mam i bez RRoDa eee tak nie można ;)
    A wiec po kolei. Konsola Jasper Arcade data produkcji 8.2009. Wczoraj gram z kumplem w Mortal vs Universe i nagle podczas walki zwiecha. Ooo dziwne mówie ale spoko, próbuję wyłączyć z pada -nie można, z guzika na konsoli po dłuższym przytrzymaniu poszło. Uruchamia się ponownie dash i zwiecha... no dobra myślę to już trochę nie w halo. PAdy świecą się dyskotekę i nie mogą się zsynchronizować. Po chwili prawa dolna ćwiartka na konsoli świeci się na czerwono i ekran z sadystyczną radością informuje mnie o błędzie E68. No **********. Pan Google mówi coś o dociskaniu kabla i problemach z HDD. KAble podociskałem, reset i to samo. Poruszałem kieszenią od HDD i uruchomił się dalej. Pograliśmy jeszcze parę godzin i było ok.
    Dsyk był wymieniany na 250. Robić halo u sprzedawcy czy na razie dać sobie spokój...

2. Lotnik421 Xbox One

3. hashpl

hashpl Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Płock
  4. KamileQ

KamileQ Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wieliczka
    E68 to błąd dysku. Reklamuj dysk u tego co kupiłeś.

5. 190014

190014 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Przykro mi z twojego powodu. A problem już ci opisali panowie wyżej.

6. mojer

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    dysk nówka na gwarancji.. jest możliwość że to błąd połaczenia hdd z konsolą (wejścia) bo za dokładnie chyba kieszeni nie skręcałem

7. hashpl

hashpl Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Płock
    Raczej nie, ja wlozylem dysk bez zadnej obudowy i bez problemu wszystko dziala.Tak jak poprzednicy Ci doradzili oddaj ten dysk na gwarancje

8. mojer

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    szlag by to...dobra dziękuję wszystkim

Wczytywanie...

Poleć forum