1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Mój XBOX 360 nie chce zapisać stanu gry. Dlaczego?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Kamil Matysiak, Maj 31, 2013.

1. Kamil Matysiak

Kamil Matysiak Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Osiny, Lublin, Poland, Poland
    Witam mam xbox' a od niedawna i nie wiem i nie rozumiem wielu rzeczy z nim związanych. A więc mam jedno pytanie mianowicie chodzi o grę wwe'12 (może troszkę stara ale ok) i gdy chcę zapisać stan mojej rozgrywki wyskakuje taki komunikat: Save Failed! The current starage davke has be removed. You must select a storage davke to continue saveing.

Mój xbox 360 live nie posiada w sobie dysku więc podłączyłem pendrive 4.0 GB Toshiba.
    W chmurze nie mogę zapisać bo nie mam gold!
    Na początku mi nie zapisywało się, potem tak, a teraz znowu nie.

Kto wie co z tym zrobić? Będę wdzięczny!

2. Lotnik421 Xbox One

3. kacperex

kacperex Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poznań
    Sformatuj pendrive w konsoli, wybierz ponownie miejsce zapisu dysku ( pendrive ) i powinno być ok.
    Wyciągałeś nośnik do zapisu z konsoli ostatnio?

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum