1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Moja działalność

Temat na forum 'Kupię' rozpoczęty przez Paluszek, Czerwiec 17, 2015.

1. Paluszek

Paluszek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Prowadzę swoją działalność, która w pierwotnym zamyśle miała być jednosobowa. Okazało się, ze firma sie fajnie rozwija, zatrudniłem pracowników, mamy coraz więcej klientów i działamy coraz bardziej profesjonalnie. Dlatego chciałbym zakupić program, który pozwoli mi uprządkować dane o klientach. Najchętniej chciałbym żeby to był polski crm. Ktoś coś?

2. Lotnik421 Xbox One

3. klatos

klatos Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Ktoś coś, ale co konkretnie Cię interesuje na temat tego crm? Jakąś wiedzę na ten temat na pewno masz.. taki program pomoże Ci uporządkować dane o klientach i ułatwi dostęp do tych danych pracownikom Twojej firmy, więc przepływ informacji będzie szybszy, co jednocześnie skróci czas realizacji zleceń i usprawni działalność całej firmy:) Programów poszukaj w sieci, a na pewno coś znajdziesz:)

Ostatnia edycja: Sierpień 17, 2015
  4. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    A to sklep stacjonarny czy internetowy?

5. Rurak

Rurak Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Właściwie to od początku warto używać jakiegoś programu do zarządzania relacjami z klientami/kontrahentami, nawet jeśli na początku będzie to jakiś darmowy program typu Sugar CRM, to lepiej mieć te wszystkie dane uporządkowane w jednym miejscu, bo później może zrobić się bałagan. Rozumiem, że w Twoim przypadku koniecznie interesuje Cię zakup, a więc rozglądasz się już za jakimś płatnym rozwiązaniem, tak?

6. Paluszek

Paluszek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Do tej pory radziłem sobie tabelkami w arkuszu kalkulacyjnym,ale jak sami wiecie to jest w pewnym momencie za mało. Kontakt z jednym systemem CRM miałem jak jeszcze pracowałem na etacie,ale to chyba był program stworzony przez tamtejszych informatyków. Tak więc wiedzę na temat funkcjonalności mam niewielką. Mogę oczywiście zdecydować się na płatny program, bo wiem, że dobre narzędzie posłuży mi na dłuższy czas.

7. mgit

mgit Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Chojnów
    To zależy ile chcesz wydać.
    Jak mała firma to symfonia ci wystarczy lub nawet Subiekt jak większą to możesz pokusić się o w pełni zintegrowany system jak Impuls... jak firma ogromną to SAP...

Wczytywanie...

Poleć forum