1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Moja pierwsza konslola. Proszę o wyjaśnienie paru spraw!!!

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kukiluki, Maj 4, 2011.

1. kukiluki

kukiluki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    okolice Włocławka
    Witam!!!! To mój pierwszy post na tym forum, bo i mam zamiera pierwszy raz sprawić sobie konsolę. To, że trafiłem na to forum oznacza także, że wybór padł na xbox360!!!! Nie wiem czym się kierować przy zakupie. Myślałem o wersji slim z kinectem w tesco za 1399 zł. Czy to dobry wybór? Czy na kinect pogram w małym pokoju, poniżej podam dwa zdjęcia:
    zdjęcie robione zza telewizora:
    zdjęcie zrobione z wejścia do pokoju:
    Czy da radę pograć w takim pomieszczeniu chociaż jedna osoba? Dodam, że pokój ma wysokość 2m a ja mam wzrost 1.8m jeśli wogóle ma to znaczenie bo czytałem, że tak!!!
    Moje ostatnie pytanie:
    Czy do takiej konsoli mogę podłączyć dysk zewnętrzny np: o pojemności 1TB i oglądać z niego film?
    Z góry dziękuję za wyrozumiałość, poświęcony czas i odpowiedzi. Pozdrawiam!!!!!

2. Lotnik421 Xbox One

3. Wijaczek

Wijaczek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Racibórz
    Teraz w Neonecie jest promocja Xbox 360 slim 250 gb + kinect + gra na kinecta = 699zł !!!!! A w pokoju dałoby się pograć ale lekkie przemeblowanie będzie potrzebne. Wzrost nie ma znaczenia ja mam 180 + i normlanie działa

4. o4ka

o4ka Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
  5. kukiluki

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    okolice Włocławka
    o4ka ma racje na pierwszej stronie z boku jest drobny druczek he nieźle kombinują ale dzieki Wijaczek za odpowiedz i dobre chęci czekam na dalsze odpowiedzi głównie co do pogrania w takim pokoju

6. Gerrard845

Gerrard845 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    bedziesz chcial przerabiać?

7. kukiluki

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    okolice Włocławka
    Co przerabiać? Jeśli konsolę to nie!!!!

8. Gerrard845

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Czyli tylko oryginały?

9. Fuks

Fuks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    35
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Hindenburg
    LOL głupie pytania zadajesz jak nie kopie zapasowe to chyba oczywiste, że oryginały. Trochę ciasno jak na kinecta ta kanapa jest za blisko telewizora.

10. Gerrard845

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    małe przemeblowanko by sie przydało bo potrzeba mniejwiecej z 3 metry od TV, kanapa out raczej.

11. Bebzu

Bebzu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szczecin
    Szczerze to nie wydaje mi sie ze bedziesz zadowolony z kinekta bo moim zdanie potrzebujesz jednak wiecej miejsca, jeszcze dlugosc pokoju ujdzie ale na szerokosc bedziesz sie mocno denerwowal :)
    Co do samego xboxa to ja mialem arcade + 20GB dysk i bylem zadowolony ale jednak wyglad czarniutkiego slima sprawil ze musialem go miec :p w tej chwili mam 250GB i wlasnie nowego xboxa ale wiec jestem zadowolony ale przy graniu nie ma Zadnej roznicy :), oczywiscie fajnie ze moge zgrywac gry na dysk i nie martwic sie o miejsce ale jesli chcialbys zaoszczedzic to na poczatku kieruj sie wylacznie cena bo wszystkie xboxy dzialaja dokladnie tak samo a dysk mozesz z czasem dokupic.
    Wracajac jeszcze do kinekta to z doswiadczenja wiem ze pewnie bedziesz musial przekonac sie na wlasnej skorze, zawsze mozesz sprzedac z nie wielka strata jak juz bedzie doprowadzalo cie do furii ze jedyna gra na jakiej sobie bezproblemowo pograsz to "joy ride" :)
    Daj znac jak juz zdecydujesz co bierzesz i jak sie podoba :)

12. Macireks

Macireks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rzeszów
    Na kinecta za mały pokoik :) Bierz wersje Slim bo jest najnowsza i podobno "bezawaryjna". Nie wiem jak z tym bywa bo sam mam slima i do tej pory się nie zepsuł(4 miesiące). Nie grzeje się nawet po całodziennym graniu.
    Dysku 1TB nie podepniesz bo xbox by go wykrywał jako 16 GB gdybyś go podłączył przez USB. Jeżeli zrobisz J-TAG (zawansowana przeróbka konsoli) to bedziesz miał 1TB. W tych nowych konsola jednak nie da sie zrobić J-TAG, tak przynajmniej czytałem

13. Mariano86

Mariano86 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Gdańsk
    na Twoim miejscu brałbym slima....masz w miare dużo miejsca w pokoju także kinect też by się sprawdził ;)

14. bgszef

bgszef Banned

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Cie znam skarbie?
    Co to jest takie wlochate na tapczanie na pierwszym zdjeciu?

15. Mariano86

Mariano86 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Gdańsk
    no chyba czyjeś włosy... :D

16. kukiluki

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    okolice Włocławka
    Głowa mojej laseczki się załapała he

17. kukiluki

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    okolice Włocławka
    Więc tak!!! Kupiłem sobie konsolkę w wersji slim z kinectem i jak na razie jestem bardzo zadowolony. Tylko ciekawe jak będzie przy innych grach na kinect ale na razie mam tylko jedną i muszę się nią zadowolić he. Teraz chciałbym się dowiedzieć jak podłączyć się do internetu? Mam radiówkę NetLan. Konsola mi wykrywa tą sieć ale nie może się połączyć. Co zrobić? Czy korzystanie z internetu na Xbox jest darmowe?

Wczytywanie...

Poleć forum