Moja pierwsza konsola... Co wybrać ? :(

adidas2009

Użytkownik
Użytkownik
(ps3 250W tak na aukcji pisalo a xbox slim okolo 130W)
Z testow wynika ze X'S max 90 przy RDR, w ogole skad to zes wzial? Zasilacz 150W, i by konsola pobierala 130W...

Gdzieś wyczytałem że jest możliwość zgrania gier na dysk X360 ale żeby je uruchomić to płytka i tak musi być w napędzie, główne moje pytanie czy to prawda ? Bo chodzi mi tu o "oszczędzanie" wtedy napędu.
Ta, bierzesz informacje o grze i tam masz zainstaluj gre, zgrywa zazwyczaj ok. 6GB z plytki na dysk. Przy odpaleniu plyta jest rozkrecana, po chwili gra chodzi z dysku.
 

maciek1027

Użytkownik
Użytkownik
nie kiedy na allegro można kupić golda na rok za 90zł( tak było w moim przypadku). Jak lubisz w COD'a grać to bierz x'a - mają jakąś umowę na kilka lat(chyba), że DLC będzie najpierw na x'a wyłazić. Zazwyczaj dlc na x'a szybciej wyłazi. Ale sony też już coś zaczyna działać - moh czy assasin, pożyjemy zobaczymy... Niektóre gry lepiej wyglądają na x'ie, patrz - te nowe gta na dzikim zachodzie. Łatwiej programuje się na x'a. Jeżeli wyjdzie Wiedźmin to najpierw na x'a. Pad wygodniejszy chyba jest od x'a. Na ps grałem tylko w pes'a(dawno temu). Patrz ba exkluziwy - mi bardziej przypadły do gustu xboxowe. A i ten wasz wat - żeby zaoszczędzić, te 20zł trzeba by grac całą noc i cały dzień przez okrągły rok.
 

maciek1027

Użytkownik
Użytkownik
Z testow wynika ze X'S max 90 przy RDR, w ogole skad to zes wzial? Zasilacz 150W, i by konsola pobierala 130W...


Ta, bierzesz informacje o grze i tam masz zainstaluj gre, zgrywa zazwyczaj ok. 6GB z plytki na dysk. Przy odpaleniu plyta jest rozkrecana, po chwili gra chodzi z dysku.
ten natal też coś musi ciągnąć chyba?
 

PremiumPRO

Użytkownik
Użytkownik
Kinect (natal) będzię miał w starszych wersjach konsoli osobny zasilacz, a w nowym xbox'ie (slimie) będzie miał połączenie z konsolą.
 

Kacperekk

Użytkownik
Użytkownik
Nie mam zamiaru dokupować Kinecta, jedyne co dokupie do niej to Gitarka ;) Bo ten Kinect ma podobno być za około 500-600 zł ;/
 

adidas2009

Użytkownik
Użytkownik
ten natal też coś musi ciągnąć chyba?
A to zmienia fakt ze konsola w grze pobiera 90W?
 

Wolus

Użytkownik
Użytkownik
Co do wyboru ja bym brał xboxa... Miałem ten sam dylemat, ale zadałem sobie kilka pytań i odpowiedz była jasna.
1.Czy stać cię na oryginalne gry ?
2.Czy masz zamiar grać dużo poprzez multiplayer?
3.Czy są jakieś tytułu które wychodzą tylko na ps3 a koniecznie musisz w nie zagrać ?

Ja wybrałem xboxa ponieważ nie stać mnie na oryginalne gry. Dla tego wole włączyć sobie teorrent na dzień i mieć gierkę jaką chce za free.
Co do trybu multiplayer ja po przerobieniu konsoli nie nastawiałem się na grę przez sieć bo groziło to banem, jednak od czasu kiedy mam wersje LT gram także online. I tu jest duży minus dla xboxa ponieważ trzeba kupić konto gold , a w PS3 jest za free.
Gry tylko na PS3 hm... Ja żałuje tylko jednego tytułu mianowicie Little Big Planet.

Więcej przemawiało w moim wypadku za xboxem i nie żałuje!
 

Do góry Bottom