1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Moja pierwsza konsola! Proszę o pomoc.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez SzpecuHSK, Lipiec 28, 2012.

1. SzpecuHSK

SzpecuHSK Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, na początku się przedstawię, jestem nowym użytkownikiem tego forum, piszę tutaj bo chcę zakupić sobie konsolę. Wybieram między PS3, a X360 nie mniej jednak jestem obecnie za drugą opcją. Mam kilka pytań odnośnie tej konsoli.

Widziałem na allegro i po sklepach mnóstwo ofert związanych z X360. Jedne z kinectem, jedne z dwoma padami etc. Interesuje mnie taka kompilacja, która będzie miała dużo przestrzeni GB, dwa pady, kinecta. Chciałbym wiedzieć czy bardziej opłaci mi się kupno X360 4GB z kinectem i dwoma padami - dokupienie do niego nowego dysku twardego (tutaj rodzi się następne pytanie, podczas "instalacji nowego hdd"konsola traci gwarancję?) czy jakiegoś zestawu za blisko 1500zł? Istnieje jakaś przeróbka konsoli, która nie powoduje anulowanie gwarancji konsoli (coś a'la JailBreak z PS3)? Czy po przerobieniu konsoli, będę mógł grać w oryginalne gry po sieci bez najmniejszego problemu, czy będę mógł spodziewać się zbanowania konsoli? Kiedy możemy spodziewać konsoli nowej generacji? Nie chciałbym kupić teraz X360, a za pół roku okaże się, że wchodzi w obieg X720 i będę za przeproszeniem ... daleko w tyle;)

To chyba najważniejsze pytania, jakie mnie nurtują. Jeśli sobie coś przypomnę, to na pewno spytam. Z góry już dziękuję za odpowiedzi i pomoc.
    Pozdrawiam!

2. Lotnik421 Xbox One

3. momos

momos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    po dokupieniu dysku nie traci gw.
    po przerobieniu najczęściej leci ban jak zaczniesz coś na xboxlive
    A co do wyboru to zobacz po prostu co Ci taniej wyjdzie i tyle... no chyba że rodzice płacą i kasa nie gra roli :D

1 osoba to lubi.
  4. mklewy

mklewy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Proponuje opcje z dyskiem odrazu bedzie bez.pierdzielenia, z 1 padem a drugiego dokup.teraz nawt sa nowe przyjemne pady z ulepszonym krzyzakiem, a tego w zestawie.nie bedzie. Przerobka moze powodowac bana niestety aczkolwiek ps3 przerabialne bylo tylko przez chwile wiec jak nowe.gry cie interesuja (kopie) to tylko x. 720 to odlegla przyslosc bez strachu kupuj 360
    Pozdrawiam

Przepraszam za lakoicznosc, wyslane z androida.

1 osoba to lubi.
  5. pagorek1

pagorek1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Ja to jednak mimo wszystko radziłbym Ci kupic PS3;)

6. buteks102

buteks102 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Oborniki Śląskie
    Z tego co napisałeś to kupuj xboxa slim 250gb z kinectem. Jak kupisz 4 gb i dołożysz dysk to się nic nie stanie, ale 4GB ma uboższy zestaw a widzę że chcesz na full. Czy przerabiać to inna sprawa i twój wybór. Jak przerobisz to tylko gra offline bo jak podłączysz się do netu to się zaczną problemy typu ban, cicha aktualizacja itp. (Mówimy tu o przeróbce LT) Istnieje też przeróbka RGH, (droższa, gry odpala sie z czego chcesz bez płyt) tam nie ma XBlive, ale jest tego odpowiednik. Nowa generacja wyjdzie dopiero za kilka lat bo nie ma jeszcze żadnych oficjalnych ifnormacji nawet to spoko.

1 osoba to lubi.
  7. qwazar

qwazar Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Też szukałem taniego zakupu po znajomych w różnych sklepach i najtaniej jednak było na Allegro.
    Xboxa kupiłem parę dni temu.
    Po przeczytaniu wielu informacji wybrałem Xbox360 Slim 250GB + Kinect + 2pady + gra Adventure i druga gra którą pobrałem z netu Kung Fuu Panda + kabel HDMI + 3 miesięczne konto Gold
    Za całość dałem 1524 zł z przesyłką.
    Teraz wiem, że był to dobry zakup, bo myślałem też o wersji 4GB.
    Jedyne nad czym się jeszcze zastanawiam, to dokupienie dodatkowej 1 rocznej gwarancji.
    No i jeszcze dokupię mocowanie Kinecta na telewizorze.
    Jak mam go przed TV to mi zasłania oczko sterowania.

Pozdrawiam.

1 osoba to lubi.
  8. SzpecuHSK

SzpecuHSK Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki wielkie, mógłbyś podać linka do tej aukcji na PW?

9. qwazar

qwazar Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    XBOX 360 SLIM 250GB +KINECT+LIVE+2PAD+2GRY+HDMI (2496069597) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Co prawda wszystko jak widzę już sprzedał, ale zadzwoń i zapytaj, bo rozmawiałem z właścicielem i sam przyznał, że dopiero zaczyna z konsolami.
    Facet bardzo miły i zapewne coś zorganizuje.
    Jest niedziela i może jutro wystawi 250GB.
    Zamawiałem za pobraniem ok 13-tej, a przesyłka była na drugi dzień.
    Była chyba jedna aukcja tańsza u innego sprzedającego, ale bez drugiego pada, wysyłka tylko z opcją przedpłaty i parę negatywów było, a tego nie toleruje.
    Sam mam sklep internetowy w innej branży i z każdym klientem można się dogadać bo jest różnie.
    Warunek jest jeden trzeba klienta szanować.
    Jak masz LCD koniecznie dokup uchwyt do Kinecta.

Pozdrawiam i życzę wspaniałej zabawy, a wierz mi jest przednia.

Wczytywanie...

Poleć forum