1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Moja pierwsza konsola xbox360 (zielony jestem)

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Przemek1989, Grudzień 3, 2015.

1. Przemek1989

Przemek1989 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wczoraj kupiłem konsole xbox360 ale za jej sprawdzanie na poważnie zająłem się dziś i jakie moje zaskoczenie gdy po założeniu xbox live i próbie instalacji aplikacji youtube wyskakuje komunikat o płatnosci? za zwykłą aplikacje youtube? nie wiem może ja tu czegoś nie rozumiem, na razie nie pobrałem tej aplikacji, ale jest wyrażnie napisane że moje konto zostanie obciążone, przecież ja nawet żadnej karty kredytowej nie dodałem, zresztą nie mam :)

proszę o pomoc, chce wiedzieć co własciwie jest za darmo.

P.S. Kupiłem dwie gry już ale będą dopiero w poniedziałek najwcześniej.

2. Lotnik421 Xbox One

3. michal9125

michal9125 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    162
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Edinburgh (uk) Chełm (PL)
    U mnie tez tak jest ze konto zostanie obciążane ale gdzieś (chyba po prawej stronie) tam powinno być napisane "gratis" czy coś w tym stylu.

Więc tak. Nie znalazłem tego napisu, ale gdy wszedłem w pobieranie coda to wyskoczyła od razu kwota. Wiec jeżeli nie ma ceny nic Ci nie pobiorą to raz, a dwa nie maja skąd bo jak napisałeś nie masz nawet konta. A rachunku listem nie przyślą (chyba) :D

Wysłane z iPhone 6 za pomocą Tapatalk

Ostatnia edycja: Grudzień 3, 2015
  4. Przemek1989

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    michal9125 wielkie dzięki za odpowiedż ! u mnie po prawej pisze mniej więcej tak, że twoje konto zostanie natychmiastowo obciążone, wyrażasz zgodę na uzsykanie dostępu do twojej zawartosci i automatycznie rezygnujesz z okresu próbnego i coś tam dalej pisze ale nie wiem jak to dalej przesunąć dół, jedyny aktywny przycisk to anuluj czy cos takiego i kup teraz, o gratisie nic nie pisze. To naprawdę moja pierwsza konsola i sądziłem że youtube będzie darmowe (kolega mówi że w ps3 ma darmowe) jak trzeba za to zapłacic to przynajmniej chce wiedzieć ile. Domyślam się też że jak nacisne kup tą aplikacje to poprosi o numer konta bankowego albo coś ale nie wiem dlatego nie naciskam.

5. Przemek1989

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    teraz zobaczyłem zdjęcie dopiero, ale czemu w internecie nie mogę nic znalezc na ten temat? nic też tam nie pisze gdy próbuje zainstalować youtube, tak jak teraz

6. michal9125

michal9125 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    162
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Edinburgh (uk) Chełm (PL)
    Jeżeli nie ma podanej ceny to oznacza, że dana aplikacja/gra itp jest za free. Poza tym nie masz co się martwić bo nie podałes karty. No i tak jak mowię na 99% jestem pewny ze jeżeli nie ma kwoty to dana rzecz jest darmowa

Wysłane z iPhone 6 za pomocą Tapatalk

Przemek1989 lubi to.
  7. Zombisztajn

Zombisztajn Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nie dodałeś opcji płatności to pobierz, ogólnie pierwsze słyszę żeby YouTube na konsoli był płatny, coś musiałeś źle przeczytać. Śmiało pobieraj.

8. Przemek1989

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ok dzięki. Dopiero drugi raz używam tej konsoli, od wczoraj i jestem bardzo początkujący :)

Wczytywanie...

Poleć forum