1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Moja premiera uszkodzonej XBOX ONE

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Marcin Szalkiewicz, Wrzesień 8, 2014.

1. Marcin Szalkiewicz

Marcin Szalkiewicz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Opoczno, Poland
    Zakupiłem przez internet (na razie nie powiem z jakiej strony bo sprawa jest w toku) konsole nowej gen. Xbox one. Bardzo się ucieszyłem kiedy konsola dotarła do mnie na dzień przed premierą. Wiec przystąpiłem do podłączania. I tu wielkie rozczarowanie. Wręcz ogarnęła mnie wściekłość. Okazało się że konsola ani drgnie. W ogóle nie chciała się odpalić. Resetowałem zasilacz według instrukcji na stronie microsoftu. Zasilacz który podłączałem do kontaktu dioda świeciła się na pomarańczowo , a kiedy podłączałem do konsoli, kontrolka przy zasilaczu gasła. I jestem tam wkurzony że masakra. Piękna premiera u mnie co? Teraz nie wiem co mam robić z tym padłem. Ale najprawdopodobniej odeśle i będę czekał na naprawę następne 2 miesiące. A jak u was było z premierą konsoli. Mam nadzieję że udana. I czy ta fifa 15 oraz Forza Motorsport 5 co jest z konsolą będzie po polsku?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Rafał Jankowski

Rafał Jankowski Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Szczecin, Poland, Poland
    Kupiłem w dniu premiery wszystko ok poza tym że konsola buczy w menu (dźwięk zwarcia ) .Gry nie bedą po polsku forza 5 na pewno ale fifa 15 sam nie wiem ;) czekam na aktualizacje która wyeliminuje ten irytujący dźwięk ale słyszałem ze wiele osób tak ma

4. Professor Chaos

Professor Chaos Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Forza 5 nie będzie. FIFA 15 ma być podobno w dniu premiery po polsku. Ja już ściągnąłem na dysk ale cały czas gra jest w kolejce, także pewnie na premierę coś ściągnie jeszcze. Może język PL.

5. Marcin Szalkiewicz

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Opoczno, Poland
    Mnie buczenie strasznie by irytowało. Mam też nadzieje że fifa 15 będzie po polsku w dniu premiery. A co do mojej konsoli odesłana z reklamacją i podobno wysyłają zaraz nową. Ale to się okaże. Nie wiedziałem że sklep gram.pl odwali mi taki numer.

6. xemteka

xemteka Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    I tak napisałeś z jakiego sklepu kupiłeś :)
    życzę powodzenia, bo Mnie by szlag trafił.

7. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1064
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Tylko co sklep ma do twojej konsoli. Tak samo twoja wina ze nie działa jaj i tego sklepu.

2 użytkowników lubi ten post.
  8. Marcin Szalkiewicz

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Opoczno, Poland
    Napisałem jaki sklep bo zagwarantowali że zaraz jak otrzymają zepsutą konsolę to wysyłają nową. A czy wina sklepu? Nie wiem już. Oni raczej konsol chyba nie sprawdzają.

9. xemteka

xemteka Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Jestem ciekawy jak się sprawa zakończy.

10. Lucky Luke

Lucky Luke V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    125
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Wroclaw

Kupując nowy sprzęt musi działać jak należy. Jeśli nie to wracam do sklepu lub odsyłam i nie obchodzi mnie co oni zrobią z tą konsolą ale ja chcę nową sprawną - nie chcę sprzętu który już w dniu premiery będzie serwisowany i naprawiany. Miałem taki przypadek z sony bravią, która nie działa prawidłowo na przyciski pilota. Okazało się to winą jakiejś części w tv. Nie zgodziłem się na naprawę, sklep również zbytnio nie protestował i wymienił mi na nowy - sprawny egzemplarz. No sorry ale wydaje swoje pieniądze i uczciwie podchodzę do zakupu - tego samego oczekuje od sprzedawcy.

1 osoba to lubi.
  11. Marcin Szalkiewicz

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Opoczno, Poland
    Lucky Luke brzmi optymistycznie to co napisałeś mam nadzieję że i w moim przypadku tak będzie. Koleś napisał mi żebym odesłał uszkodzoną konsolę na wskazany adres i zaraz wyślą nową. Dziś to już uczyniłem i na jutro ma dojść do nich. Jak coś napiszę wam jak się zakończyła ta sprawa.

12. slypluk

slypluk XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Bielsko/Maidstone
    Ja odsylalem moja konsole 3 razy. Za kazdym razem cos padalo w niej. MS dalo mi rekompensate i mam Golda na 2 lata za free. Ale swoje przezylem :/

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

13. Wozik

Wozik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miałem podobnie przy X360, konsola właczyła się, podziałała 5 minut i koniec. Wymiana wysyłkowa w sklepie Komputronik trwała jakieś 4 dni. Pech jak cholera i wiem co przeżywasz, ale musisz być cierpliwym, inaczej się nie da...

1 osoba to lubi.
  14. Marcin Szalkiewicz

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Opoczno, Poland
    Właśnie otrzymałem dziś maila od sklepu że : " Dzisiaj otrzymaliśmy konsolę, przyjmujemy reklamację i wysyłamy nową". Wiec czekam i mam nadzieję że ta będzie działać. A dla slypluk-a też współczucia. Bo ja bym chyba się pochlastał. Ja już nawet nie liczę na jakąśkolwiek rekompensatę. Chociaż kto wie.

1 osoba to lubi.
  15. Marcin Szalkiewicz

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Opoczno, Poland
    No i juz mam konsole. Wszystko działa. Tylko oczywiscie jest jakiś leciutki zgrzyt tak jak by sie wiatrak ocierał o obudowe nie wiem jak to opisac. Podobno wiekszość tak ma ci którzy nie mają kinecta. Nie wiem czy do tego wyjdzie aktualizacja czy to wada fabryczna.

16. WRUB5ON

WRUB5ON Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    683
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KALISZ
    Jest już opinia ms w tej sprawie, by dzwonić na infolinię. W sprawie wymiany konsoli gdyż jest to wina sprzętu również masz temat na forum

Wysłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 2

17. Marcin Szalkiewicz

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Opoczno, Poland
    Ja miałem taki dzwięk jak by dysk twardy pracował. A teraz juz nic nie słyszę. Mógłby ktoś ze szczegółami opisać o jako dzwięk chodzi.

18. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1064
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Działa ci nic nie slyszysz, to po co szukasz. Graj ciesz sie wyjdzie cos za rok czy 1.5masz gwarancję

19. Rafał Jankowski

Rafał Jankowski Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Szczecin, Poland, Poland
    Też to mam ten dźwięk jest w menu (przypomnia zwarcie albo cewki) ale nie przeszkadza to jakoś specjalnie bo w grze jest cichutki..przyzwyczaję się i tyle ;)

1 osoba to lubi.
  20. WRUB5ON

WRUB5ON Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    683
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KALISZ
    Kolego raz piszesz jak by wiatrak ociera o obudowę za chwile ze dysk twardy po czym pytasz o jaki dźwięk chodzi widać ze na sile szukasz problemu

Wysłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 2

21. Marcin Szalkiewicz

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Opoczno, Poland
    Ciężko opisać ten dzwięk dlatego tak to opisałem. Ale jak narazie jest oka. Na początku miałem stracha że cos jest noe tak.

Wczytywanie...

Poleć forum