1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Moja slimka ostatnio się wiesza

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez karo7384, Grudzień 17, 2012.

1. karo7384

karo7384 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam zakupiłem xboxa już jakieś 2 tygodnie temu jest to slimka z 2011 roku. W minioną sobotę byłem u kumpla z konsolką, pobraliśmy demo fable 3, włączyliśmy, po obejrzeniu trailera i rozpoczęciu faktycznej gry... zawieszka, przymusowy restart przyciskiem na konsoli, nic nie reagowało. Dziś grałem parę ładnych godzin w różne gry, zacięło się na six vegas już normalnie z płytki. W sumie mam slimkę, małe prawdopodobieństwo aby coś jej się działo ale przy drugim razie zacząłem się lekko martwić. Zdarza się, że konsolka złapie u was zawieszkę ? Sądzicie, że to groźne ?

PS: Jeżeli chodzi o wentylację, to bez obaw, ma jak oddychać :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. TheOFF

TheOFF V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    341
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    UK
    Czasem się zdarza, że konsola potrafi się zwiesić przez grę.
    Często tak miałem przy Battlefield 3, PGR3 oraz ostatnio przy Sleeping Dogs.

Zasadnicze pytanko: czy elektronika konsoli była w jakiś sposób ingerowana?
    RGH albo LT?

Sprawdzałeś na innych grach?

Konsolka jest na gwarancji?

4. DeadWarrior

DeadWarrior Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Mam tak samo,slim 2011,2x na tydzień,do tego fc3 chodzi słabo,wczoraj zwolnił mi do 10fps ,trochę sie zastanawiałem. Forza jak rakieta,lt 3.0 nie przejmuje sie tym. BO2 też mega płynnie.

5. karo7384

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Konsola nie jest przerabiana i nigdy nawet nie była otwierana, gwarancji nie mam, bo nie dostałem dowodu zakupu więc chyba nie ma takiej opcji aby gwarancja była. Grałem w inne gry i się nie zacinała, może to zwyczajny przypadek albo jednorazowe zdarzenia, nie będę się przejmował.

6. ad1

ad1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    147
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Śląsk
    Sie nie przejmuj tylko graj

Wysłano z X8 z użyciem Tapatalk

7. boby2pc

boby2pc Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    120
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Gwarancje masz od daty produkcji. Jak zacznie sie wieszac co 1h to jest sie czym martwic

1 osoba to lubi.
  8. Pawel9215

Pawel9215 Banned Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    dzwoń do microsoftu nie potrzebujesz nawet paragonu, gwarancja jest na numer seryjny konsoli dwa lata udzielana

p.s.
    na kinect i inne akcesoria również jest na numer seryjny jednakże tylko 1 rok,
    info jest sprawdzone od doradcy microsoftu, z którym często się kontaktuje by ściągać blokady rodzicielskie z xbox 360,

jeżeli ktoś chce ściągnąć blokadę rodzicielską to też nie bać się zadzwonić ;) wystarczy zarejestrować konsolę na siebie (jeżeli nie była rejestrowana wcześniej) i podadzą nam kod na zresetowanie ustawień, zaczynający się od LT RT X Y LB RB następne 4 znaki wygenerują pod naszą konsolkę

3 użytkowników lubi ten post.
  9. DeadWarrior

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ja za to grałem 2h i nie złapała freeza BO2 i Forza 4 na ruszcie,więc u mnie nie jest tak źle. Muszę kupić dysk,bo gram z pendrive'ów. Ostatnio już kilka osób na slimce ma freezy,z 5 osób na forum z tego co się dowiedziałem,może to przez aktualizację,muszę wgrać 202 i zobaczyć. @karo7384 Jaki dash ?

10. karo7384

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Od kiedy ją mam zawiesiła mi się dwa razy, wolałem zapytać ale skoro piszecie, że to się zdarza to ok :) Fajnie też wiedzieć, że gwarancja jest jeszcze aktywna nawet bez paragonu.
    DeadWarrior też nie mam dysku, a dash to z tego co mi wiadomo najnowszy 2.0.16202.0

11. DeadWarrior

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Trzeba kupić dysk i sprawdzić wtedy,po miesiącu sprawdzić czy coś i ile razy się działo. Aktualnie ok,ani razu mi się nie zawiesiła,a spowodowane to było pewnie słabymi pendrive,bo z nich grałem.

12. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Przeczyść pamięć podręczną konsoli i najlepiej grać z HDD.

Wczytywanie...

Poleć forum