1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

moja wersja to slim 4 gb, mogę kupić grę z marketplace i zapisać ją na penie?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez plusmix, Czerwiec 22, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. plusmix

plusmix Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a potem grać z pendrive? dzieki za pomoc!

2. Lotnik421 Xbox One

3. zambran

zambran Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Jasne, że tak. Wystarczy odpowiednio skonfigurować pena po włożeniu do konsoli.
    Max pojemność 16gb. Można wykorzystać 2 pendriv'y jednocześnie...

1 osoba to lubi.
  4. plusmix

plusmix Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Powiedz mi a co będzie jak pen padnie strace grę czy będe mógł ją pobrac ponownie? A może w jakiś sposób zrobić sobie backup na dysku komputera?

W wypadku zakupienia dysku do konsoli bede mógł przegrac tą zakupioną w markecie gre na nowy dysk?

serdecznie dziękuje za pomoc!

5. zambran

zambran Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Jeśli kupiłeś grę ze swojego konta xbox live bez problemu możesz pobrać ją ponownie.
    Backup zawartości pendriv'a można zrobić kopiując całą zawartość pen'a na dysk twardy komputera. W ten sam sposób można wykorzystać jeden pendrive na wiele gier jeśli nie posiadamy dysku...
    Tak, jeśli kupisz dysk będziesz mógł przenieść zawartość z pendriv'a.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum