1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Moje 5 letnie konto

Temat na forum 'Sprzedam' rozpoczęty przez GacuX360pl, Grudzień 31, 2014.

1. GacuX360pl

GacuX360pl Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Pabianice
    Witam, na sprzedaż mam moje osobiste 5 letnie konto na xbox live, gry dodatki season passy, wszystko zakupione za legalne kupione zdrapki i karty, nigdy nie przenosiłem licencji i nie robiłem wymian konta, suma wydanej na koncie kasy to w przybliżeniu 3.500-4 tys. calakowałem gry więc wiele z nich kupowałem ze wszystkimi dodatkami, dla zainteresowanych mogę zrobić przybliżoną rozpiskę po historii gier lecz nie grałem we wszystkie pobrane tytuły wiec lista nie będzie pełna. Cena która mnie interesuje to 600zł, czekam na propozycję może się dogadamy. Sprzedaję ponieważ zakładam nowe konto na nowej konsoli, konto oddaję na zawsze nie jest mi potrzebne chce tylko połowę wydanej kasy.

Ostatnia edycja: Styczeń 17, 2015
  2. Lotnik421 Xbox One

3. mati27

mati27 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Chcesz sprzedać konto za 2000zł a nawet nie podałeś co tam jest, sprzedasz czyste konto i też będzie, heh. Rozumiem że jesteś zdesperowany, należało wcześniej przemyśleć i nie wydawać tyle kasy, nikt Ci nie kupi konta za 2000zl, chłopie, z jakiego Ty sylwestra się urwałeś? :p

leszekcce i dragon1493 lubią to.
  4. pike

pike Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Szczecin
    Gdyby to był XO pewnie miałbyś kupców. Z 360 słabo to widze.

5. GacuX360pl

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Pabianice
    Postaram się zrobić rozpiskę rzeczy na koncie, cena jest wysoka jeśli chodzi o sumę jednorazową, jednak jeśli konta z 3 grami wydanymi ok 2 lat temu schodza po jakieś 150 zł a w pudełkach można je kupić za 200 jak się poszuka to nie wiem czemu miałbym chcieć za to konto 300 zł :p to tylko ogłoszenie cena jest do ustalenia kto nie chce nie musi zwracać na nie uwagi, pozdrawiam i szczęśliwego nowego roku :) rozpiskę dodam dzisiaj

6. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    gry w pudelkach na 360 sprzed 2 lat to kosztuja obecnie maksymalnie 50 zl, nie wiem skad masz te info, 200 zl to kosztuja nowki w dniu premiery

7. GacuX360pl

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Pabianice
    3 gry po 50-60 zł + koszt wysyłki i masz prawie 2 paki...allegro pozdro

Mass Effect 3 DLC,Shadow Complex,Zombie Apocalypse, Call of Duty Classic,śmieciowe dlc do Dead Space, dodatek Mass Effect 1, Worms Armageddon, Gears of War 2 DLC, Red Dead Redemption DLC, Gears of War 1 DLC, DJ hero DLC, 5 crapów na kinecta, BulletStorm DLC, Crysis, Gears of War 3 season pass,Alan Wake DLC, alan wake american nightmare, hydrophobia, Wiedźmin 2, Twisted bundle 4 gry, TC Ghost Recon 2,Dead island, Bioshock, GTA 4 dlc, Dead rising case zero i 2, Assassin Creed 2, Wolf among us odc 1, Walking Dead 1-5,Midnight Club LA + dlc, Sleeping Dog + dlc, Lara croft guardian of light, Fable 3 + dlc, Crackdown + dlc,halo wars 1 dodatek, Halo Reach DLC, Mass effect 2 dodatek, Mortal kombat, deadlight, hitman rozgrzeszenie, batman arkham asylum, dust, saint row 3, halo 4 season pass,crysis 3, batman arkham city + 2 dlc, max payne 3 + season pass, angry birds trylogy, dishonored + season pass, battlefield bad company 2 + dodatek, darksiders 2, GTA san andreas,dead island riptade, need for speed hot pursuit, halo spartan assault, Resident evil 6 3 dlc, dopiska dlc oznacza wszystkie dlc do calaka bez gry, nazwa gry + dlc to ...gra + dlc :p SĄ TO RZECZY ODPALONE PRZEZE MNIE NA KONSOLI, druga lista bedzie zawierać rzeczy zakupione i nie odpalone nigdy więc bez spiny, że parę rzeczy kiedyś było za free, dodam ją jak już uda mi się to spisać

Ostatnio edytowane przez moderatora: Styczeń 1, 2015
  8. mati27

mati27 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Kombinujesz, naprawdę kombinujesz. Możesz sobie wystawić, cenowo osiągniesz pułap 300-400zł a nie 2000zł. Zresztą, kto chce jakąś grę kupić to kupuje na bieżąco, nie wiem czy ktoś zdecyduje się na zakup aż takiej mieszanki.

9. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    wartość tych tytułów wacha się między 20-35,-
    ja sprzedawałem niedawno 50gier po ok. 25-35,-
    stary ta generacja to już przeżytek, teraz wszyscy chcą nextgena - naprawdę liczysz na to że za cenę wypasionego xboxOne'a sprzedasz kilkanaście gierek na x360 ?
    wartość Twoich gierek wacha się w cenie ok. ~1000,- a i tak nie sądzę że za tyle to sprzedasz.
    powodzenia życzę ale lepiej byłoby Ci to sprzedawać osobno niż w całości.

//EDIT

jeśli myślisz że sprzedasz alana wake albo gears of war za 50,- to radzę zaznajomić się z realnymi wartościami tych tytułów. mina od razu Ci zrzednie :)

10. GacuX360pl

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Pabianice
    Skoro kombinuje to po co dalej mi odpisujesz, nie jesteś zainteresowany to nie wchodź tu nie za 2 to się dogadam i kupi za 600 jeśli będzie zainteresowany aż taką mieszanką

Prosze zmiana ceny, już wygląda lepiej, proszę piszcie jeśli jesteście zainteresowani nie mam czasu na ciągłe odpisywanie :)

Ostatnio edytowane przez moderatora: Styczeń 1, 2015
  11. KAF4R84

KAF4R84 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Siemianowice Śląskie
    Panowie, o ile się nie mylę, to tytułem tego posta nie jest prośba o wycenę tego zestawu ale oferta jego sprzedaży. Nie wiem po co te komentarze - nie chcesz, to nie kupujesz. To chyba proste. Jak autor na tyle wycenia swój zestaw i czas poświęcony na zdobywanie osiągnięć w grach, to jest jego święte prawo i nic Wam do tego. Inną kwestią jest to, czy ktoś to kupi czy nie.

12. Nemezis30

Nemezis30 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Masz prawo raportować takie posty. Chcesz za dużo, więc konto ma wartość tylko sentymentalną.

13. GacuX360pl

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Pabianice
  14. GacuX360pl

Polubienia:
    0