1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Moje gry

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez xadieusz, Październik 8, 2016.

1. xadieusz

xadieusz Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łódź
    Witam chciał bym się o coś zapytać.

Posiadaczem xboxa jestem od 2 dni, ściągnąłem darmowe gry z GWG i do tego kupiłem jedna gre ze sklepu i wszedłem na konto na stronie xboxa w zakładkę "moje gry" i jest tam tylko dodana jedna gra z xboxa 360 co jest teraz za darmo tez w GWG.

I moje pytanie dlaczego nie ma tam innych gier i czy jeśli ich tam nie ma to nie będzie problemu jak będę na przykład zmieniał konsole i te gry znikną z mojego konta ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1878
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Jeśli zakupiłeś grę to Ci z konta nie ma prawa zniknąć. Na www w zakładce moje gry masz dwie osobne zakładki, jedną dla gier z X360, a drugą dla gier z XO. Co to w ogóle za gry? Sprawdź czy je widać na Twojej konsoli. Wchodzisz w moje gry i aplikacje i albo będzie w grach już zainsalowane, albo będzie w Do instalacji.

4. xadieusz

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łódź
    Na konsoli wszystko jest tylko na stronie w zakładce Xbox one nie ma żadnych gier

5. SecondCoroner

SecondCoroner Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    36
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rybnik
    Może źle szukasz? Nie wiem czy to normalne ale mnie wszystko pasowało. Gry wskakiwały i były widoczne i na konsoli i na xboxowej stronie.

6. xadieusz

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łódź
  7. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1878
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    A wpisz z ciekawości nazwę tych gier, które zaklepałeś w wyszukiwarce na xbox.com, wejdź na nie i zobacz co Ci pisze czy pobierz czy do zakupienia.

8. xadieusz

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łódź
    zarówno na tych grach z GWG jak i z zakupionych ze sklepu jest napisane "Posiadasz ten produkt"

9. SecondCoroner

Polubienia:
    36
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rybnik
    Ale faktycznie sprawdzałem u siebie. Mi też wielu gier nie pokazuje. Nie pokazuje mi w ogóle gier z EA Access. I nie pokazuje mi kilku moich gier. Mam dużo Assassins Creedów. Np. Unity mi pokazuje z wszystkimi dodatkami. Syndicate* pokazuje samą podstawę bez dodatków. A Chroniclesa i Black Flaga nie mam wcale ;) Tak samo jak kilku gier z GwG nie mam. Może to jakiś błąd albo coś. Ja w każdym razie to olewam.

EDIT: W Syndicate też mam tylko dodatek a podstawy nie*

EDIT2: @kuleczka91@kuleczka91 ja sprawdzałem. Na stronie AC Black Flag mogę normalnie kupić. Nie widzi, że mam tą grę. Na konsoli takiej możliwości nie ma bo ją widzi.

10. xadieusz

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łódź
    Napisałem do supportu w tej sprawie i oto jaką odpowiedź otrzymałem

11. SecondCoroner

Polubienia:
    36
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rybnik
    No czyli tak jak napisałem. Problemu brak ;) Don`t worry - be happy :D

12. goran

goran Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    258
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Spokojnie, u mnie też nie widzi kilku zakupionych ostatnio tytułów, natomiast dodało mi np. jakąś grę z GwG (x360) której teoretycznie nie jestem właścicielem. Gier z EA tez nie powinno pokazywać. To jest chyba jakiś fuckap ze stroną. Problem zaczął się w okolicach tej dużej aktualizacji z tego co kojarzę. Gry pomimo, że ich nie widzę w zakładce "moje gry" na kompie pokazuje mi w sklepie jako zakupione i normalnie w nie można grać ;)
    Strona M$ często ma drobne problemy. Czasem przez cały dzień nie mogę czegoś kupić po czym wieczorem nagle wchodzi bez zająkniecia.

Wczytywanie...

Poleć forum