1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Moje wiatraki szaleją!

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez decha1212, Kwiecień 5, 2009.

1. decha1212

decha1212 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Byłem szczęśliwym posiadaczem X'a do momentu kiedy nieszczęśliwie dostałem ROD'a. Jako że z ROD'em byłem w pewien sposób "oswojony" (mój qmpel już dostał) to już tak nie panikowałem i odświerzyłem temat poświęcony znanemu pewnie większości "Ereaser mod". po złożeniu X'a byłem zadowolony bo zobaczyłem logo "XBOX 360" lecz moja radość nie trwała zbyt długo (to było jakieś 3 sec.) wiatraki zaczęły rozpędzać się coraz szybciej z sekundy na sekundy! postanowiłem wyłączyć X'a bo bałem się że wybuchnie

Ktoś ma pomysł co na to poradzić??

Z góry wielkie dzięki i pozdro4all,
    Decha1212

2. Lotnik421 Xbox One

3. waski88

waski88 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    1.jesli konsola przerabiana do poszukaj dobry serwis na allegro
    2.jesli konsola nie przerobiona do wyslij ja do M$

4. sloniu

sloniu trolololololo V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Hmmm... Może coś z czujnikami nie tak? Czy wlaczyles po lutowaniu? Albo napięcie zmienion- mało prawdopodobne...
    Czujnik może?

Wczytywanie...

Poleć forum