1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Molyneux: Xboksa 360 stać jeszcze na wiele

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez sid2007, Lipiec 19, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. sid2007

sid2007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Radom
    Swoją wizję przyszłości Xboksa 360 Molyneux zdradził w wywiadzie z serwisem GamesIndustry.biz. Twórca serii Fable uważa, że pod względem technicznym 360 ma jeszcze wiele do zaoferowania, zaś twórcy cały czas uczą się z nią pracować i odkrywają nowe sztuczki. Dlatego też najlepsze i najpiękniejsze gry ciągle przed nami.Peter jako przykład podał własną ekipę, czyli Lionhead, obecnie pracującą nad Fable III. Przy okazji tworzenia dwójki wiele rzeczy było dla nich niemożliwe do wykonania,natomiast teraz dali radę, co zaowocowało na przykład większymi poziomami czy lepszą grafiką.Jeżeli dobrze poznasz technologię, nie powiesz "ach, to już nie jest dla mnie problem, mogę dać sobie z tym spokój", tylko będziesz starał się rozwijać ją jeszcze bardziej. I właśnie my to robimy. Z konsolami jest o tyle ciekawie, że najbardziej spektakularne tytuły przychodzą po końcu danej generacji. Jeżeli chodzi o Xboksa 360, jest jeszcze mnóstwo rzeczy do odkrycia, więc wciąż wymyślamy nowe rzeczy.Miło słyszeć, że po pięciu latach od premiery 360 najlepsze gry ciągle przed nią. Oczywiście można podejrzewać, że Peter trochę ściemnia, bo to pracownik Microsoftu i nie powie przecież:wiecie co, ten Xbox to staruch, nic fajnego na niego już nie wyjdzie.W końcu ostatnio Molyneux potrafił przyznać, że jego Fable II to gra z największą ilością błędów na Xboksie 360...http://www.gram.pl/news_8QfjH,C6_Molyneux_Xboksa_360_stac_jeszcze_na_wiele.html
    Trudno się z nim nie zgodzić , że najpiękniejsze gry pojawiają się pod koniec generacji. Wiadomo , że Xbox 360 i PS3 nie są najmłodszymi maszynkami , ale mimo tego co roku widzimy zauważalny wzrost jakości grafiki. Nieco w tyle jak narazie pozostaje X360 , przez wydane ostatnio exclusivy na PS3 , jednak myślę , że jeszcze może dorównać a nawet przewyższyć graficzny poziom konsoli Sony. Za to każdy widzi , że X360 nadrabia w grach multiplatformowych , które przecież dominują na konsolach , a które graficznie prezentują się lepiej na konsoli Microsoftu.

2. Lotnik421 Xbox One

3. vagner

vagner Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Bez sensu takie newsy. Nic nie wnoszą(na pewno nowego). Oklepany temat, "oj ta generacja jeszcze wam pokaże!" ile już takich wypowiedzi się pojawiało? Co najmniej ZBYT dużo.
    Phiee, a co to ma być? Lionhead jakoś nie ma tendencji do tworzenia system-szokerów, na pewno graficznych.
    Jeszcze raz mówie takie nowinki są bez sensu, bo to NIE SĄ nowinki! Tylko ich w kółko macieju powtarzane te same tematy.
    Proponuję uważać co się wrzuca na forum, tylko NEWSY ciekawe i warte zamieszczania. Bo takich mądrych słówek jak tutaj pan Peter powiedział, to już słyszałem w ***** razy.

4. Tieu

Tieu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Zagan, Polska
    @vagner

Zagraj w Fable... Sam baśniowy świat, sama historia jest cudowna.

Może nie wyznaczają granic graficznych, ale zabawa z grania jest wielka. Popatrzmy ile nowych patentów będzie w Fable 3. O to chodzi Piotrusiowi.

5. CritiCalz

CritiCalz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Typowa paplanina. A co ma mowic ? Nie kupujcie xboxa, jego mozliwosci juz sie skonczyly ?

6. vagner

vagner Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bydgoszcz
    No że gada tak, a nie inaczej to mnie nie dziwi. Ale to już robi się naprawdę nużące.

I grałem w Fable :) Czyli wychodzi że Piotruś myśli o jednym a mówi o drugim.

7. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
  8. magiczny

magiczny Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    Jeżeli chodzi o możliwości związane z Kinect'em, to moge się zgodzić. Sterowanie ciałem i głosem to fajna sprawa i podejrzewam, że to będzie doskonalone i rozwijane. Jednak gdy przejdziemy do grafiki, można stwierdzić, że możliwości Xbox'a 360 się kończą. Nie będzie już dużo nowych silników graficznych w nadchodzących gra; stare będą doskonalone, a tekstury będą lekko poprawiane.

P.S.
    Piotrek zawsze dobrze opowiadał bajki. Może chce zostać bajkopisarzem i w ten sposób ćwiczy, opowiadając różne bzdury.

9. Szark

Szark Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ja tam byłbym w pełni zadowolony gdyby większość gier prezentowała poziom graficzny chociażby Gears of war z 2006 roku. A tu niedawno wyszedł Crackdown 2 i jak zobaczyłem jak wygląda to się piętą przeżegnałem. Wniosek jest prosty: większości nie chce się albo nie potrafią zrobić ładnie wyglądających gier.

10. Darek36

Darek36 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Zgadza się. Gdyby przykładali się do gier jak przykładowo do GOW2 , GRID , DIRT, LOST PLANET1-2, Alan Wake, to było by pięknie.
    Nawet dzisiaj jak odpalam te gry to robią wrażenie.
    Aktualnie wypuszczają graficzne buble i mówią, że sprzęt nie daje rady.
    Treść gier również pozostawia wiele do życzenia.
    Jeszcze tylko wyjdzie MafiaII , GOW3, GT5 ( już gt5 miał promować nową konsolę, były takie pomysły ) i ruszy machina przygotowywania nas na nowe konsole w 2012-13 roku.
    Studia już pracują nad grami na nową generację konsol.

11. SebeekS

SebeekS Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Ostrowiec Świętokrzyski
    Ojj, Piotrek chyba chce mieć najazd fanbojów na chate :D

A tak na serio, to już się gry nie moge doczekać :p trzeba jeszcze fable 2 szybko przejść póki następnego nie ma, bo mi się do starocia wracać nie będzie chciało :p

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum