1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Monitor 17 Cali a rozdzielczość gier

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez lukas1729, Czerwiec 26, 2012.

1. lukas1729

lukas1729 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Zambrów
    witam , mam zamiar podłączyć xboxa do mojego monitora od pc 17 cali lg , na pc śmiga on na rozdzielczośći 1280x1024 , widziałem że na xboxie też można taką rozdziałkę ustawić , moje pytanie brzmi czy gdy go podłączę przez vga do tego monitora to czy w grach nie będzie czarnych pasów u góry i u dołu bo monitor nie jest panoramiczny, ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. KrystekxDD

KrystekxDD Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Gralem kiedys na takim monitorze z ta rozdzialka i pasy sa ale to tez zalezy od gry np. w gta 4 mialem na caly ekran a w forza 3 mialem pasy. Pamietam tez ze gdzies tam tak poustawialem ze bylo na caly ekran caly czas ale te gry co normalnie mialy pasy byly rozciagniete...

4. TeHaCek

TeHaCek Banned Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    KRK
    Nie jest to zbyt dobry pomysł, monitor 17 ?

5. cyborg95

cyborg95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Śląsk
    Tak jak mówi krystelexdd zależy od gry , tylko jak kupujesz tani kabel z allegro to uważaj bo to shit i możesz trafić na zepsuty i będą ci wyskakiwały róże artefakty , cienie ,miganie itp. Lepiej zainwestuj w VGA BigBena albo M$

Up:
    Lepsze to niż TV CRT , miałem kiedyś na CRT i porażka później monitor ( co prawda 22') ale zawsze lepszy od starego TV

6. buteks102

buteks102 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Oborniki Śląskie
    Ja gram na monitorze 14 cali ale podłączonym pod DVI, także obraz żyletka. Rozdzielczość 1024x768. Muszę powiedzieć że gra mi się lepiej na tym monitorze niż na SONY LED 42 CAL 1080p, bo rzadko która gra jest w 1080p i piksele na telewizorze są rozciągnięte. Co do pasów to tak jak koledzy wyżej pisali, zależy do gry, niektóre obsługują 4:3 a inne (też mi Forza 3 zapadła w pamięć) obsługują tylko panoramę 16:9 i automatycznie dodają pasy żeby gra nie była rozciągnięta. GENERALNIE POLECAM MONITOR na DVI.

Wczytywanie...

Poleć forum