1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Monitor 17" MAG LP717

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez tomekS, Styczeń 18, 2009.

1. tomekS

tomekS Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam.
    Mam Xbox-a 360 i tv samsung 29" niestety nie jest to telewizor HD:(
    Mam również ten monitor:
    MAG LP717 - WIELKI test monitorów LCD 17" - Który LCD wybrać? - Tygodnik Komputerowy Elektro-Giełda & Info-Giełda elektrogiełda infogiełda egiełda e-giełda
    I mam zamiar zakupić odpowiednie kable do podłączenia xbox-a z tym monitorem i tu moje pytanie oraz wielka prośba:Moze ktoś zapodać jakieś screeny jak wyglądają gry na tym 17" monitorze w najlepszej rozdzielczości i moze ktos gra na monitorze 17" czy jest duża róznica między monitorem a tv crt (nie chce w ciemno wydawać 50zł bo oprócz kabla standardowego d-sub musze jeszcze zakupić przejściwke co na allegro wyniesie mnie właśnie w granicach 50zł)

2. Lotnik421 Xbox One

3. kubberr

kubberr Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Temat Stary ale ja mam nowy Problem.
    Otóż nie dawno kupiłem Xboxa 360 i tera chce go podłączyć pod monitor właśnie MAG LP 717 chyba 19cali.
    Na allegro widziałem różne kable VGA ale wszystkie mają wtyczke taką jak w komputerze do karty graficznej czyli na dwie śrubki. Problem w tym że w monitorze mam wejście w tym stylu:
    . O
    O O
    Czyli trzy takie bolczyki dwa na dole jedno na gorze w środku
    Prosił bym o pomoc bo szczerze powiem że takiego kabla VGA jeszcze nie widziałem.

Wczytywanie...

Poleć forum