1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Monitor 17''

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez KrystekxDD, Styczeń 7, 2010.

1. KrystekxDD

KrystekxDD Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam.Mam zamiar kupić kabel vga do monitora.Wiem, że najlepszym zamiennikiem będzie BIGBEN.Stąd nasuwa się moje pytanie jak będzie wyglądał obraz na monitorze 17'' o rozdzielczości 1280x1024 oraz jaki największy tryb będę mógł ustawić(480p, 720p, 1080i, 1080p).Dodam,że format ekranu to 4:3. Prosiłbym o odpowiedzi osób które mają monitor o podobnych parametrach.Z góry dzięki za odpowiedź.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
    bigben będzie najdroższym rozwiązaniem
    ale możesz kupić zwykły kabel VGA za 15-20 zł i wiele nie starcisz na jakości
    na takim monitorze wyciągniesz największą rozdzielczość jaką ten monitor oferuje ,ale
    przy odświerzaniu 60Hz i nie da sie tego zmienić

Wczytywanie...

Poleć forum