1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Monitor 21:9

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Rasam, Grudzień 1, 2016.

1. Rasam

Rasam Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Zawiercie
    Witam, kupiłem kilka dni temu Xboxa One i szukam jakiegoś dobre monitora (TV full hd 42" posiadam, lecz poszukuje innego rozwiązania)
    znalazłem jeden http://www.euro.com.pl/monitory-led...gclsrc=aw.ds&dclid=CKaU5NjM09ACFQa_GAodmUgI1g
    i chcę zapytać czy miał ktoś styczność z takim monitorem ? Jak wygląda granie na 21:9 przy 25 calach, czy nie jest to zbyt mało jak na ten format, czy w ogóle warto zastanawiać się nad takim monitorem lub może lepiej poszukać standard 16:9 ?
    Pozdrawiam :)

2. Lotnik421 Xbox One

Ja z swojej strony polecam
  3. torawa

torawa Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Przecież ma złą rozdzielczość! Może być makabra.

Nie wiem jak X1 sobie poradzi. Tu mogą być różne makabryczne zniekształcenia:
    -albo rozciągnie go na cały ekran (proporcje straszne, koło jajo)
    -albo będą pasy po bokach (i ekranik rzędu 21-22 cale)
    -albo rozciągnie w pionie (ucinając boki)
    Testowałem na monitorze 16:10 i ucięło boki (a na starcie wskoczyło 640 x 480, potem zmieniłem).

4. Rasam

Rasam Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Zawiercie
    Dzięki za odpowiedź :) nie znam się na monitorach, dlatego wolałem zapytać pierw, w takim razie chyba poszukam czegoś bardziej standardowego :)

Wczytywanie...

Poleć forum