1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Monitor 22" do 500zł, do 600zł, do 700zł

Temat na forum 'TV i Audio' rozpoczęty przez MiQ, Luty 17, 2009.

1. MiQ

MiQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam w marcu planuję zakup monitora głównie do Xboxa 360. Proszę o podanie modeli polecanych dla konkretnego przedziału 500zł, 600zł i 700zł. Do końca nie wiem jak będzie z funduszami dlatego taka rozbieżność w pln. Dodam iż monitor chciałbym podłączyć do laptopa po D-SUB a konsole po HDMI.

2. Lotnik421 Xbox One

3. sloniu

sloniu trolololololo V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Samsung 226BW. Sam jeste posiadaczem takowego, i jestem bardzo zadowolony.

4. Grinch

Grinch Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    chyba warto by napisać jaka wielkość Cię interesuje?

5. sloniu

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Chyba warto czytać tematy :)

6. MiQ

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Ten 226BW jest rzadki na allegro a jak się znajdzie to dość sporo kosztuje może jakaś alternatywa dobre monitora? Co sądzicie o Gateway HD2201?

7. emstar3000

emstar3000 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Gateway raczej sobie odpuść. Cena w tym przypadki idzie za jakością a ta jest marna. Nierównomierne podświetlenie, częste plamy na ekranie itp. Poszukaj w googlach a znajdziesz opinie na temat tych ekranów. Większość gatewayów sprzedawanych w Polsce to jakieś poserwisówki, a jakbyś chciał kupić dobry monitor tej marki to ceny już nie są takie fajniusie.

8. blizz82

blizz82 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jak chcesz tani i dobry monitor to polecam samsunga. Jest najlepszy w swojej cenie klasowej. Jak chcesz wydać większą kwotę to może asus. Ale generalnie zawsze kupuje samsunga bo nie ma problemów z gwarancja na bad pixel. Chociaż swojego używam już bardzo bardzo długo i jeszcze się nic nie dzieje. Dodam, że jest to wersja z tv model SyncMaster 711MP

9. sloniu

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ja tego 226BW kupiłem w Bicie :) tani, bo 899zł .

10. blizz82

blizz82 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
  11. magrowy

magrowy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Acer v223w bd kupiony na allegro za 499pln;) Ma i DVI i VGA.

12. MiQ

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
  13. Shinnoq

Shinnoq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Rybnik
    Oj stary chyba nie wiesz o czym mówisz. Gateway od 20" wyżej to monitory praktycznie dla profesjonalistów - grafików itp. Kosztują dosyć sporo i gwarantują świetną jakość obrazu, masę złączy, dobry czas reakcji, świetny kontrast. Inna sprawa i z tym się zgodzę, że w Polsce większość tych monitorów to poserwisówki. Sam takiego kupiłem ale działa świetnie. Gdy wybierałem swój monitor porównywałem na stoisku z kupą innych ale widocznie te 1920x1200 na mnie zadziałało ;]

14. MiQ

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    To rozumiem z taka rozdzielczością to 24" posiadasz? A cena nie jest straszna przecież jakbym chciał nowy to 700zł HD2201 a klasa A( zero praktycznie śladów) oferował mi sklep funtech.pl za 550zł.;)

15. Shinnoq

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Rybnik
    Tak mam 24". Ale to co ci oferują to właśnie jakaś klasa z defektem matrycy. Dlatego cena taka a nie inna. Za nowy zapłaciłbyś około 1500zł (może teraz nieco mniej).

Mówiąc 1500zł myślałem o moim (za którego zapłaciłem 600zł). HD2201 jest oczywiście tańszy.

16. MiQ

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Klasa A nie ma wad matrycy jedynie ryski ale nie na obszarze ekranu tylko gdzieś z boku i to małe. Do tego gwarancja 24 miesiące:
    Monitor LCD 22" Gateway HD2201 - KAT. A | Monitory, Monitory LCD, nowe i używane - Funtech.pl

Zerknijcie na to bardzo mi się podoba ten model wiele wejść ogólnie wydawał mi się odpowiedni ale wiele ludzi pisze że jest słaby.:confused:

EDIT: Kategoriami w przypadku "A" nie ma co się sugerować jak rozmawiałem ze sprzedawcą to mówił że teraz maja idealne monitory, a nawet polecał B bo mówił że są w stanie jak "A".

17. Shinnoq

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Rybnik
    Wyraźnie masz tam napisane, że kat. A może zawierać mało widoczne uszkodzenie matrycy. Tego modelu akurat nie widziałem na żywo wieć się nie wypowiem. Powiem tylko, że jeśli chciałbyś go kupić, to tylko odbiór osobisty abyś mogł sam defekt zobaczyć i wybrać ten które jest dla ciebie najlepszy. Mój był kat.B a co się okazało, po kilku minutach pracy monitora defekt (pionowa linia) wogóle znika i obraz jest bez żadnej skazy :)

Dodam tylko, że w kat. A może znaleść się też kilka wypalonych pikseli, nie tylko same "ryski" tak jak masz tam napisane ;] Gdy jest to już cała linia to automatycznie spada do kat. B.

18. MiQ

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Osobiście to nawet nie mam jak bo za daleko. Ale nie powiem nie ma to jak otwieranie nówki sprzętu mając taki nowy wiadomo co się z nim działo. Dlatego napisałem ten wątek żeby znaleźć alternatywę, a może nawet lepszy ekran.:)

19. piorz

piorz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A ja polece ci coś 22' o bardzo dobrych statystykach a także bdb firmy, mianowicie

ViewSonic VX2260wm - Naprawdę polecam Full hd (1920x1080 a nie 1920x1200 przez co nie masz pasów) czas (GTG) 2ms Kontrast dynamiczny 20 000 : 1 , Ma HDMI i można go kupić jeśli dobrze poszukasz nawet za 700zl.

A te gjetełeje i hjundaje to odradzam szkoda kasy ;] tak samo Samsung nie rozumiem jak firma produkujaca pralki lodówki może być świetna w Monitorach LCD

20. MiQ

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    A ten Viewsonic to w czym się specjalizuje? Miotły i odkurzacze? Nie kojarzę w ogóle tego producenta.

21. piorz

piorz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ViewSonic specjalizuje się http://www.viewsoniceurope.com/pl/company/Companyinfo.htm proszę przeczytaj ;p

Wczytywanie...

Poleć forum