1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Monitor 22" - Full HD - OKAZJA- Zajrzyj!

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez drwalu1, Kwiecień 11, 2010.

1. drwalu1

drwalu1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Hasie
    Mam do sprzedania rewelacyjny monitor Benq e2200hda.
    Monitor kupilem specjalnie pod xbox 360. Długo szukałem, testowałem różne konfiguracje , różne monitory dla uzyskania jak najlepszego efektu. Po długich poszukiwaniach wybór padł na ten monitorek. Posiada on wymiary specjalnie pod nasze konsolki ( brak pasów ) pełne Full HD,bardzo mały czas reakcji ( zero smużenia ) rewelacyjnie oddaje kontrast, kolory i co najważniejsze skaluje rozdzielczość w dół praktycznie bez strat ( ważne ponieważ mało jaka gra na xboxa posiada full hd ). Przekonały mnie testy w gazetach 'Komputer Świat' i 'PCworld' gdzie zdobył on wyróżnienia. Wielu z was może zastanawiać złącze VGA, i jego wpływ na jakość obrazu, ja używam kabla BigBen, i obraz jest ostry jak żyleta!! Bajki o tym ,że ktoś jest w stanie rozróżnic obraz VGA ,HDMI, DVI na 22 calach przy dobrych jakościowo kablach proszę sobie samemu odpowiedzieć, lub zobaczyć u mnie.

Wg mnie za tą cenę niema lepszego monitorka do Xboxa 360.

Posiadam do niego pełny komplet, gwarancje 2 lata!!! , pudełko i papiery.
    Stan idealny , wiekszość czasu wisiał na scianie.Kupiony w MediaMarkt!

Sprzedaję z bólem ponieważ mam szansę na TV full hd. Ale przeszedłem na nim wiele gier i zawsze bylem zadowolony.

Możliwość wystawienia na allegro , i odbiór osobisty.

CENA 400zł! gdy ktoś zdecyduje sie na 470zł dodam uchwyt ścienny warty 60zł i kabel BigBen Vga za 80zł.

LINKI DO ZDJĘĆ:

Imageshack - dscn7193.jpg
    Imageshack - dscn7190.jpg

Proszę pisać na mail:

drwaluwasal@gmail.com
    lub GG:
    8833735

2. Lotnik421 Xbox One

3. drwalu1

drwalu1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0