1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Monitor 22" LED

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Missterio, Sierpień 12, 2011.

1. Missterio

Missterio Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam gram w tej chwili na starym telewizorze 21 cali.Teraz mam zamiar coś lepszego kupić i jak myślicie o tym??
    PC Projekt :: Sklep Komputerowy Krakw :: LG 22" LED E2260V-PN DVI HDMI FullHD

PS.Mam Xboxa360 250GB

2. Lotnik421 Xbox One

3. Missterio

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A i jeszcze jedno jeżeli np podepne xboxa pod monitor przez kabel hdmi to nie będe mieć głosu tak??bo w tym monitorze nie ma wbudowanych głośników.A więc co zrobić aby był głos?

4. bartez1994

bartez1994 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    woj. Lubelskie
    Kup lepiej monitor iiyama najlepsza marka monitorów cena podobna. Powinno być przynajmniej 24" ( taki mam i dobrze się gra), a nawet 27". Co do głosu to chyba dodatkowy kabel np. VGA by podłączyć tylko przejściówkę chinch, do której podłączyłbyś głośniki. Zapewne jest też inny sposób nie robiłem takich rzeczy więc dokładnie nie wiem ktoś pewnie się wypowie.

5. Missterio

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  6. amnesia

amnesia Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Z ta najlepsza to przesadziles bo najlepsze sa eizo na matrycach ips ;) ale iyaama jest bardzo dobra firma.

Sent from my LG-P500 using Tapatalk

7. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Spokojnie bierz ten monitor.LG to dobra firma.A dźwięk wyprowadzisz przez to wyjście słuchawkowe.Wystarczy,że podłączysz jakiekolwiek głośniki z wtyczką mini jack 3,5 mm o ile takie gniazdo tam jest,bo to standard.

Sorry,ale nie doczytałem.Jeśli to jest wejście to dźwięku z niego nie wyprowadzisz :(

8. Missterio

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    On mi powiedział że jak np podebne jakieś słuchawki czy głosniki to będzie szedł głos

9. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Jeśli tak to to jest wyjście nie wejście,ale upewnij się,żeby potem nie było na mnie.Jeśli wyjście to tak jak pisałem wcześniej każde głośniki z wtyczką mini jack podłączysz.Najlepiej kup jakieś komputerowe z subwooferem czyli popularne 2.1.

10. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
Wczytywanie...

Poleć forum